Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jest, ale to nie ma nic do rzeczy - teraz jest to własność Stellar DBS (Rosja) - przenoszą tu część kanałów z tp. 125 (11.013H), który jest z kolei własnością RR Satellite Communications.

 

Co do uszkodzenia - w sumie jeśli wogóle takowe jest, to już nie gra roli, bo za góra kilka tygodni zostanie podmieniony satelitą Hot Bird 8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Zwykła "literówka". A poza tym co tam jest na (Trace TV)? Machające łapami m.... . (żeby nikogo nie obrazic)

 

Ja dalej twierdzę, że w Cyfrze+ przydałyby się kanały z paczki MCM, no i MTV Hits.

 

No by się przydały, ale oni nie maja już prawie miejsc na transponderach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie platformy N zbliża się wielkimi krokami. Co na to konkurencja?

 

Cyfra+

- włączy w ciągu miesiąca do oferty dwa nowe kanały AXN, własny kanał kulinarny Kuchnia.tv oraz Cinemax 2.

- niebawem wprowadzi kanały w mobile TV, a także HDTV, w przyszłym roku natomiast PVR i VoD

 

 

Polsat Cyfrowy

- na jesieni tego roku zaproponuje abonentom dekodery z twardym dyskiem (PVR) wielkości 160 GB, produkowane przez firmę Echostar

- wprowadzi także kilka nowych kanałów, między innymi kanały AXN Crime, AXN Sci-Fi, Eurosport, Eurosport2 i Zone Romantica

- negocjuje z kilkoma innymi dostawcami, w tym z Telewizją Polską i wszystko wskazuje na to, że się porozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta zarowno CP jak Cyfra maja nadal super samopoczucie...Moze to i lepiej,przespia najwazniejszy okres i wyladuja z rekami w nocniku.

 

No właśnie, bo czy wam się wydaje, że dołączenie AXNx2 i CineMax 2 to reakcja na powstającą konkurencję? Cha, cha, cha.

Przecież z tego co wiem to i tak Cyfra+ miała dołączyć te kanały na jesieni. Tak więc według mnie to nie jest żadna reakcja na nową platformę. Bo tak na prawdę to Cyfra+ w ogóle nie zareagowała. Oby tak dalej cyferko. Miłych snów. Ciepło ci będzie w rączkę w nocniku. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ja jestem zadowolony nawed bez nowych kanalow i hdd , kanalow jest 66 a nowe kanaly tylko to powtorki / zobaczcie sobie discowery paczke / / same powtorki / . WEKEND BYLO NP 10 DOBRYCH MECZOW , a slyszalem ze malo bylo , opamietajmy sie . Przeczytajcie sobie wywiad z KORZENIOSKIM / szefem sportu tvp/ co on mowi o umowie o lige swiatowa , ze nikt nie mogl negocjowac jak tvp nie zerwie negocjacji , a jak c+ mialo prawo pierwokupu polskiej ligi / sprawa podobna/ to zrobili afere i kara. kara dla tvp powinna tez byc i to duza , to sie powinno zglosic ,ale oni moga zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dosc zdecydowanie,zwlaszcza ze w N nikt nie musi brac wszystkich pakietow i placic np za bajki,ktorych w ogole nie oglada.Zreszta zarowno CP jak Cyfra maja nadal super samopoczucie...Moze to i lepiej,przespia najwazniejszy okres i wyladuja z rekami w nocniku.
Widze natomiast że jesteś strasznym optymistą w stosunku do platformy "n".Myślisz że ze względu na te trzy kanały HD cały naród szturmem ruszy łapać tę platformę i telewizory HD za pare tysięcy a ja myślę że prędzej już Ci przepraszam za określenie tzw bidacy z CP żeby zamiast 35 zapłacić 20 Zł abonentu a to nie będzie chyba szytem marzeń szefów tej platformy.Obwieściłeś po wszystkich forach począwszy od laki a na tym skończywszy swoje wyjście z C+ jak byłby to jakiś bohaterski czyn za który należy się medal i owacje.A jak się wkrótce przekonasz gdy minie fascynacja nową zabaweczką pozostaniesz w b.przeciętnej jeżeli chodzi o program platformie gdzie bez wykupinia np pakietu muzycznego nie zobaczysz np.Vivy czy tez innch programów free które my możemy oglądać. ponadto te tak bardzo dyskryminowane dekodery mają jedą zasadniczą zalete edukację o której tam możesz zapomnieć.Miłego oglądania Baby TV i kina rosyjskiego bo to chyba będą Twoje programy bo nie nima ich ta beznadziejna C+ bo ja wolę przy niej pozostać.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sledz forum nie bedziesz sie pytal.pozdro

pytam się dlatego, że dzwoniłem do BOA i z ich informacji wynikało jasno, że w momencie rozpoczęcia transmisji w HD C+ nie będzie miała w swojej ofercie dekoderów do obioru HD. Dla mnie jest to bez sensu ale cóż.......

Także nie wiem kto przekazuje prawdziwe informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...