Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie aktywacja na echo 616 była bardzo żmudna...Na początku czekałem 2 godziny i nic... Potem włożyłem stara kartę bo chciałem pooglądać TV. Później nowa karta była w dekoderze cala noc i dopiero rano została aktywowana..

Ogólnie to nowa karta działała prawie bez zarzutów gdyby nie dłuuugo przełączające sie kanały.

Normalnie wczytuje sie u mnie tylko kanały Polsatu... A reszta to masakra trzeba czekać ok. 5s -10s. Czy u was też się tak dzieje ??

 

Mam jeszcze jedno pytanie.. Ile będę miał udostępnione kanały z pakietu RM ?

 

Pozdrawiam : SaszaK-ce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.. Ile będę miał udostępnione kanały z pakietu RM ?

Tak dokładnie to nie wiadomo. Możesz zadzwonić do BOK i się zapytać ale pewnie odpowiedzą Ci, że mic nie wiedzą o wymianie kart albo nie wiedzą, że pakiety są odkodowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oni robią do 48 godzin czekają na telefony i zdzierają kasę od tego co zapłacone, Kpina z abonentów albo pracują tam jacyś amatorzy , Jestem posiadaczem C+ i przy wymianie karty cała operacja trwała kilka sekund. Nic się nie czekało a tym bardziej nie dzwoniło sie do operatora. Widać różnicę jak Polsat szanuje swoich chlebodawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po godzinie 15 tej idzie dodzwonić się do BOK bo mnie ani wczoraj ani dzisiaj nie udało się .Odzywa się tylko automat połączenie nie może być zrealizowane.Udało się dodzwonić z pracy odpowiedzieli że włączą nie każą wyjmować karty aby nie uszkodzić tunera. Po powrocie z pracy nic się nie zmieniło tylko dodzwonić się nie można.Śmieją się że zabojady z cyfry drodzy ale jak policzę czas stracony i to że nie mogę oglądać tego za co zapłaciłem bo tuner jest zablokowany to chyba tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie możesz na nowej karcie to na starej powinno Ci się udać jakoś. Zobacz czy na pewno masz dobrą wersję oprogramowania, przeprowadziłeś wymianę karty, czy wkładasz chip dobrą stroną itd. Zostaw na noc, wielu to pomaga. Jeśli nic nie ruszy to czeka Cię raczej nieustanne dzwonienie do CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...