Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Martinos napisał(a):

Witam!

U mnie w ostatnich dniach też problem z dekoderem.

1. Przy przełączaniu kanałów czasem wchodzi kanał ale nie ma głosu. Jak wejdę jeszcze raz na ten kanał to jest OK.

2. Dużo częściej wchodzę na kanał i jej głos a nie ma obrazu. Jak wejdę jeszcze raz na ten kanał to jest OK. Parę razy Kilka razy pojawił się komunikat, że "BRAK PROGRAMU E2001".

3. Jak właczam dekoder pilotem to startuje po 5-7 sekundach. Na początku myślałem, że pilot nie działa.

Ale teraz to co najgorsze.

4. Dekoder kilka razy się samoczynnie wyłączył. Ale to tak jakby nie było prądu. Następuje restart itd.

5. Czasem słychać jakieś pulsacyjne cykanie z dekodera. Coś jakby spięcie. Inne rzeczy podpięte pod tą samą listwę (zegarek i kino domowe) też wydają odgłos w rytm cykania dekodera.

Coś z dekoderem czy zasilaczem? Czy może jakaś awaria ogólna instalacji?

U mnie sprawa rozwiązała się sama. 😉 Wczoraj po południu włączyłem. Dekoder po minucie się znowu się wyłączył a kiedy zaczął ponownie się uruchamiać poszedł ogień z zasilacza. Dobrze, że wtyczkę mam na widoku a nie gdzieś za szafką. 🤬

 

Ciekawe jak do tego podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 09:28, PawelTSW napisał(a):
Macie włączoną oszczędność energii? Ja nie i dekoder uruchamia się prawie od razu 

Czy mam włączoną czy nie dekoder uruchamia się jednakowo..... długo. Nic to nie zmiemia.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam leci na H ale na pewno nie jest to to co pisze w epg i w dodatku brak loga stacji.
 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

U mnie ponowne uruchomienie z diagnostyki  trochę pomogło ale bez szału, nie chce przywracać do fabrycznych bo nie wiem co wtedy z nagraniami i listą ulubionych. 

Nagrania i ulubione pozostają bez zmian po fabrycznych - oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz opcję bez usuwania nagrań! :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na sportowych, wczoraj C+ Premium film Ostatni ślad - pikseloza co chwilę, aż mi się odechciało oglądać... przed aktualizacją nie miałem tego na żadnym kanale, nowy soft to spiepszył , a śmieszni technicy odpisują żeby dokładniej ustawić antenę mimo tego że tłumaczę iż mam poziom 100% i jakość 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawa anteny nic nie da skoro problemu przed aktualizacja nie było a po aktualizacji jest…. Ja jak już tracę cierpliwość to albo korzystam z replay tv przesuwając jak najbardziej do przodu albo korzystam z c+ online.aczkolwiek za tą aktualizacje należą nam się rekompensaty a już w szczególności tym co maja opłaty po 10-15 złotych za sam dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz reklamację i domagaj się w niej tej rekompesaty. 

Spróbować  nie zaszkodzi. Najlepiej jakby wszyscy pisali reklamację z tego powodu to może by do nich dotarło, że soft skopany, albo by przestali udawać,  że problemu nie ma.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem mecz finałowy z Igą Świątek na Canał + Premium.  Przez prawie cały mecz pasek pikselozy na dolnym ekranie telewizora nie dało się tego oglądać, więc przełączyłem się na Canal + Online. Płacę za dzierżawę dekoder i dysk 10 zł/m  i otrzymuje guano na ekranie po tej "wspaniałej" aktualizacji. Zadzwoniłem wczoraj do nich z prośbą czy to naprawią, a reakcja była taka, to wina orkanu lub mam ustawić sobie antenę. Antena mam ustawioną  siła - 100%, jakość - 90%. Ręce opadają!😂  

Edytowane przez prysiu86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kanałach macie problemy? Od czasu do czasu coś tam oglądam i żadnych problemów z ADB.

I potrzymuję, że niepotrzebnie długo czekałem z wymianą technicolora na ten model. Jest ogólnie lepiej. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...