Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie kieruję do osób, które wymieniły dekoder ITCA na ADB.

Wymiana na +, bez znaczenia czy jednak nie warto?

Z pewnych powodów mam możliwość wymiany w punkcie.

Nie jest to jakaś wielka "uciążliwość", ale dająca zielone światło na ewentualną wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będę wymieniał.

Skłania mnie lektura ostatnich 20 stron tematu.

Wspominałem o braku 100% płynności na ITCA w Netflixie, gdy jest 4K HDR. Kolory mogłyby być ciut żywsze w rozdzielczości 4K na kanałach HD.

Nie jest to aż tak uciążliwe, a nie chciałbym spaść z deszczu pod rynnę. Żadnych innych "problemów" z Itca nie mam.

 

Konsultantka z infolinii proponowała też dualboxa..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z ultraboxem+ jest taka sytuacja.

Przy dekoderze 4K od UPC. Zmiana rozdzielczości nie ma żadnego wpływu na nasycenie kolorów. Podobnie było przy wyłączonym HDR na przystawce Play Box. 

 

Lepsze jest nasycenie kolorów przy zmianie rozdzielczości na niższą na ITCA...

Wszystkie parametry techniczne- sprawdzone przez infolinię i kabel HDMI jak najbardziej w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy?

Mam ustawiony ulepszony format przy wejściu HDMI, żadnych problemów z C+ 4K i HDR.

Czy korzystam z ultraboxa, modułu i apek, wszędzie mam te same ustawienia. Stąd widzę pewne różnice.

 

Może dla świętego spokoju kiedyś zaniosę dekoder do punktu i poproszę o sprawdzenie. Może tak musi być między współpracą telewizora (a ma już kilka lat)a ultraboxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz telewizor. Mój ma niezależne ustawienia do apek i do poszczególnych wejść HDMI. Mogę ustawić te same parametry dla wszystkich źródeł ale to przecież bez sensu. Po to jest możliwość regulacji, by jej dokonywać a nie trzymać się sztywnych ustawień. Jak widzisz różnice, to dobrze, bo przecież każdy sprzęt jest inny. Ustawiasz parametry pod siebie i tyle.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mój tv nie zawsze trzyma ustawień na poszczególnych HDMI. Ale jak napisałem już się trochę wysłużył i przyznaję zbyt mocno obciążyłem mu pamięć: podłączone różne sprzęty i kilka dużych zainstalowanych aplikacji.

Serwisant od Sony na to mi ostatnio zwrócił uwagę.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał(a):

@Pawelw LG ustawisz różny obraz od różnych źródeł. W innych tv może być,  że tylko jedno ustawienie do wszystkich

Zgadza się chociaż mój 10 letni Panasonic miał opcje rożnych ustawień dla poszczególnych wejść, więc myślałem, że w nowszych tv to raczej standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawia mi się komunikat: wprowadzamy zmiany w warunkach korzystania oraz zasadach.....

Zapoznaj sie w USTAWIENIACH , nie wie o co biega i jak to zlikwidować aby już sie nie wyświetlało

   

 

Komunikat brzmi tak:

Wprowadzamy zmiany w Warunkach korzystania oraz zasadach prywatności dotyczące nowych funkcji. Zapoznaj się z nimi w menu Ustawienia. Jeśli ich nie akceptujesz, zresetuj Smart Hub, co wyłącza Usługi na Urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dekoder i jak na razie jestem bardziej zadowolony niż z Technicolora.

Faktycznie było coś nie tak wcześniej z jakością obrazu przy pozostałych kanałach przy podnoszeniu rozdzielczość do 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...