Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja słyszałem to niema co liczyć na Discovery HD w Cyfrze+ ponieważ na przeszkodzie stoi NG Channel i NG HD. Podobno C+ podpisała umowę na wyłączność z NG, ale pod warunkiem jeśli nie zostanie wprowadzony Discovery HD do oferty.Ale niewiem czy to prawda czy plotka....

Też to słyszałem, ale wydaje mi się trochę absurdalne. Przecież niedawno C+ przedłużało umowę z NG, więc jeśli tak im nie pasuje Discovery, to mogli postawić warunek że kanały te mają zniknąć z oferty po wygaśnięciu umowy, na co pewnie C+ by się nie zgodziła. Osobiście mnie też wkurzały te choppery na Discovery HD, ale na NG HD denerwuje mnie znowu tylko przyroda i przeprowadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów, które miałyby cofnąć jakieś kanały z oferty się raczej nie stosuje, tymczasem klauzula o wyłączności w danej tematyce i standardzie technicznym - jak najbardziej. Choć w zasadzie przypomina mi się sytuacją z polską VIVĄ, która została wycofana podczas fuzji C+ z WizjąTV, bo Nowa Cyfra+ podpisała klauzulę z MTV Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo-83, można odebrać Astrę, ale pomyliłeś tematy :> O tym pytamy np. tutaj: viewtopic.php?f=6&t=11&start=840 lub tutaj: viewtopic.php?f=6&t=4256&start=1245

 

Mnie osobiście nie ciągnie do Discovery bo to dla mnie dno (złomowiska w HD nie chcę :lol: ), wolałbym History channel
E tam, History Channel to też jedno wielkie złomowisko :lol::P:oops: Historia starożytna, nowożytna Świata? Eeee, bleeee.... :wink: A jak jeszcze piksele w wersji Haj Definiszyn nas uroczą, to już w ogóle sodoma i gomora :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiniMini produkuje Canal+ Cyfrowy,więc co najwyżej sam mógł zdecydować, że nie wpuści innych kanałów dziecięcych do oferty.

 

Według mnie taki kanał jak History HD, czy może też Bio.HD, powinien jak najszybciej znaleźć się w którejś z platform cyfrowych. Zresztą podobnie domagam się dołączenia rozrywkowego kanału, choćby Voom HD. To są kanały, które mogłyby porządnie wzmocnić ofertę HD w Polsce, która z drugiej strony nie jest ostatecznie taka zła, jak się co niektórym wydaje.

 

A co do tematu "pikseli" w HD, tematu wielkości przeznaczonych pasm i samej treści, jakie to pojawiają się w HD to mam wrażenie, że zaczynamy przesadzać. Obecnie N nadaje na jednym z TP 5 kanałów HD, a robią tak w zasadzie wszystkie platformy Europy Środkowo Wschodniej. A Europa Zachodnia? Emituje 4 kanały na jednym TP. Nawet tak ubóstwiane przez wszystkich Premiere. Na niektórych TP Sky można też znaleźć 5 kanałów, podobnie postępuje SKY Italia. O jakość trzeba dbać - to prawda oczywista - ale bądźmy chociaż w miarę obiektywni w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej bym się ucieszył z MET Opera HD. Podobno gdziś na satelicie nadaje taki kanał.
"taki kanał"rzeczywiście istnieje: Satelita Syriusz 4,8 E

Transponder 11229 DVB-S

Polaryzacja H

SR 23148

VPid 308

APid 256

 

Fonia AC-3 448 kb/s

Video AVC 16,5 Mbit/s

Format 16:9 1920x1080i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...