Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre portale jak m.in Satkurier i Media2 podały także tę informację (repakietyzacja w cyfra+) ale za źródłem: dvbnews.

Dvbnews podało tę informacje jako źródło własne.

Obecnie na stronie dvbnews nie ma wzmianki o takim newsie - stąd moje pytanie: czy to jest jakiś żart z tą repakietyzacją?

Po prostu nie ma, ale zmiany będą. Więcej powiedzieć niestety na ten moment nie mogę. Wszystko i tak macie w necie to znacie szczegóły :)

No rzeczywiście zniknął ten news ;) Ciekawe :)

Aż takie ciekawe to nie, po prostu tak musiało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie otwarlem list, w ktorym chciwa cyferka informuje mnie, ze pakiet C+ bedzie wzbogacony o Canal+Gol, ale jednoczesnie cena pakietu wzrosnie do 39,90 PLN :lol2: . Ciekawe co zyskuje jako anty fan pilki noznej, ogladajacy C+ tylko dla filmow? Zastanawiam sie rowniez, czy majac C+ i HBO za 40 PLN w promocji na 6 miesiecy, obejmuje mnie rowniez podwyzka? Jesli tak, to rezygnuje z opcji Canal+/HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po...1-mogli wyluzować z tym następnym kanałem sportowym,mogli by już stworzyć kanał filmowy np Canal+ Extra mieszanka filmów,bajek,dokumentów co już kiedyś w Canal+ były pokazywane no już coś by znaleźli żeby pokazywać filmy itp a nie 2 kanały na krzyż,nie każdy podnieca się kanałami sportowymi,jak HBO potrafiła poszerzyć swoją ofertę że mamy aż 3 filmowe. :wink:

 

po...2-nie ma co łez wylewać na te nowe nazwy i poszerzenie pakietu,i tak każdy dostanie go w promocji a w najlepszym czasie koniec listopada a w grudniu tego roku oczywiście,to nie Polsat. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli by już stworzyć kanał filmowy np Canal+ Extra mieszanka filmów,bajek,dokumentów co już kiedyś w Canal+ były pokazywane no już coś by znaleźli żeby pokazywać

Z tym to spokojnie, coś przebąkiwali o wejściu do DVB-T, zapewne z kanałem niekodowanym, więc może coś takiego "spłodzą" na potrzeby naziemne. Ale to tak off-topic, proszę nie ciągnąć tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie czy przypadkiem cyfra nie zażądała usunięcia nieoficjalnych informacji o repakietyzacji. być może był to przeciek kontrolowany i chciano zobaczyć reakcję na forach branżowych, a teraz zmienią coś jeszcze w pakietach (oby na korzyść abonentów) i dopiero podadzą oficjalną informację

 

@peter: zauważyłem i edytowałem posta

 

To są efekty tego, gdy ktoś pracuje dla Cyfry+ (lub ma tam znajomego) i publikuje w swoim serwisie internetowym poufne informacje firmy dla dystrybutorów ;)

Może następnym razem "autor" się zastanowi :lol2:

Ale mleko się rozlało, informacje wyciekły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest czy jak miałem abonament ze stałą promocyjną ceną za 18 miesięcy to czy za canal+ będę musiał zapłacić więcej??Jest to jednak naruszenie warunków umowy

Czytaj tutaj i wywnioskuj sam.

A to jeśli nie chce Ci się za bardzo czytać całego newsa: "Abonenci korzystający ze zniżek procentowych oraz gwarancji ceny, nie będą objęci podwyżką do czasu obowiązywania promocji. Zgodnie z art. 8 § 5 i 6 Regulaminu Umowy o Abonament zmiana ceny opcji Canal+ nie uprawnia Abonentów do rozwiązania Umowy, a jedynie do rezygnacji z tej opcji."

 

A abonenci raczej powinni się cieszyć, ze info wyszło, bo przynajmniej wiedzą co nastanie, a tak byliby skazani na czekanie jeszcze jakiś czas aż Cyfra+ wyda oficjalny komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na infolini powiedzieli, że miesięcznie po tej zmianie będę płacił więcej o 1,5zl. Mam umowe 24 miesiace z canal+ 50%taniej i HD gratis.

Zatem:

"Abonenci korzystający ze zniżek procentowych oraz gwarancji ceny, nie będą objęci podwyżką do czasu obowiązywania promocji."

mnie nie dotyczy :/ dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie korzystam z 50% rabatu na Canal+ do końca umowy. Orientuje się ktoś czy w związku z podwyżką ceny za Canal+ istnieje możliwosć zamiany opcji Canal+ na HBO z zachowaniem 50% rabatu ?

 

Aktualizacja:

Pytanie jest już nieaktualne. Dostałem informację z Cyfry+ poprzez e-mail, że nie możliwości zamiany opcji Canal+ na HBO z zachowaniem 50% rabatu. Można jedynie zrezygnować z opcji Canal+, i zamówić HBO ze zniżką 10 zł, tylko nie napisali na jaki czas jest ta zniżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 1 września 2010 roku opłata za opcję premium CANAL+ będzie wynosiła 34 zł 90 gr.

Po uwzględnieniu obecnej zniżki na opcję premium CANAL+, w przyszłym miesiącu będzie ona dla Pana dostępna za 17 zł 45 gr.

Osoby które mają w świątecznej promocji Canal+ i HD zapłacą 2.50zł więcej czyli tak jak w umowie zniżka nadal 50% a HD gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...