Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wejdzie Filmbox Family to Cyfra+ bedzie miała najlepszą oferte kanałów filmowych :brawo: a więc czas zacząć powiekszać ofertę innych kanałów myśle że w pierwszej kolejności powinni poszerzyć ofertę sportową i za pewne tak bedzie :P np.TVPSPORT oraz 2-gi kanał Orange :D +w miedzy czasie EPSN America i wygranie przetargu na LM przez Canal+ :brawo: Zdecydowanie powinni się dogadać z Polsatem i wprowadzić Polsat i PolsatNews jeśli już Superstacja jest kanałem polsatu to na Cyfra+ ma 2 ich kanały które mają dużą oglądalność TV4 i Superstacja i dają dochody polsatowi.

 

Myślę że dobrą opcją było by zasypać Cyfre+ mailami jeżeli chodzi o kanały polsatu i inne kanały.I dzwoniąc do BOK Cyfry+.Na pewno wezmą to pod uwagę ponieważ w ich systemie pracownik zapisuje o czym rozmawiał z abonentem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ koziol84 oferta sportowa w Cyfrze+ jest już wystarczająca (można jeszcze dodać TVP Sport i będzie ok). O wzbogacebie oferty prosi się oferta muzyczna, która jest słaba, a mogłaby zostać wzbogacona o kilka ciekawych kanałów muzycznych :> . Co do Polsatu, to co Cyfra+ mało może, skoro Polsat nie jest zainteresowany rozpowszechnianiem swojego kanału/ów u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wzbogacebie oferty prosi się oferta muzyczna, która jest słaba, a mogłaby zostać wzbogacona o kilka ciekawych kanałów muzycznych :>.

 

Popieram w całej rozciągłości. Aż prosiłoby się choćby o przywrócenie MCM (pamiętacie MCM Europe sprzed fuzji z WizjąTV)? Cyfra (Canal+) ma korzenie francuskie. Może warto byłoby wykorzystać te kontakty i zamiast opcji 5xFrance zaoferować wprowadzić raczej coś z tej listy (oferta muzyczna francuskiej platformy Canalsat):

 

rkws90.jpg

 

A przy okazji inna kwestia - kanał Mezzo (jedyna tego typu stacja w kraju). Cyfra likwiduje złodziejskie opcje dodatkowe (AXN, 3xDiscovery, Kino Polska) i dołącza je do zwykłych pakietów (nareszcie :brawo: ). Może warto byłoby dodać też i Mezzo choćby do pakietu Komfortowego+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to abo Mezzo było bez dodatkowych opłat w np.pakiecie komfortowym :D a jeżeli chodzi o kanały muzyczne to myśle że wystarczyła by paczka mtv tzn.MTV Base,MTV Hits,MTV Dance,MTV Idol oraz MCM(który zawsze nadał w bardzo dobrej jakości) :D więc zobaczymy kiedy dołączą te kanały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to francuski Canalsat ma ofertę muzyczną jak marzenie. Ciekawe tylko czy te kanały są dostępne w jednym pakiecie czy porozrzucane do wielu... Zastanawiam się też dlaczego polskie platformy nie chcą dołączać nowych kanałów muzycznych-przecież one mogą być nadawane w oryginalnej wersji językowej więc już jeden z głównych problemów odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest Filmbox w komfortowym. Na marginesie - skąd oni biorą kopie niektórych filmów? O ile poprzedni film, który był przed chwilą emitowany, miał jeszcze w miarę znośną jakość (taką trochę HBO-owatą, ale w ostateczności dało się to jeszcze obejrzeć), to aktualnie emitowany "Napaleni faceci" to jakaś farsa (to już chyba w Polonii1 lepszej jakości filmy dają; takie kasety powinny iść na przemiał, a nie do emisji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPiotr - wszedzie piszesz to samo, placa Ci za to?

 

@clayman: Napisałem rano podobny komentarz na media2.pl (to jakieś przestępstwo?). Zresztą czy to co napisałem jest może nieprawdą? Wkurza mnie, jako widza, postępowanie SPI i tyle. Szkoda, że platformy i kablówki nie potrafią (nie chcą?) wymusić na SPI podjęcia odpowiednich kroków naprawczych.

 

"placa Ci za to?"

Jeśli ktoś ma ochotę przy okazji mnie zasponsorować, to jestem otwarty na wszelkie propozycje ;-)

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Cyfra+ chciała tyle kanałów dodać, to jakość innych kanałów była by fatalna, a wręcz katastrofalna.

Ale tak wogóle, to myślę, że Fashion TV HD i Mezzo HD nie cieszyłyby się dużą popularnością, więc było by to marnowanie miejsca na swoim transporderze. Chyba, że sygnał tych kanałów, pobierali by z innego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunieto kilka pozycji niekodowanych i dodano nowe.

Tylko jakie? :)

Kiedyś pisałem do C+ z prośbą o dodanie kanału Croatian Music Channel na oficjalną listą FTA (ten sam transponder co TVS) - czy ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć, że ten kanał dołączył do listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashion TV HD i Mezzo HD nie cieszyłyby się dużą popularnością, więc było by to marnowanie miejsca na swoim transporderze.

 

Dla mnie większym marnotrawstwem (z punktu widzenia abonenta) jest umieszczanie na transponderach płatnej platformy kanałów FTA pokroju Polonia1, Edusat, Tele5, iTV, 4fun.tv, Patio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...