Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze ...


minimalny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...żeby było jeszcze bardziej elegancko to dziś niezły mecz - Spurs vs Suns...i co? i wielkie g - z poślizgiem na cyfrze o 2,5 godziny, czyli mecz się skończy a u nas dopiero się zacznie...Panowie z cyfry - żenua. Dwa mecze w tygodniu, dwa kanały sportowe i jeszcze zero profesjonalizmu. A jeszcze jedno - pamiętam, że raz jak leciał mecz z poslizgiem dali znaczek że "na żywo". Ciekawe co dziś będzie :)

apeluję do innych opertarów - zakupcie prawa do NBA albo dajcie NBA TV...gorzej już nie będzie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalny nie przesadzaj ..

 

poprostu dziś tak się złożyło, że Cyfra wybrała aż trzy mecze piłkarskie live o godz 21.00

Fc Barcelona - Villarreal na c+

Genoa - Juventus na c+sport 2

Lyon - Bordeaux na c+sport

 

Zrobili dobrze - bo mecze NBA są i tak później - i taki akurat poślizg w stosunku do piątkowych transmisji z NBA jest i tak wczesną porą.

 

Należy pochwalić decydentów za odważną decyzję pokazania na 3ech kananałach meczów na żywo .

fakt że to dzieje się rzadko na antenie c+ potęguje tylko niuans tej decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy twierdzenia Cyfry, że ma wyłączność w Polsce na NBA to decyzja ta jeszcze raz potwierdza, że to żadna wyłączność. I w tym znaczeniu to faktycznie decyzja, żeby mimo wszystko pokazywać w tym czasie futbol na żywo, którego i tak jest dużo, a NBA sporadycznie, jest odważna...negatywnie odważna...dobrze, że kończy mi się umowa z końcem kwietnia :)

 

ja naprawdę nie przesadzam - uważam, że przy dwóch (słownie: dwóch) transmisjach NBA w tygodniu, co niby ma stanowić wyłączność, mogę wymagać, aby choć w tym przypadku było to na żywo...to jest i tak poniżej absolutnego minimum (patrz wcześniejsze posty na temat rozumienia pojęcia "wyłączności" przez inne platformy, niestety nie polskie)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że C+ nie wykorzystuje NBA w należyty sposób. Szczególnie wkurzają mnie zmontowane zestawy akcji powtarzane po 5-10 razy w ciągu tego samego meczu. Co do komentatorów to mogą zostać. Kibicuje platformie N w zdobyciu NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalny nie przesadzaj ..

 

poprostu dziś tak się złożyło, że Cyfra wybrała aż trzy mecze piłkarskie live o godz 21.00

Fc Barcelona - Villarreal na c+

Genoa - Juventus na c+sport 2

Lyon - Bordeaux na c+sport

 

Zrobili dobrze - bo mecze NBA są i tak później - i taki akurat poślizg w stosunku do piątkowych transmisji z NBA jest i tak wczesną porą.

 

Należy pochwalić decydentów za odważną decyzję pokazania na 3ech kananałach meczów na żywo .

fakt że to dzieje się rzadko na antenie c+ potęguje tylko niuans tej decyzji :)

 

Genoa - Juventus nie byl na zywo tylko z 20-30 minutowym poslizgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....może wyjdę odrobinę poza wątek ale jest to info dla wszystkich fanów koszykówki NBA. Od dwóch miesięcy można codziennie obejrzeć 1 a nawet 2 mecze na żywo na pozycji satelitarnej Intelsat 901 - 18 stopni zachód. Nadawany jest tu niekodowany program NBA TV i dodatkowo na tym samym transponderze ( Częstotl.11677, SR 28571, Pol. H) niekodowane przekazy z meczów NBA z oryginalnym amerykańskim komentarzem. Może więc warto rozważyć takie rozwiązanie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odnośnie tęsknoty do Cyfry - raczej nie zatęsknię, zainwestuję w internet i będę tą drogą oglądał NBA, oczywiście kosztem jakości obrazu, ale za to będę miał mozliwość wyboru...

Rozumiem, że ktoś inny woli i cieszy się, gdy są 4 transmisje OE, w końcu to nasz liga i trzeba lubić, co się ma...ale Panowie z drugiej strony czy naprawdę trzeba aż tak podniecać się tym, że Cyferka daje jedną transmisję więcej niż zwykle? według mnie to ich psi (sorry...) obowiązek, dali za to kupę kasy, więc niech pokazują. Dziwię się, że nie wykorzystują należycie swój drugi kanał sportowy, aby jak najszybciej pokazać wszystkie mecze z kolejki, lecz czekają z tym do rozpoczęcia tygodnia.

Faktycznie, będę musiał zainwestować w obrotnicę i skierować antenę na 18 W :) nie dość że mecze live co noc, to jeszcze w oryginalnym komentarzu ;)

A co do transmisji w następnym tygodniu (ten kto oglądał ostatnią transmisję ten wie) - jest mecz w nocy z piątku na sobotę, a następny dopiero z poniedziałku na wtorek. Meczyk będzie niezły - Spurs vs Celtics, dla mnie okey, bo niezależnie, czy spię 7 czy 3 godziny, mecz zawsze obejrzę, a pracuję i wstaję rano :) pod warunkiem, że będzie też transmisja w piątek w nocy i w niedzielę, aby się wyrównało. Ale rozumiem pracujących, że przez tą zmianę nie będą mieli takiego luksusu - jeszcze jeden argument przeciwko Cyfrze, bo byłoby inaczej gdyby ta transmisja z poniedziałku na wtorek byłaby ekstra. A tak co niektórzy nie zobaczą normalnej (skąpej) dawki NBA...

