Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dystans ale bycie kibicem to nie tylko wygrywanie sukcesy ale też porażki i jaki szacunek musi być. My was kochamy jak wygrywacie ale jak przegrywacie to już nie ?  Słabe.

 

 

Słabe jest też to co zrobił PZPN z kanałem laczynanaspilka, nagle jest źle to nie ma filmików, kulis, nie ma co dzieje się w kadrze itd, tak samo słabe i takie same pokazanie jak wyżej braku szacunku do kibiców przez piłkarzy, działaczy itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będziesz mógł podziwiać występ drewna świetnie przygotowanego fizycznie. Obrazek wyżej świetnie odzwierciedla stan faktyczny. Przy czym na bramkarza powinien Nawałka powołać Majdana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się liczenie rankingu, większą wartość będą miały mecze MŚ, mistrzostw kontynentalnych więc na pewno spadniemy poza 20 miejsce bo ci którzy awansują do 1/8 raczej w większości wszyscy nas wyprzedzą. Tak na oko około 25-27 miejsce.

 

@breaking a co powiesz o przygotowaniu fizycznym Argentyny i Nigerii z wczoraj? 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wychodzi mi ,że 30te miejsce po MŚ, a do końca roku będziemy tak sobie w nim spadać i w grudniu będziemy tak między 40-50 miejscem.
Rewelacja. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w Twoim mniemaniu najgorsza drużyna Argentyna pokonała wczoraj Nigerię i wyszła z grupy? Ja uważam że najgorszym zespołem jest Polska i już nie mogę się doczekać meczu z Japonią. Zobaczymy ich przygotowanie fizyczne gołym okiem w starciu z ogórkiem. Ja proponuję żeby po MŚ w ogóle nie rozgrywali żadnych meczów bo wypadną w rankingu poniżej pierwszej piećdziesiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w Twoim mniemaniu najgorsza drużyna Argentyna pokonała wczoraj Nigerię i wyszła z grupy? Ja uważam że najgorszym zespołem jest Polska i już nie mogę się doczekać meczu z Japonią. Zobaczymy ich przygotowanie fizyczne gołym okiem w starciu z ogórkiem. Ja proponuję żeby po MŚ w ogóle nie rozgrywali żadnych meczów bo wypadną w rankingu poniżej pierwszej piećdziesiatki.

 

Ja tam czekamn a ten mecz, będzie ubaw....po Kolumbii już mi się tak przestawiło (bo nie mogłem po tej żenadzie zasnąć), że będę się śmiał jak im Japonia wrzuci 3-0....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Panowie każdy inny wynik jak mniej niż 3:0 dla nas to będzie porażka.

Tak na marginesie to my jutro przegramy.

Jesteśmy tak dobrze przygotowani fizycznie, tylko znów piłkarze nie zrozumieją ustawienia. :lol2:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje samozaorania. 

 

A na te 1 pytanie chyba nie trzeba odpowiadać, że umiejętnościami po to chyba każde dziecko wie.

No właśnie, Nawałka unikał meczów towarzyskich, co między innymi nas wywindowało w rankingu. Jeszcze te szczęśliwe losowanie kwalifikacji - Rumunia z pierwszego koszyka, dobrze pamiętam? :)

 

Jutrzejszy mecz obejrzę, mam nadzieję, że chociaż na pożegnanie nasi zawodnicy pokażą światu się z jakiejś dobrej strony.

 

W tym obrazku z poprzedniej strony zabrakło tylko butiku naszego gracza, który zawalił nam 2-3 gole. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Nawałka unikał meczów towarzyskich, co między innymi nas wywindowało w rankingu. Jeszcze te szczęśliwe losowanie kwalifikacji - Rumunia z pierwszego koszyka, dobrze pamiętam? :)

 

Jutrzejszy mecz obejrzę, mam nadzieję, że chociaż na pożegnanie nasi zawodnicy pokażą światu się z jakiejś dobrej strony.

 

W tym obrazku z poprzedniej strony zabrakło tylko butiku naszego gracza, który zawalił nam 2-3 gole. :D

 

 

Nowy ranking jest inny, mecze towarzyskie są mniej ważne, czym dalej dochodzisz na dużym turnieju tym lepiej.  Tak samo jak my nie graliśmy, tak samo można by przy obecnym rankingu grać dużo meczy nawet ze słabymi i być wysoko. Kiedyś jak dobrze pamiętam Zambia było w 20 rankingu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znafco" nowoczesnej piłki już ci tłumaczyłem że statystyka to matka idiotów i głupich, a ty nie byłeś nawet w stanie odczytać mojej ironii. Nawałka unikał konfrontacji przed mundialem z silnymi drużynami bo wszyscy łącznie z Tobą jarali się rankingiem i statystyką. Mało kto był w stanie odczytać że mamy drewno, a nie drużynę. Samozaoranie to zobaczysz na ekranie jutro. Będziemy podziwiać ich fantastyczne przygotowanie fizyczne i mentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znafco" nowoczesnej piłki już ci tłumaczyłem że statystyka to matka idiotów i głupich,

Ta a kluby na świecie inwestują w to milion ale co tam to dla idiotów.

 

Dziwne tylko, że kluby inwestują miliony w amisco, że transferów nie robi się bez instata, że trener w przerwie dostaje pełen raport od analityków na temat swojej drużyny i rywali. Po co zbierać te dane.

 

http://weszlo.com/2017/02/18/liczby-pomagaja-rozwijac-polska-pilke-przedstawiamy-dzialanie-platformy-instat/

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...