Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kamil2505 natomiast patrząc na Twoje można mieć wrażenie, że przespałeś ostatnie dni, więc przypomnę - ekstraklasa w CP, korekta wartości NC+ w dół o połowę i rebranding...

 

@wislok jeśli ktoś podpisał dwuletnią umowę z CP 1.07 to na pewno nie z myślą o ekstraklasie, tak więc to bezsensowny argument.

No ale jeśli nawet założymy, że ten ktoś po ostatnich sukcesach z Bate i FC Europa zamarzył o posiadaniu ekstraklasy w ostatnich 2 tyg. to o tym, że będzie opcja za 30 zł bez aneksu było już tu w temacie wielokrotnie.

I jest to o 10 zł mniej niż się niektórzy spodziewali ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo ( 6 miesięcy ) kończy mi się umowa. Jako że zawsze przedłużałem na zasadach wypowiedzenia :), to teraz trochę poczekam i będę zmniejszał pakiet. Nie ukrywam, że byłem przez chwilę zainteresowany pakietem C Sport 3  i C Sport 4 (: Ale po przeanalizowaniu za i przeciw... Mówię stanowcze NIE. Jednak wystarczy mi w zupełności 2 godzinny skrót ze wszystkich spotkań w niedzielny wieczór na TVP Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bugmenot napisał:

@wislok jeśli ktoś podpisał dwuletnią umowę z CP 1.07 to na pewno nie z myślą o ekstraklasie, absurdalny argument.

Tak samo jak każdy inny abonent CP nie był abonentem z myślą o Ekstraklasie. Jednak ona teraz weszła do oferty CP i moim zdaniem można było lepiej potraktować własnych abonentów i jeśli ktoś ma najwyższy pakiet to już mogli by mu przynajmniej darować wymóg przedłużania umowy o 2 lata ... 

@flot w poniedziałkowy wieczór jest magazyn ze skrótami w TVP . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 natomiast patrząc na Twoje można mieć wrażenie, że przespałeś ostatnie dni, więc przypomnę - ekstraklasa w CP, korekta wartości NC+ w dół o połowę i rebranding...

 

@wislok jeśli ktoś podpisał dwuletnią umowę z CP 1.07 to na pewno nie z myślą o ekstraklasie, tak więc to bezsensowny argument.

No ale jeśli nawet założymy, że ten ktoś po ostatnich sukcesach z Bate i FC Europa zamarzył o posiadaniu ekstraklasy w ostatnich 2 tyg. to o tym, że będzie opcja za 30 zł bez aneksu było już tu w temacie wielokrotnie.

I jest to o 10 zł mniej niż się niektórzy spodziewali ;).

Nie tłumacz mi tego.  Ja się po prostu "nie znam". Przecież co ja mogę wiedzieć jak nawet nie wiem, że nPremium nie było w 2009r. A poprawka w kolejnym poście,  że był wtedy poprzednik nPremium,  czyli nFilm jest karygodna.  To co ja mogę wiedzieć. 

 

Ty wszystko wiesz,  interpretujesz w odpowiedni sposób - to co dotyczy nc+ i co dzieje się wokół niej. Świetnym następcą Pani Sadowskiej byś był. ? 

Wtedy zapewne nc+ wyszedłby z tego marazmu w jakim jest (podobno). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wislok napisał:

Tak samo jak każdy inny abonent CP nie był abonentem z myślą o Ekstraklasie. Jednak ona teraz weszła do oferty CP i moim zdaniem można było lepiej potraktować własnych abonentów i jeśli ktoś ma najwyższy pakiet to już mogli by mu przynajmniej darować wymóg przedłużania umowy o 2 lata ... 

@flot w poniedziałkowy wieczór jest magazyn ze skrótami w TVP . 

Racja. Poczekam do poniedziałku. Nie będę płacił dodatkowych kwot. I tak jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Czy takimi praktykami jak przedłużenie umowy aneksem, aby tylko mieć możliwość dobrania opcji dodatkowej do obecnie trwającej umowy nie powinien się zając UOKiK?

