Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Czyli tylko się cieszyć z tego trzeba skoro C+ potwierdza te informacje o dołączeniu Filmboxów :brawo: A już dziś dostałem na PW opinię pewnego użytkownika o tym jak to rozpowszechniam brednie :P Pozdrawiam wszystkich moich wrogów na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj słuchałem sobie muzyki i przyszła mi do głowy jedna myśl, nie wiem czy w ogóle realna. Jakiś czas temu spytałem się w którymś tam temacie o brytyjską paczkę MTV w Cyfrze. Dostałem odpowiedź, że do tego trzeba zapewnić odpowiedni sprzęt (do zeza) i jest problem, że dekodery Cyfry nie obsługują DiseqC, co uniemożliwia opcję nadawanie z innego satelity. I tak se pomyślałem, że jakby zrobili taką opcję dodatkową, że jest paczka MTV, ale dostępna tylko dla tych abonentów, którzy mają dekoder z tą funkcją. Cyfra rozprowadziłaby wśród chętnych ten cały sprzęt do zeza i było by ok. Dałoby radę to przejść? Jak sądzicie :?: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zachodu, aczkolwiek podobne rozwiązania stosują niektóre europejskie platformy - przykładowo rumuńska max.tv, która oferuje odpowiedni sprzęt do "zeza" i dostarcza kanały swoim klientom z dwóch pozycji: 5E i 16E. A co byłoby z pozostałymi abonentami C+, którzy mają gorszy sprzęt? Jak mrówki pędziliby do dystrybutora, a nawet by protestowali i narzekali... Musiałoby się to odbić na dodatkowych opłatach niestety, bo także anteny trzeba by wymienić na większe.

 

Przyjdzie jeszcze w Polsce czas na uruchamianie kanałów muzycznych nadających określony rodzaj muzyki. Kiedyś ktoś na pewno wykorzysta te panującą u nas lukę ;)

 

Jakiś czas temu spytałem się w którymś tam temacie o brytyjską paczkę MTV w Cyfrze. Dostałem odpowiedź, że do tego trzeba zapewnić odpowiedni sprzęt (do zeza) i jest problem, że dekodery Cyfry nie obsługują DiseqC, co uniemożliwia opcję nadawanie z innego satelity.
Zgadza się - pamiętam - offtopowałeś wtedy, znaczy 6 zapis Regulaminu łamałeś :> Żeby była jasność, to ja Tobie tej odpowiedzi wtedy nie udzielałem :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DiseqC i dekoderów Cyfry+: Kiedy jeszcze miałem Pioneera 1530 (teraz "niezależny" sprzęt :wink: ) mogłem odbierać kanały z Hot Birda i Astry - wystarczyło przekręcić antenę siłownikiem. Wbrew pozorom wiele osób (szczególnie tych, którzy mieli satelitarną telewizję analogową) ma odpowiednie warunki do tego, żeby obracać swoimi antenami, tylko obecnie ich nie wykorzystuje - Cyfra+ nadaje z jednego satelity, więc siłowniki rdzewieją, a pozycjonery zalegają w szufladach. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - pamiętam - offtopowałeś wtedy, znaczy 6 zapis Regulaminu łamałeś :> Żeby była jasność, to ja Tobie tej odpowiedzi wtedy nie udzielałem :]

Odpowiedział mi wtedy james_b... No niestety złamałem regulamin wtedy, ale nie chciałem robić kolejnego wątku, który by został potem z 3 postami w sumie :] Swoją drogą dobrą masz pamięć :P

O żebyś wiedział... Wszystkie Wasze grzechy pamiętam :P /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos kiedy Filmbox ruszy i na ile cyferka go wyceni? :?

Według pogłosek kanał wystartować ma 1 czerwca i kosztować 15 zł, ale razem w pakiecie ( FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox HD ), czyli nie będzie można wykupić np. tylko samego FilmBoxu HD, ale znowu abonenci dekoderów SD będą narzekać, że muszą płacić za kanał HD, którego nie obejrzą i nie odbiorą na dekoderach SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...