Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2020 o 20:25, robertokot25 napisał:

podłaczyłem pena, wchodzę w media player i kreciło się długo jakieś kółko - wyszedłem i wszedłem raz jeszcze i jest napis 0 - nie ma żadnej listy z filmami - pen był podłączony przez chwilę i po wyjęciu dosyć gorący.... pen normalnie widoczne  w pc i na TV, jego format NTFS 32GB

ktoś coś podpowie? bo może robię coś źle?

możecie zobaczyć czy u was normalnie odtwarza filmy AVI (Xvid) oraz MKV H.264 1080p z pendrive?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila, moment..  może nie jest to najlepszy odtwarzacz na rynku ale spokojnie odtwarza filmy z pendrive czy nawet dysku zewn 2,5" HDD 1TB bez dodatkowego zasilania.

oczywiście, sa pliki których nie potrafi odczytać ale generalnie widzi pendrajwy i dyski zewn i jesli tylko dany plik mu podpasuje to czyta bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az musialem to sprawdzić jeszcze raz.

Pendraka i dysk 2.5" bez problemu widzi i czyta pliki ALE - musza byc sformatowane pod fat32.

NTFS nie widzi

No to jest.. a nawet nie wiem jak to nazwać.

 

Kolejny dowód ze player niby jest ale tak naprawdę to się średnio do czegokolwiek nadaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, coderiese napisał:

az musialem to sprawdzić jeszcze raz.

Pendraka i dysk 2.5" bez problemu widzi i czyta pliki ALE - musza byc sformatowane pod fat32.

NTFS nie widzi

No to jest.. a nawet nie wiem jak to nazwać.

 

Kolejny dowód ze player niby jest ale tak naprawdę to się średnio do czegokolwiek nadaje.

 

oo kurcze ale kloc... ja miałem w NFTS i też dlatego nic nie widział i tak podgrzał pena - bo bardzo chcial coś odczytac lae mu nie wyszło.. porażka jakaś.. epoka kamienia łupanego pod względem funkjonalności i jeszcze żeby nie mozna był ustawić czasu znikania menu ekranowego po przełączeniu kanału.. smiech na sali.. taki wifibox to psiada

Edytowane przez robertokot25
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dekoder Turbobox+, który sprawuje się idealnie, bez żadnych uwag.  Dekoder używam jedynie do oglądania TV oraz nagrywania, ale nie muszę nagrywać 2-3 programów naraz. Nie mam TV 4K. Mam możliwość wymiany na Ultrabox+ za 10PLN miesięcznie, bez aktywacji. Moje pytanie - czy warto? Z tego wątku wynika, że czasami są z nim problemy. W czym jest lepszy Ultabox od Turbobox biorąc  pod uwagę do czego służy mi dekoder. Wady Ultraboxa w stosunku do Turbo  dla mnie na początek to wygląd, brak wyświetlacza, pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się czyta w tym wątku to Mediabox i Turbobox są o wiele stabilniejsze, ładniejsze,  praktyczniejsze (wyświetlacz,  lepszy pilot,  bezpośredni dostęp do nagrań przyciskiem LIST) od Ultraboxa,  więc jeżeli komuś nie zależy na 4K i nie brakuje mu przestrzeni dyskowej to nie ma sensu zmieniać. A jeszcze za opłatą 15 PLN to już non sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jako osoba użytkująca kilka lat Turboboxa i od ponad pół roku Ultraboxa.

Stabilność jest taka sama. Turbo się nie wieszał i ultra tez tego nie czyni.

Wygląd.Każdy widzi, że ultra jest brzydki ale to nie dekoder ma być ładny a obraz który wyświetla. Pilot to kwestia przyzwyczajenia. Brak dedykowanego klawisza do nagrań nie jest wielkim problemem. To raptem jedno naciśnięcie więcej bo pamięta ostatni wybór. Większy dysk,szybkość działania to niewątpliwe plusy. Dopiero po przesiadce można stwierdzić, że turbo to był muł ale to trzeba samemu porównać. Reasumując za darmo lub z niewielką opłatą warto wymieniać. Za 10-15 z ewentualną aktywacją lepiej dać sobie spokój i poczekać na lepsze czasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 13:30, mateuszj14 napisał:

A takie pytanie, ten dekoder jest lepszy od Mediaboxa? 

Oprócz tego że ma 4k. Warto czy nie warto wymieniać. 

 

https://pl.canalplus.com/dekodery/mediabox-hd-pvr-500-gb

 

https://pl.canalplus.com/dekodery/4k-ultrabox

 

 

W dniu 9.02.2020 o 20:33, kerpen napisał:

Z tego co się czyta w tym wątku to Mediabox i Turbobox są o wiele stabilniejsze, ładniejsze,  praktyczniejsze (wyświetlacz,  lepszy pilot,  bezpośredni dostęp do nagrań przyciskiem LIST) od Ultraboxa,  więc jeżeli komuś nie zależy na 4K i nie brakuje mu przestrzeni dyskowej to nie ma sensu zmieniać. A jeszcze za opłatą 15 PLN to już non sens. 

Nie powiedziałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udalo sie wygrzebac ITCA w nowym pudelku cyfra plus z dyskiem humax (w jednym z punktow w kraju w duzym miescie wojewodzkim) wiec mozna trafic jeszcze technicolor w ramach wymiany sprzetu dla stalych abonentow.

Dekoder ten wyraznie ozywil stara plazme LG sprzed 9 lat.

Sygnal idzie tez po starym kablu vivanco high speed ktore mialem wkute w sciane.

Nie kazdy jednak nawet nowszy kabel HDMI obsluguje ten dekoder...

(3msc temu nie poszedl mi na takim samym typie dekodera 4k kabel high speed cec sprzed 2 lat?)

Panowie kable HDMI  kupujemy zgodnie z niemieckimi testami a nie polskim znaczkiem hdmi 2.0 :)

W linku ponizej najlepszy kabel za mala kase :

https://www.amazon.de/Ultra-HDTV-Premium-Zertifiziert-Ethernet-1er-Pack/dp/B00Z9X0USK/ref=sr_1_3?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&keywords=ultra+hdtv+kabel&qid=1581488063&sr=8-3

lub polska przypadkowa aukcja

https://allegro.pl/oferta/ultra-hdtv-kabel-hdmi-hdmi-ethernet-4k-3d-2m-8212562098

Roznica na tym kablu sa lepsze kolory obrazu...

 

Edytowane przez erytho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...