Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierniczę tego to się nie spodziewałem 7 miesięcy ciężkiej wysokopłatnej pracy techników Canal+ i nadal jest źle ba jest jeszcze gorzej niż było.Doszły jeszcze problemy z internetem. Jak dzieci we mgle czy z nami leci jeszcze pilot?Płacę ponad 200zl.a ogladam ostatnio z modułu cam bo dwa ultraboxy 4K się do tego nie nadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się męczycie z takim ustrojstwem. Myślicie, że Global będzie lepszy?

Zrezygnować i wybrać lepszego dostawcę usług, chyba najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wypowiedzi mam wrażenie że mam chyba inny dekoder. U mnie po 2 aktualizacje wstecz owszem występowała pikseloza natosmiast przed ostatnia aktualizacja to wyeliminowała. Tak samo obecna najnowsza zero problemów. 
 

Może to głupio zabrzmi, ale udajcie się może do jakiegoś bioenergoterapeuty bo możliwe że macie za dużo energii i po prostu sprzęty wariują 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się męczycie z takim ustrojstwem. Myślicie, że Global będzie lepszy?
Zrezygnować i wybrać lepszego dostawcę usług, chyba najlepsze rozwiązanie.
Chyba tak z dnia na dzień nie da się zrezygnować.....bez płacenia kar. Może się mylę to mnie oświeć.

Wysłane z mojego CPH2449 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, extor said:

Czytając wasze wypowiedzi mam wrażenie że mam chyba inny dekoder. U mnie po 2 aktualizacje wstecz owszem występowała pikseloza natosmiast przed ostatnia aktualizacja to wyeliminowała. Tak samo obecna najnowsza zero problemów. 
 

Może to głupio zabrzmi, ale udajcie się może do jakiegoś bioenergoterapeuty bo możliwe że macie za dużo energii i po prostu sprzęty wariują 😁

Jaką masz instalację? Bo gdybyś się zaznajomił bardziej to byś wiedział że konkretnych instalacji dotyka to znacznie bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

Po co się męczycie z takim ustrojstwem. Myślicie, że Global będzie lepszy?

Zrezygnować i wybrać lepszego dostawcę usług, chyba najlepsze rozwiązanie.

Najlepiej korzystać ze swojego sprzętu.  Głupotą rezygnować i zamienić siekierkę na kijek. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dużych problemów z pikselozą, pojawiała się sporadycznie, więc nie narzekałem. Za to jest to kolejna aktualizacja, która dodaje jakąś funkcję (tym razem bzdurną i nie potrzebną) a przy okazji czyni ten dekoder coraz bardziej "ułomnym". Teraz zaczął strasznie mulić (lista kanałów, EPG, menu). W dalszym ciągu są problemy z HDMI-CEC, znowu nie zauważyli, że w trybie 2160p OSD nie wypełnia całego ekranu. W sumie to pierwsza wersja tego softu była najlepsza, jedynym problemem było OSD. Reszta działała bardzo fajnie. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jednak sporadycznie ale pojawia się pikseloza, co do mulenia na EPG, liście kanałów, menu to kolega powyżej ma rację, potwierdzam że zostało to spaprane, funkcja HDR/HLG niepotrzebny dodatek obciążający dekoder. Osobiście najbardziej wolałbym możliwość powrotu do softu z przed styczniowej katastrofy...yyy aktualizacji. Nie wiem jak reszta forumowiczów ale jeszcze trochę poobserwuję zachowanie deka i piszę reklamację.

PS.

Znów wychodzi na to że nikt nie testował tego softu i my abonenci jesteśmy betatesterami 😡

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...