Skocz do zawartości

Prasa telewizyjna... dawniej


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na archive.org , a konkretniej na koncie Z kamerą wśród potraw są już 2 numery ,,Programu TV" z 2000 roku. Niestety, są one podziurkowane, bo przechowywano je w segregatorze. Dostałem wczoraj tych gazet 19 sztuk. Starczą na 133 programy dnia na Tapcela.

Edytowane przez Tapcel2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Poland, kupisz sobie i udostępnisz na archive.org te gazety z programem TV?

https://m.olx.pl/d/oferta/tele-rama-program-tv-z-lat-90-CID4042-IDTWxqc.html?reason=extended_search_extended_category

Są to wydania "Tele Ramy" z okresu 1995-1997. Nie mogę tego kupić, bo ja mam mały strych i zrobiła by się z niego "Tele Kołdra".

Edytowane przez Tapcel2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fragmenty układu programu telewizyjnego dodatku telewizyjnego do Super Expressu z 2004 roku. Sama kartka jest bardzo pognieciona i jedyna taka, którą znalazłem podczas sprzątania.

setv_2004_strona_2.jpg

setv_2004_strona_3.jpg

A teraz pytanie dla wszystkich: Czy ktoś ma może archiwalne wydania dodatku telewizyjnego do Super Expressu z lat 2002-2008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Fajnie by było, gdyby ktoś z forumowiczów znalazł choć jedno wydanie "Kuriera TV" z lat 1999-2002

Myslę ze da się to zrobić . Jak będę w domu u rodziców to poszukam jakis nr Kuriera z tamtych lat.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sky023 napisał(a):

Jak będę w domu u rodziców to poszukam jakis nr Kuriera z tamtych lat.

Byłbym wdzięczny, gdybyś znalazł jakiś numer "Kuriera TV" z tamtych lat, zawsze będzie to coś, bo o ramówki pierwszych kanałów tematycznych Polsatu jest naprawdę ciężko (może w Internecie idzie znaleźć ramówki do w/w kanałów, ale bardzo rzadko i w małej ilości).

 

8 godzin temu, Poland napisał(a):

Mam jeden screen od użytkownika @Gierek który to ma Kuriera TV z tamtych czasów

A masz więcej tych screenów? Nie ukrywam jestem zainteresowany, ponieważ w niektórych wydaniach "Kuriera TV" były informacje na temat dekodera Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...