Skocz do zawartości

Z jakiego zródła macie internet?


Koz
 Udostępnij

Z jakiego zródła macie internet?  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego zródła macie internet?

    • Telewizja kablowa(Upc.Multimedia,Vectra,Aster)
      39
    • ADSL(TP,Netia,Tele2,K2,NOM)
      97
    • Radiowo(Lokalny dostawca)
      58
    • Sieć GSM(Plus,Era,Orange,Play)
      42


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie trochę się zmieniło. Od kwietnia mam Neostradę, a z przyczyn technicznych zaledwie 512 Kb/s. A to i tak lepiej niż poprzednie niby 128 Kb/s w iPlusie.

Ale pocieszam, że moja gmina jest określana jako tzw. biała plama i jest szansa na to, że do końca roku do mojej miejscowości pociągną światłowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

playowi teraz spadnie ilosc uzytkownikow w necie drastycznie. inni operatorzy maja net bez limitow (orange np.), a oni nie. do tego nie maja zasiegu poza miastami. slabo. ale ogolnie - bardzo duzy procent osob z netem mobilnym. widac, ze niedlugo bedzie wiecej w necie stron typu m.adres.rozszerzenie. jest na to popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja korzystam z NEO512 i choć szczerze chcę mieć szybszą to niestety "infrastruktura techniczna" zdaniem TP na to nie pozwala. Podobno to wszystko przez to że mieszkam na "przedmieściach" i jestem na końcu linii miejskiej. A osoby mieszkające dosłownie 500 metrów dalej niż ja mogą przebierać w prędkościach, bo są obsługiwani z innej centrali.

 

Oprócz tego dorywczo korzystam jeszcze z Playa 5GB. Zasięg przyzwoity w domu, przy ściąganiu mam prędkość do 80KB/S, a po wyjściu na balkon prędkość wzrasta dwukrotnie. Tylko te limity :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Od kilku lat korzystam z Petrus Net, wcześniej z iPlusa.

Obecnie prędkość 20 Mb/s za 59,90 + WiFi za 9,90. Właśnie dlatego, korzystam również z telewizji Petrusa. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy trzeba było posiadać co najmniej pakiet rozszerzony telewizji kablowej, by móc mieć internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...