Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto treść listu jaki wysłałem do BOK e-mailem i odpowidź ze strony Cyfry.

 

Drugie pytanie dotyczy oferty programowej.A brzmi.

Czy w ofercie Cyfry + w najbliższym czasie istnieje możliwość pojawienia się kanału SPORTKLUB- który ,świetnie uzupełniał ,by ofertę sportową platformy,oraz wprowadzenia innych nowinek technologicznych,jak HD,VOD,oraz bardziej zaawansowanych technicznie dekoderów.

Z góry dziękuję za odpowiedź,która mam nadzieje pozwoli mi na dłużej pozostać z Cyfrą +,

 

A oto odpowiedź:

 

Pragnę podziękować za Pani sugestie dotyczące oferty programowej Cyfry+. Są one dla nas bardzo cenne. Pozwolą na lepsze dostosowanie oferty programowej do Pani oczekiwań w przyszłości.

 

Jednocześnie pragnę poinformować, że na chwilę obecną nie posiadam oficjalnych informacji na temat pojawienia się na Platformie Cyfry+ kanału wymienionego z Pani strony. Zachęcam Panią do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej wzbogacania oferty Cyfry+ o nowe kanały. Poniżej podaję link do strony ionternetowej, na której jest zamieszcona:

 

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=182

 

Informacje ne temat wprowadzania ze strony Cyfry+ nowych technologii zawarte są we wrześniowym Magazynie Plus+.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

Marta Zawistowska

 

Tak więc coś się dzieje i być może dowiemy się że Cyfra wprowadzi HD i VOD ,oby w przystepnej cenie ,a nie kosmicznej dla zwykłego Polaka. :roll:

 

Pozdro dla forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem TYLKO mądralom, którzy dopominają się PPV na Cyfrze przypomnieć, że taka oferta wiązałaby się z dużymi zmianami w organizacji ramówek.

PPV dla większości abonentów to ZWŁOKA z premierą na Canalu+ o 2-3 miesiące.

Przykład z Premiere World: obecnie na PPV idą tam m.in.:

Mr&Ms Smith, Opowiesci Narnii czy King Kong.

Oznacza to nie mniej ni więcej, że na kanałach Premiere1 i 2 pojawią się one ze znacznym opóźnieniem w stosunku np. do polskich kanałów premium.

Na filmy: Plan lotu, , Crash, Państwo Smith itd. trzeba czekać , a program 1 i 2 zapełniają m. in.: Alexander i Aviator....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze PPV powinno przyspieszac emisje o te 2 miesiace,a nie opozniac nadawanie na kanale premium.A tak w ogole,jak sie czeka ponad rok,czesto nawet poltora,to nie sadze zeby te 2 miesiace stanowily wielka roznice.I tak nie ma stalej "ramowki"premier np rowny rok po premierze kinowej.Jedne filmy sa szybciej,inne pozniej...w tym akurat problemu nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Słyszeliście, że ponoć do końca roku w Cyfrze+ ma się pojawić Disney Channel???

 

Nie wiem czy mam boki zrywać, czy rzeczywiście tak będzie.

 

Ktoś coś wie na ten temat???

 

Ja dzis przeczytałem w nowym numerze TO&OWO strona 110, że w tym roku Cyfra doda jesienią poza Kuchnia.TV jeszcze AXN Crime, AXN SCI-FI i Cinemax2 o Disney Channel ani słowa..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczam że w najbliższym czasie na Cyfrze napewno pojawi się ......

HBO comedy i Spectrum które ma już swoją stronke po Polsku oraz wspomniane AXN*Y.Zaistnienie tych kanałów jest już wstępnie.........

zatwierdzone i raczej nie powinno nic się zmienić? no może dojdzie jeszcze

NIGERIA CHANNEL o współczesnych problemach etniczno-ropnych :wink:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczam że w najbliższym czasie na Cyfrze napewno pojawi się ......

HBO comedy i Spectrum które ma już swoją stronke po Polsku oraz wspomniane AXN*Y.Zaistnienie tych kanałów jest już wstępnie.........

zatwierdzone i raczej nie powinno nic się zmienić? no może dojdzie jeszcze

NIGERIA CHANNEL o współczesnych problemach etniczno-ropnych :wink:

:)

 

Spectrum ma swoja polską stronę od 2 lat. Więc nie liczyłbym na jego szybkie pojawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...