Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tego pędu na nowe kanały. Do pewnych kanałów człowiek sie przyzwyczaja i tam ogląda swoje programy. A teraz zauważyłem że brakuje juz czasu nawet na te które lubię oglądać. Nie można całego życia spędzić przed TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiecznie narzekających za DVBNes

[/ Cyfra+ druga pod względem liczby abonentów satelitarna platforma w Polsce, która włączyła w tym roku już sześć nowych stacji, planuje dołączenie kolejnych kanałów. Nie będą to jednak pozycje HD. - Jest kilka ciekawych kanałów, projekty są w toku - mówi Bertrand le Guern, prezes spółki Canal+ Cyfrowy. - W tej sprawie jestem jednak bardzo powściągliwy, gdyż w zeszłym roku silnie wzmocniliśmy ofertę - dokonaliśmy zasadniczej zmiany udostępniając kanały dotychczas dostępne w płatnych opcjach abonentom niższych pakietów - dodaje.

 

Jeśli w ofercie platformy pojawią się nowe stacji, to nie będą to raczej kanały w wysokiej rozdzielczości, bo tych prawdziwych stacji HD na rynku, zdaniem prezesa Cyfry+, nie jest dużo. - Jeśli mam włączyć nowy kanał HD, to po by pokazywać materiały rzeczywiście nagrane w wysokiej rozdzielczości, a nie pozycje przekonwertowane do HD - wyjaśnia le Guern.

 

Prezes również zapowiada, że w ofercie Cyfry+ VoD mają się już wkrótce pojawić popularne seriale amerykańskie czy filmy dokumentalne. Cyfra+ chce też podnieść świadomość tej usługi wśród klientów, bo zdaniem le Guerna, realne jest, by 70-80 proc. użytkowników dekoderów z PVR-em korzystało z VoD. Krzysztof Oczek, 26 lipca 2009, 22]Więc się coś szykuje.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wychodzi na to, że Ci, którym marzyło się TVP HD w tym roku mogą o nim zapomnieć. Jeśli Cyfra+ nie zamierza dodawać kanałów HD w tym roku to kanałów SD za dużo nie ma, które mogłaby dołączyć. Co to może być: TVP Historia, Nat Geo Wild, History, F&H plus do tego pięć kanałów dziecięcych? Więc niewiele tego jeśli chodzi o kanały polskojęzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co Canal+HD jako kolejny kanal pseudo HD! C+film HD ma moze 10% ramowki HD i to od kiedy? Od prawie 2 lat juz leci i poprawa jest sladowa w ilosci filmow HD. Zreszta sam "guru" Cyfry+ powiedzial w wywiadzie, ze "prawdziwych stacji HD na rynku, ..., nie jest dużo. - Jeśli mam włączyć nowy kanał HD, to po by pokazywać materiały rzeczywiście nagrane w wysokiej rozdzielczości, a nie pozycje przekonwertowane do HD"

 

Sila rzeczy wiemy juz, ze C+film HD nie jest prawdziwym kanalem HD - nie spelnia on kryteriow samego prezesa.

Wiec po co na sile uszczesliwiac ludzi czyms co i tak bedzie oszustwem.

Lepiej poprawic bitrate Canal+ SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie jest niezrozumiałe, dlaczego utworzono Canal+ Film HD, a nie Canal+ HD! Przecież C+ Film jest kanałem powtórkowym! Wiele osób narzeka na to, że żeby obejrzeć premierę filmu w HD, muszą czekać na jego powtórkę późną nocą na C+ Film HD. Czy to nie jest dziwne? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Cyfry+ PROSZE dolaczcie TVP HD.Beda za niedlugo takie relacje sportowe jak lekkoatletyka w Berlinie i inne .Buu.Bardzo prosze

 

He he .Moze sie zlituja

 

A ja nie chce brac n z powodu tylko TVP HD.Ja chce Was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie tylko o lekkoatletyke chodzi a przede wszystkim o Boso przez swiat a poza tym chcialem wzbudzic litosc he he.Co im tak zalezy ?? Nie chce wlazic w 2 platformy a tak to mi chyba pozostanie multipakiet canal+ i n.A ja chce tylko jedna miec i juz.Starczy ze jeszcze mam cyfrowa Vectre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ktoś wczoraj w dziale CP napisał, że CP dołączy z dziesięć kanałów i abonenci Cyfry+, którzy tam się udzielali stwierdzili, że jeśli nawet CP doda te kanały to na pewno skutkiem tego będzie podwyżka abonamentu. Więc skoro Cyfra+ dodała w tym roku sześć kanałów, a większość nich jak nie wszystkie zostały dodane po ostatniej podwyżce(powodem była dodanie m.in. kanałów France, które są dodatkowo płatne :lol2: ) to abonentów C+ czeka kolejna podwyżka bo niby za co ma C+ opłacać te nowe kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O to chodzi, że czytam to co piszę. Akurat Ty nie decydujesz czy mogę się udzielać czy nie.

Powodem podwyżki nie było dodanie dodatkowo płatnego pakietu...

Nie wyssałem tego z palca tylko z tego artykułu. Poczytaj sobie w jaki sposób Pani Dyrektor uzasadniała podwyżkę ceny pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat 2 kanały Travel Channel oraz Sci-Fi Channel pojawiły się w Cyfrze+ w dniu 1 lipca od którego to właśnie zaczeła obowiązywać podwyżka, natomiast ID wszedł po tej dacie jednak to jest kanał który zastąpił TVN Lingua, tak więc nie można go liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi: Jakoś nie widzę, aby Pani Dyrektor uzasadniała podwyżkę włączeniem do oferty opcji France TV. Prawda, wspomniała o tym, że francuskie kanały znalazły się w Cyfrze+, ale to swego rodzaju autopromocja, że włączono do oferty ileś tam kanałów. Akurat 5 francuskich jest płatnych dodatkowo :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że czytam to co piszę. Akurat Ty nie decydujesz czy mogę się udzielać czy nie.
Powodem podwyżki nie było dodanie dodatkowo płatnego pakietu...

Nie wyssałem tego z palca tylko z tego artykułu. Poczytaj sobie w jaki sposób Pani Dyrektor uzasadniała podwyżkę ceny pakietów.

Ja też tego w tym artykule nie wyczytałem :D , ale można to chyba tak bez czytania ze rozumieniem zinterpretować :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ofertę Cyfry+ to ja tam jestem zadowolony :] polsat mam z PVR-a.(chociaż mógłby być normalnie w ofercie bo wiekszośc ludzi nie jest w zasięgu NTC)A ostatnio dodane kanały są naprawde ok :] zwłaszcza Travel Ch. :smile: jedynie do szczęścia mi przydały by się takie kanały jak:ESPN America,History HD,NG Wild oraz jakieś kanały muzyczne typu MCM lub tematyczne MTV(MTV Dance,MTV Hits,MTV Base).Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...