Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam już dobry miesiąc nową kartę, chociaż jest mi to obojętne czy jest to Nagra 2 czy Nagra 3. Jedyny kłopot to dla piratów, którzy przez jakiś czas nie będą mieli dostępu do oferty Cyfrowego Polsatu. Piszę, że przez jakiś czas, bo nie mam złudzeń co do tego, że po kilku miesiącach i Nagra 3 padnie. Cały system kodowania jest do niczego, więc akcje typu wymiana kart niewiele tu pomogą. Ale Cyfrowy Polsat musi jakoś się bronić przed coraz większym piractwem. Ja musiałem od nowa rejestrować się na ICOK, wprowadzając numerv nowej karty, mimo, że od miesiąca stara już jest nieaktywna. Myślałem, że Polsat sam automatycznie zmieni kartę w ICOK, ale nic z tych rzeczy. Musiałem to zrobić sam, i teraz w ICOK mam dwie karty, jedną aktywną, czyli Nagra 3, ale widnieje i tamta stara z Nagra 2. Nie wiem po co. Początkowo po wymianie, jak przełączałem kanały, to przez kilka sekund miałem czarny obraz, tak jakby tuner sprawdzał uprawnienia, ale teraz wszystko chodzi bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No to i ja opiszę moje przygody z nową kartą CP do mojego Echostara 616. Przyszła sobie dziś listem poleconym. Otwieram list:

9fa212696bff1bcfm.png d887259a811f7ea6m.png

W pustym miejscu na 2 stronie była przyklejona karta. Odkleiłem, usunąłem resztki kleju jak nakazuje treść listu. Następuje ta chwila. Włączam dekoder - akurat było na TVN24. Wyciągam kartę, wkładam nową, wciskam 10 i czekam. Na ekranie komunikat "Dekoder jest zablokowany, należy się skontaktować z operatorem". Po około 4 minutach jest obraz i dźwięk. Początkowo każdy z kanałów musiał chwilkę złapać sygnał - przy przełączaniu pierwszy raz na dany kanał był czarny ekran przez kilka sekund, dopiero później wskakiwała emisja. Po tym zabiegu zauważyłem kilka zmian: działają mi kanały Polsat Sport HD i HBO HD (słychać tylko fonię - wiadomo). Szybciej też, przełączają się kanały :smile:

Co do komunikatu CP o odłożeniu wymiany karty na okres poświąteczny, to go zignorowałem, bo na stronie Cyfrowego Polsatu już żadnej wzmianki nie ma. Działa i to najważniejsze. Mission complete :D

 

PS. Mam zaabonowany pakiet Relax Mix Film i taki pakiet mam po wymianie karty. Jedynie co mi doszło, to Polsat Sport HD :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostałem nowa karte do 616.Ten dekoder jest teraz bez umowy i moge oglądać kanały FTA.POstanowiłem wymienić starą kartę.Czekałem 5 min na aktywację i wszystko jest ok. Nawet zyskałem bo teraz mogę ogladać całą oferte CP za free lecz bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

hehe... Dziś dostałem nowa kartę Nagra3... Niby nic w tym dziwnego, ale posiadam Samsunga HD z nową już kartą... Zadzwoniłem na infolinie i powiedzieli że musi to być błąd systemu i aby nie wkładał nowej karty, najlepiej aby przeciął ją w miejscu gdzie jest Chip, późnej przeprosili za zamieszanie i życzyli miłego dnia... heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu nie niszczył nowej karty. jeżeli posiadasz kartę 0734 lub 0733 to są stare karty jeżeli 0737 lub 0738 to masz nową i w takim wypadku odeślij do CP tą kartę którą otrzymałeś z opisem że w swoim dekoderze masz już nową kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś mi powiedział żebym zniszczył kartę bo to ich błąd że mi wysłali, bo już posiadam od nowości Nagre3... Ale nie będe tego robił, niech sobie leży, może za 40 lat sprzedam na aukcji antyków...

 

Kwiatek prawidłowo ja mialem podobną sytuację tylko u mnie chcieli żebym im odesłał niech się gonią na drzewo [beep]e z BOK (CP). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś w głowie sie zakręciło.

W zeszłym tygodniu dzwoniła pani z CP ale mnie nie było w domu.

Jako ze teraz głośno o tych wymianach a ja mam starego Samsunga DSR-7000 myślę zadzwonię zapytam czy to dekoder wymienić trzeba czy tylko kartę ?

 

No i dzwonie a tu babka mówi ze mam czekać na nową kartę bo Polsat karty wymienia a nie jakieś dekodery :shock:

Dzwonie drugi raz odbiera facet i gada to samo.

 

To ja już sam nie wiem czy stare samsungi będą wymienione czy nie.

To ciekawe po co dzwoniła ta babka w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...