Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze ...


minimalny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dokładnie!

Podobnie jak w przypadku Ligue1, Canal+ i OS podzieliły się transmisjami NBA- każda stacja po 2 mecze w tygodniu.

dokładnie jest jak piszesz.a tak apropos mi się bardzo podoba ta współpraca os i canal+.najpierw ekstraklasa,potem nba.Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby kupili jeszcze na spólke Lige Mistrzów .I oby sie tak stało,bo łącząc siły mają duże szanse na kupienie lm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak jak kolega wyżej, to nie jest błąd. Było zapowiadane już dawno. Nie wiadomo czy na stałe, lecz patrze akurat program C+ .. 2 grudnia w piątek mamy kolejny mecz w HD, więc być może nie jest to jedynie prezent gwiazdkowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czytając ten wątek sam już nie wiem jak to jest. Czy transmsje sportowe na kanale Canal+Sport HD są zawsze nadawane w HD czy tylko nieliczne, a przeciez znaczek HD jest zawsze?? No i skad podczas transmisji choćby wczorajszej Euroligi pasy po bokach ekranu?? Moze mnie ktos oswiecic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedy w końcu będą nadawane wszystkie mecze NBA w HD na Canale+sport HD???Mam wykupioną opcje HD a mecze NBA w kiepskiej jakości i nie w HD.jak wiedzą że mają nie HD wiekszość meczów to niech wycofają opłaty za HD!!!Albo niech przynajmniej zwiększą ilość meczów na tygodniu na Canal+Sport lun na Canal+sport2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jakiś czas temu po necie krążył news na serwisach, w którym Canal+Sport wyjaśniał dlaczego mecze NBA nie sa transmitowane w HD. Jako powód podali, że taki obraz dostają od Amerykanów i nic nie mogą zrobić. Chyba, że Amerykanie będą w HD mecze przesyłać, to i w Canal+ będą w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...