Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie TVP Sport to szajs w porównaniu do Canal + Sport. Wiadomo coś jeszcze by się przydało z kanałów, myślę że narazie pozostaje nam czekać, cyfra o coś tam się postara. Dobrze takie prośby pisać na np. forum Canal+ na ich stronie jest i czasami skutkuje to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o kanałach tematycznych MTV i TVP Sport odżywa w tym temacie co kilkanaście stron i jest zawsze bardzo jałowa. Niestety problem kanałów muzycznych dotyczy nie tylko Cyfry+ i dotyczy raczej faktu, że platformy cyfrowe nie mogą tu liczyć na duży zysk w porównaniu z kosztami, jakie muszą ponieść, by ów kanały dołączyć do oferty. Pół biedy, gdyby np. MTV zadbało o własny dosył i udostępniło kanały wszystkim platformom. Prawdopodobnie to by się jeszcze opłaciło. Dziś, w dobie muzyki z komputera, komórek, ipodów i innych tego typu urządzeń, telewizja muzyczna schodzi na dalszy plan, a przede wszystkim takie projekty jak MTVN HD będą miał sens lub kanały nadające muzykę aktualnie uznaną za najbardziej modną. Niestety dotyczy to także kanału o grach komputerowych czy o branży IT w ogóle. Po prostu kto ma siedzieć przy kompie i tak znajdzie swoją grę i dowie się wszystkiego z Internetu, nie musi włączać telewizora. Taka jest niestety dzisiejsza prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ boss509 napisałem, iż fajnie by było gdyby MTV Hits UK i MTV Dance uzupełniły ofertę Cyfry+ i tyle. Napisałem też, że pewnie będzie to możliwe jak oba kanały zaczną być nadawane z Hot Birda. Także naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym kiedyś napisałem e-maila w sprawie obecności w/w kanałów w Cyfrze+ do dystrybutora MTV Networks Polska. W odpowiedzi dostałem, że nie jest wykluczone, że te kanały w końcu się pojawią, jednakże żadne konkretne daty nie padły.

Ty mnie lepiej nie ucz, bo sam masz kilka niedociągnięć. W moim pytaniu chodziło o to, czy oba te kanały mają pojawić się na Hot Birdzie, a nie czy mają wejść do Cyfry :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ maniek2007 a to niby skąd wiesz co :?: . Wróżka jesteś czy jak. Nie pisz takich bzdur, a poza tym jak wspomniałem wcześniej TVP Sport nie jest na wyłączność w N, także szansa zawsze jest.

 

@ boss509 tego nie wiadomo czy MTV Hits UK i MTV Dance pojawią się na Hot Birdzie (gdzieś obiło mi się o uszy, że podobno takie plany są, jednakże nie wiem na ile jest to prawdą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cyfra poszła po rozum do głowy i zrezygnowała z tych opcji dodatkowych np. AXN CRIME i wrzuciła je na stałe do poszczególnych pakietów - dobrze, dobrze. W koncu jakiś konkretny krok w tej sprawie. Na notabene każdy z obecnych abonentów może zamówić (jeśli ma pakiet np. PODSTAWOWY) to może go zmienić bez zadnych opłat na podstawowy+ :) - szacuneczek. Więcej info na satkurierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majk. kiedy podpisywałeś umowę na jaki pakiet?

@Pawel, to jest inna promocja do końca grudnia. Od 1 stycznia powinno Ci zniknąć D.World, AXN SciFi i Crime czyli pojawić się pakiet Podstawowy+ zgodnie z opisem. Ale ten + trzeba chyba zamówić , nie będzie z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel, to jest inna promocja do końca grudnia. Od 1 stycznia powinno Ci zniknąć D.World, AXN SciFi i Crime czyli pojawić się pakiet Podstawowy+ zgodnie z opisem. Ale ten + trzeba chyba zamówić , nie będzie z automatu.

 

Tyle ze ja przedłużyłem umowę w listopadzie na Podstawowy+ czyli teoretycznie powinienem miec już obecnie docelowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nigdy nie pojawi się TVP Sport w C+

 

Nigdy nie mów nigdy.

Zmienia się nowy zarząd w TVP /w końcu/ kto wie co nowego nam przyniesie.....

Przyniesie... Hannę Lis pod choinkę a nie TVP Sport :lol2: Bo to zdaje się o nią m.in. poszło. Znaleźli się miłośnicy Haneczki w Młodzieży Wszechpolskiej :twisted: Sorry za off top, ale te zmiany w zarządzie TVP na pewno opóźnią tylko bieg wielu spraw związanych choćby z cyfryzacją czy wdrażaniem platformy TVP i to tak naprawdę mnie wk... a nie jakaś śmieszna Haneczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...