Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze ...


minimalny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jak będzie nowy przetarg to zwiększą ilość transmisji żeby wygrać z n?Przynajmniej 3-4 mecze w tygodniu można by transmitować spokojnie

@minimalny

Wogóle nie oglądam Ligi Argentyńskiej.

Nawet fajnie ci się zrymowało "Cyfra, Wielki Pan, strasznie reklamuje Weekend Gwiazd" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki, to mnie uspokoiłeś, bo myślałem że jest inny sposób oglądania Torneo ;)

 

jak pisałem, 3-4 razy w tygodniu NBA to jest absolutne minimum, bo wtedy co drugą noc można się wyspać ;) jest to oczywista oczywistość :) bardzo modne słowo ostatnio...choć ja nadal się upieram za odrębnym kanałem NBA TV - składam oświadczenie - dołożę się do abonamentu za ten kanał :) i to niezależnie do platformy...mogę ją zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma możliwość ustawienia anteny na Amos 4.0W, to polecam tą pozycję sat. Nadaje na niej bośniacki kanał OBN. Własnie trwa mecz NBA "Detroit-Dallas". Parametry techniczne znajdziemy tutaj :arrow:http://pl.kingofsat.net/tp.php?tp=226

 

Strona domowa kanału: http://www.obn.ba/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szczerze mówiąc to nawet w weekend gwiazd Canal+ robi kichę i komentarze do przekazu są marnej jakości - żebym nie był gołosłowny odsyłam do komentarzy na stronie supergigant.blox.pl dziennikarzy w Wyborczej...wydaje mi się, że akurat tamtem blog czytają ludzie, którzy "trochę" znają się na NBA...

 

tak więc mam jeszcze jeden powód do namawiania do zmiany formy tych transmisji...

 

pozdrawiam

 

acha, i jeszcze jedno - wiecie, że aż 12 stacji telewizyjnych chińskich daje na żywo mecz gwiazd ? jesteśmy w tyle Panowie, daleko w tyle...nawet jednego dobrego przekazu nie mamy (chodzi o koment, żeby było jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...człowieku, nie pisz już nic o przepłacaniu przez C+ transmisji dotyczącej NBA, bo śmiać mi się chcę...

...i tyle, bo mnie wybanują..................................życzę sobie, aby albo Cyferka zmieniła podejście do NBA (mało prawdopodobne), albo aby inna platforma kupiła te prawa (Boże, dopomóż....)

 

respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info dla MZKS1929 i dla innych "fanów" Cyferki...

Kochani, nic bardziej złudnego, że nagle mamy trzy transmisje NBA w następnym tygodniu. Fakt, w czwartek za tydzień jest mecz Dallas-SanAntonio, ale nie ma w piątek transmisji, jak zwykle to bywa. A zatem ta transmisja w czwartek jest zamiast piątkowej, pewnie to ta o której mister Michałowicz mówił, że negocjują zmianę ;) Jezu, udało im się, jestem w siódmym niebie...............żenada...

 

sorry, ale czy nie uważacie że po takiej długiej przerwie po weekendzie gwiazd nie powinno być transmisji dziś w nocy, kiedy to liga wznawia rozgrywki...to nawet Arabowie wiedzą lepiej (patrz ArtSport)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...