Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze ...


minimalny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

I wracam do tematu, bo znowu mam Cyferkę, choć nie ze względu na NBA...bo niestety póki co bardziej korzystam z transmisji innych tv, jak. np. bośniackiego OBN czy włoskiej Sportitalii z pozycji 12,5W (obie niekodowane).

Nie rozumiem, dlaczego nasza rodzima cyferka nie zadbała o transmisję najważniejszego póki co meczu, który będzie miał miejsce dziś w nocy - mowa o siódmym meczy 1 rundy play off pomiędzy Boston Celtics a Chicago Bulls. Nie przyjmę twierdzeń w stylu, że polska Cyfra nie mogła tego przewidzieć przy tym, gdy taka bośniacka telewizja OBN w zasadzie pokazuje ostatnie mecze tej pary i także ten ostatni dziś w nocy...a z pozycji Amos jest ona niekodowana. Pozostaje mi znowu skorzystać z usług tej wspaniałej telewizji, i polecić innym. A do Cyfry trzy słowa - wstydzcie się, Panowie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie sprawdzałem, czy faktycznie mecz leci na Orange, oglądałem na OBN...tylko ciśnie się jedno pytanie- dlaczego jeśli faktycznie ten mecz transmitowali nie był zapowiadany w programie...sprawdzałem, nie było w programie...więc i tak mało profesjonalizmu. Przy takim traktowaniu widza trudno zaplanować oglądanie czegokolwiek.

 

pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nikt nie czyta z Cyfry...bo ja nadal będę uparty - wczoraj (dziś) w nocy na stronie Cyfraplus program Orangesport, godzina 1.30 w nocy niby mial być mecz...no był, ale o 2.00...dobrze że sprawdziłem na OBN, bo transmitowali ten sam. I dziś jest podobnie - zapowiadają mecz o 1.30 w nocy, ale wiadomym jest Panowie że Boston z Orlando gra o 2.00 w nocy (8.00 pm czasu miejscowego). No, chyba że o 1.30 chcą puścić jakąś powtórkę...a to proszę bardzo - na OBN mam mecz Bostonu z Orlando, a jak nie padnę - LIVE on Sportitalia Lakers vs Houston o 4.30 na pozycji 12,5 W :)

 

życie jest piękne, nawet bez Cyfry...szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to OrangeSport sobie jakieś żarty robi sobie ze swoich abonentów tak samo jak Canal+ jeżeli chodzi o transmisję NBA.Dość że im się płaci kupe kasy to jeszcze nie nadają live.A jeżeli chodzi o Canal+ to jakość jest beznadziejna i jeszcze na dodatek 4/3 co jest????Może watro napisać do Canal+ jak i do OrangeSport niech to w końcu poprawią :evil: A Canal+ niech zwiększy jeszcze nadawanie meczów live i przede wszystkim format 16/9 :D i poprawi tą beznadziejną jakość jaka jest do tej pory :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Znowu mam problem z Orange Sport - zapowiadają na dziś w nocy półfinal konferencji NBA, zapewne chodzi o Dallas z Denver bo dziś w nocy to jedyny mecz...tylko że mecz jest 9.00pm czasu miejscowego co daje nam 3 w nocy, a Orange zapowiada mecz na 4tą. No chyba nie chcą tego dać z godzinnym poślizgiem bo i tak jest głeboka noc i nic ciekawego więcej do pokazywania...

Czy Ktoś z Was coś wie na ten temat? czy trzeba czekać co będzie? nie widzi mi się dodatkowo czekać godzinę na polski komentarz, skoro fta na Sportitalii na pozycji 12,5W będzie pokazywany od 3ej.

szacunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, akurat mecz był jednak o 3 ej, jak myślałem. W Stanach z tego co wiem mamy dwa czasy - wschodni (plus 6 godzin) i zachodni (plus 8 godzin). Godzinę meczu podałem za oficjalną stroną NBA ktora już ujednolica godziny i w przypadku godzin z zachodu dodaje 2 godziny.

 

dobra, a dziś Rockets vs Lakers o 3.30 na C+Sport ;) szkoda że nie zdecydowali się na pokazanie obu pojedynków - Boston z Orlando o 1ej, no ale jest na innej pozycji ;)

 

szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...