 

ech, życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę was martwić, ale przekazy zarówno z 18W, jak i 27,5W (tam też są obecnie FTA) były już kodowane w Videoguard i zapewne wcześniej czy później zostaną zaszyfrowane ponownie. NBA to zbyt cenny kąsek, żeby szedł FTA. Aczkolwiek muszę przyznać, że obecna przerwa w kodowaniu trwa już dość długo (jakieś kilka tygodni).

 

Ale koniec OT - wracamy do tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odnośnie tęsknoty do Cyfry - raczej nie zatęsknię, zainwestuję w internet i będę tą drogą oglądał NBA, oczywiście kosztem jakości obrazu, ale za to będę miał mozliwość wyboru....

 

MInimalny rozwiń ten temat. Jakie są możliwości i ile to kosztuje . Mówisz o NBA TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie odchodźmy od tematu...temat podjąłem, aby coś zmienić, albo w Cyfrze albo poza nią...

 

więc wracając - faktycznie, wstawki puszczane w czasie przerw denerwują, ciągle są te same...wolałbym już aby pokazywano najlepsze akcje tygodnia z programu NBA Action, nawet te archiwalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Było to tak..

 

dziś zadzwoniono do mnie z Canal + próbując przekonać aby jednak pozostał abonentem cp.

 

Moje kluczowe brzmiało: Czy będzie NBA ? Bo z tego co wiem umowa kończy się wraz z tym sezonem.

Poinformowano mnie, że umowa została już przedłużona do 2010 roku.

Nie ma tego jeszcze w komunikatach. Zanim podpisze papiery poproszę o zapewnienie pisemne, że NBA będzie na platformie cp.

 

Na plus:

- dobrze, że w ogóle w PL

- po rezygnacji a potem przywróceniu upust w wysokości 25%

 

Na minus:

- nic się zapewne nie zmieni w traktowaniu NBA i dalej będzie sportem II kategorii.

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waszka, mam prośbę - możesz napisać jakie dokładnie warunki Tobie zaproponowała Cyfra? ja też w kwietniu czekam na telefon z "prośbą" o przedłużenie umowy, bo ją wypowiedziałem w marcu ;)

 

a co do NBA - może być to ściema ze strony Cyfry bo nie uważam, aby inne platformy, szczególnie N-ka zrezygnowała z tego i to w dodatku w porównaniu z tak okrojoną formułą, jaką proponuje nam Cyfra. W mojej ocenie to jest to monopol z jej strony więc jeśli faktycznie przedłużyła umowę, to także chciałbym mieć to jasne na piśmie, tym bardziej, że brak jest jakiejkolwiek informacji na ten temat...choć nie sądzę, aby zmieniło to coś w mojej ocenie przy ne zmienionej formule...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...witam ponownie ;)

kto z Was chciał dziś w nocy obejrzeć mecz NBA Cavs vs Bulls na Canal+Sport ? np. ja i co ? po 10 minutach meczu transmisję przerwano i już nic nie było...i żeby było jasne: żadnego słowa przepraszam ani nawet pocałujcie nas w [beep]ę...tylko te męczące i nudne już wstawki z akcji NBA ...

 

Cyfra jest tak żenująca i nieprofesjonalna pod względem NBA, że brakuje mi już słów...programy z Afryki (niczego nic nie ujmując) są już bardziej stabilne, niż Cyfra...i nie zadowolę się tłumaczeniem, że to problem na łączu: stacja, która śmie twierdzić, że ma wyłączność na NBA powinna po pierwsze - zagwarantować sobie stabilny sygnał do retransmisji, po drugie - jeśli już nawet coś się dzieję, szybki kontakt z dostawcą w celu usunięcia usterki...a w tym przypadku to tylko pan Michałowicz się cieszył bo poszedł szybciej spać...

 

a tak poza tym - ciekawe czy w zamian dadzą inny przekaz meczu w tygodniu, bo w ten sposób w tym tygodniu to tylko jeden mecz będzie, w niedzielę...acha, no jeśli będzie :)))

 

żenująca firma...niech nawet nie dzwonią do mnie z propozycją nowej oferty...oby do końca kwietnia...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idz sobie do polsatu a lbo n-ki tam bedziesz mial nba 24 godziny na dobe, z tym ze tam nba w polsacie przypomina raczej siatkówke a w-ce niczego nie przypomina bo tam nie ma sportu moze poza nhl. Ale przyznaje Ci racje - nba w cyfrze jest traktowane po macoszemu, nie sadze zeby mieli prawa do tak niewielu meczy, w tym roku jest przetarg na nba, moze kupia przekaz na wiecej meczy - bo to jest zenada z ta iloscia jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i żeby wszystko było jasne - dzwoniłem do centrum abonenta i oczywiście nic nie wiedzą i nie mają żadnych informacji na ten temat...nie jestem zdziwiony.

 

Tiesto, oczywiście, tylko Cyfra ma NBA, ale ma go w taki sposób, że dla mnie tak, jakby nie miała...więc liczę na ten przetarg na nowy sezon, że inna platforma weźmie ten kąsek. I a propos - niech więc Cyfra nie kłamie, że zakupiła prawa na nowy sezon...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...