Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jak narazie (a może powinienem napisać na szczęście :)) tylko raz wyskoczył taki komunikat podczas odświeżania forum.

Co do IRC, to nie ma, nie było i raczej nie będzie, zapewne tak, jak i pewnego zjawiska (bądź co bądź zachaczającego o sfery biznesowe, ekonomiczne itp.) na literę F...* :]

 

* Czytaj Shoutbox - tam znajdziesz podpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dlaczego nie mozna edytowac podpisu, bo jak chce usunac tekst to wyswiela mi ''Podpis ma 333 znaków. Maksymalna dopuszczalna liczba znaków to 250.'' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz edytować podpis, musisz zmniejszyć ilość znaków do mniej niż 250. To jest efekt nałożonego ograniczenia na sygnatury użytkowników, ponieważ niektórzy (m.in. i Ty :P) zaczęli nieco przesadzać.

 

Jak się komuś nie podobają zmiany, może sobie zastrajkować i zmienić podpis na Jednym słowem beznadzieja. Inne formy strajku będą nietolerowane :mrgreen:

 

PS: To miała być niespodzianka dla tych, co przesadzają z podpisami, dlatego oficjalnie o tym nic nie wspominaliśmy na Forum :P Hehe, ja też najwyraźniej zaliczam się do tych osób :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znów sypie błędami. Komunikat jaki się wyświetla brzmi: Fatal error: Out of memory (allocated 5505024) (tried to allocate 122880 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/functions_module.php on line 512. Różnią się liczbą na końcu tego komunikatu. Jestem na forum kilkanaście minut i pojawił się już 6 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

 

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Apache/2 Server at localhost Port 80

A u mnie najczesciej taki komunikat sie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...