Jeśli chodzi ci o to że aneksem przedłużasz umowe do 24m to jest [beep]kie praktyki cp jak można zmuszać niby dobrowolnie kogoś kto ma np 12m do końca i zmuszać dobrowolne go aneksem bez negocjacji za pakiety o kolejne 12m. I wracasz do punktu 24m. 

 

Nawet nigdy tak nie potraktowali w nc+  abonentów. 

 

 

Nie Wiem dlaczego uokik od lat nie reaguje na to bo juz zdarzało sie w cp taka akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Czy teraz przynajmniej w dekoderach można ułożyć kolejność kanałów czy to dalej luksus niedostępny dla abonentów ?

 

3 godziny temu, bugmenot napisał:

A kanałow w CP nie można ułożyć tak samo jak nie można w NC+ - dlatego zawsze ofertę telewizji (teraz UPC) biorę z modułem CAM.

 

W CP można swobodnie układać listę kanałów na większości dekoderów. Ja mam Evobox-a PVR, HD3000, HD2000 i każdy z tych dekoderów oferuje listę ulubionych. No dobra, jedna pozycja na liście jest zablokowana - pozycja 150 dla kanału Dla abonentów. W nc+ na Ultrabox+ 4K natomiast można przestawiać tylko kolejność kanałów na tzw. liście ulubionej, pozycje (numery) na liście pozostają niezmienne.

 

2 godziny temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 opcja "włącz-wyłącz" się prędzej czy później skończy, nikt już na tym nie będzie chciał tracić pieniędzy - dostowanie systemu billingowego do dzielenia i mnożenia będzie chyba rozsądnym krokiem... ;).

 

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

To poczekajmy najpierw aż się skończy, bo póki co nc+ na rynku już od 6 lat, a nawyki z Cyfry+ wciąż pozostały. :)

 

Działanie tego "włacz-wyłącz" zawdzięczamy temu wspaniałemu systemowi z czasów Cyfry+, który nie potrafi właśnie dzielić i mnożyć jak widać ?.

1 godzinę temu, tweed77 napisał:

Poza tym o działaniu opcji włącz wyłącz i korzystaniu z niej wie może 2 - 3 procent abonentów.

 

Dlatego nc+ się za to nie zabrała jak widać do dziś. Ale jak zaczęli już liczyć tak kasę to wezmą się i za to. Może z Francji wraz z wiatrem zmian przyjedzie nowy system ?

 

Tak poza tym, zobaczyć i usłyszeć oprawę C+ przez dekoder CP to było dla mnie nie do pomyślenia jeszcze kiedyś. Autopromocja z Premier League prezentuje się bardzo ładnie - brakuje tylko słów lektora - "oglądaj tylko w nc+" ?

 

 

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubus.kul zrobić ulubione w CP można, ale kanały muszą być kolejno (przynajmiej z tego co widziałem w Evoboxie) i jak dodasz coś nowego to wszystko Ci się przestawia.

Jak układam sobie listę w swoim TV to mogę zostawić tyle wolnych miejsc ile chcę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo podaj w takim razie przepis jak ustawić w Evoboxie z Graphyne kanały np. "setkami" - przekaże znajomemu, ucieszy się :). Ja nie byłem w stanie tego zrobić, "instrukcja" ma 4 strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jeneka napisał:

Jeśli chodzi ci o to że aneksem przedłużasz umowe do 24m to jest [beep]kie praktyki cp jak można zmuszać niby dobrowolnie kogoś kto ma np 12m do końca i zmuszać dobrowolne go aneksem bez negocjacji za pakiety o kolejne 12m. I wracasz do punktu 24m. 

 

Nawet nigdy tak nie potraktowali w nc+  abonentów. 

 

 

Nie Wiem dlaczego uokik od lat nie reaguje na to bo juz zdarzało sie w cp taka akcja.

Przecież bedziesz mógł wykupić na czas nieokreślony za 30 zł bez żadnego aneksu. Aneks daje Ci to że masz taniej ale jak ktoś nie chce to nie przedłuża i wykupuje za 30 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mąka prawo a nawet obowiązek bo Solorz wie ze po jednym meczu człowiek telewizora mieć nie będzie wiec z umowy zrezygnuje wiec oferuje zobowiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...