Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwisy nie są obowiązkowe. Jest tego tyle, że jest w czym wybierać.

Dla innych ważne są treści, prawa sportowe (Viaplay), inni wybiorą serwis z powodu świetnej jakości np Apple+.

Ciekawe czy będzie postępowało łącznie czy przez dłuższy czas będą usługi funkcjonować oddzielnie i powstawać nowe serwisy 💰, lub  dodatkowe zakładki jak w Prime Video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

@irciosW Apple tv raczej nie uświadczysz lektora 

Chyba wyraźnie napisałem 

7 godzin temu, lakiman napisał(a):

inni wybiorą serwis z powodu świetnej jakości np Apple+.

Tylko co tam oglądać.  Byłem co w super jakości? Jak kto lubi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple na stałe to bezsens, ale raz na kilka miesięcy czy raz w roku jak najbardziej jest co oglądać- daleko nie szukając świetny "Silos". Filmowo według mnie jest bieda.

Taka ciekawostka z USA https://www.filmweb.pl/news/Disney%2B%2C+Max%2C+Netflix.+Ranking+zadowolenia+z+platform-152318

Okazuje się, że Amerykanie też wolą Max niż Netflix. Fajnie, że nie jestem sam. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple na stałe to bezsens, ale raz na kilka miesięcy czy raz w roku jak najbardziej jest co oglądać- daleko nie szukając świetny "Silos". Filmowo według mnie jest bieda.
Taka ciekawostka z USA https://www.filmweb.pl/news/Disney%2B%2C+Max%2C+Netflix.+Ranking+zadowolenia+z+platform-152318
Okazuje się, że Amerykanie też wolą Max niż Netflix. Fajnie, że nie jestem sam.  
może i bezsens, ale w połączeniu z Apple cloud, music i arcade już warte rozważenia
Ty masz najwiekszy kompleks Netflixa jaki istnieje, twoim zdaniem nie ma tam nic wartego uwagi a dla 80% jest to najlepszy serwis vod - wiec jestes w zdecydowanej mniejszosci. 

największy, a za chwile jeszcze droższy. Jeśli faktycznie będzie za około 80 zł to może być nie fajnie. Netflix chyba już sam widzi, że coraz wyższe ceny muszą iść z dodawaniem treści od innych (HBO). Bo sami zaczynają produkować na ilość a nie jakość

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, Arkon napisał(a):

Taka ciekawostka z USA https://www.filmweb.pl/news/Disney%2B%2C+Max%2C+Netflix.+Ranking+zadowolenia+z+platform-152318

Okazuje się, że Amerykanie też wolą Max niż Netflix. Fajnie, że nie jestem sam. :) 

Nawet po dewastacji w wykonaniu Zaslava, jest to niezła oferta. I nie ma tam takiego skrajnego różnicowania w jakości jak w Netflix.

10 minut temu, Globus903 napisał(a):

dla 80% jest to najlepszy serwis vod - wiec jestes w zdecydowanej mniejszosci. 

Nie najlepszy tylko po prostu serwis dla mas, moim zadaniem mocno przereklamowany.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik Mam teraz Apple Music i nawet się nie umywa do Spotify, oczywiście moim zdaniem.

@Globus903Nie mam żadnego kompleksu Netflixa, wyniki w USA tylko potwierdzają moje obserwacje, a zauważmy, że tam Netflix jest tańszy od Maxa. U nas odwrotnie. Do tego w USA ma zdecydowanie lepszą ofertę, szczególnie filmową. Co ciekawe w drugim poście niejako przyznałeś mi rację, że ich nowsze produkcje już nie są tak dobre. :) Ja cały czas piszę o tym, że jeśli jakiś serwis kosztuje kilka razy drożej od innego, to wymaga się od niego więcej, dla mnie to normalne. Od taniutkiego Amazona nie mogę wymagać tyle co od 12 krotnie droższego Netflixa(albo 6 razy jak ktoś się uprze przy cenie miesięcznej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał(a):

na tą chwile jakościowo to 2 światy na korzyść Apple, więc choćby tym wygrywa

Zgadza się, jakość Spotify to dno, ale do Hi-Res w Apple Music trzeba mieć odpowiednie słuchawki.

2 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

Netflix produkuje mnóstwo originalsów - ze 600 rocznie będzie ale bądźmy szczerzy- 10% z tego jest warte uwagi 😉

Większość niestety w typowo głupkowatym amerykańskim stylu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na słuchawkach bluetooth bezstratna muzyka np. z Apple Music będzie brzmiała trochę lepiej niż odpowiednik AAC, bo kompresja w torze audio pojawią się tylko w momencie przesyłu dźwięku do słuchawek.

Przy Spotify czy Apple Music w normalnej jakości skompresowany dźwięk ponownie kompresujesz na potrzeby transmisji bluetooth.

Oczywiście różnica na dobrej jakości słuchawkach jest minimalna, a na tych słabych praktycznie żadna, ale jednak istnieje.

 

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Zgadza się, jakość Spotify to dno

 

Zgadzam się, jak ustawisz na "niską" (24Kbps) to jest dramat :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...