Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli te dane są prawdziwe to w sumie każdej platformie opłacałoby się przygarnąć do siebie Premier League/Bundesligę/F1. Wszystko zależne co się faktycznie tak ogląda. 

 

Ogólnie podsumowując te wyniki chyba trzeba zwrócić uwagę na SkyShowtime, który nawet AppleTV+ przegoniło. 

Moim zdaniem powinni pomyśleć o jakiejś kooperacji z jakimś operatorem satelitarnym/kablowym/komórkowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się mieć każdemu ale płacić już nie, wszystko zależy jakim medium dysponuje posiadacz praw.

technologia IP pozwala nawet firmie kogucik oferować, dlatego duzi gracze są przepłacani i tracą prawa bo sat to zależność i trzymanie na krótko przez operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada zakupioną subskrypcję HBO MAX ( od dzisiaj MAX ) w Ameryce Łacińskiej to dzieki vpn można przenieść się do wersji amerykańskiej gdzie dostępny jest pakiet sportowy ( tzw. B/R Sport ).

Oferuje on wybrane mecze NBA, NHL itd.

Można także korzystać z tamtejszej biblioteki.

Od razu zaznaczam, że dostępna jest tylko ścieżka angielska i hiszpańska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Jak wejdzie MAX to zapewne wejdą wersje abo coś jak w Netflix lub z reklamami więc póki co to nie ma się co jarać 😉

Przecież od dłuższego czasu wiadomo, że MAX wprowadzi system subskrypcyjny coś podobnego do NETFLIXa + najtańszy z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wykupić jakąś bardziej egzotyczną wersję która i tak otworzy polską bibliotekę Max.

Obecnie najdroższy pakiet Platinum 4K bez reklam kosztuje w Argentynie ok. 118 zł na rok.

Oczywiście w promocji :)

 

Wątpię w to, że po premierze MAX w Europie nagle zablokują wszystkie wersje.

Zapewnwe będzie tak jak z HBO MAX które nadal otwiera każda zagraniczną wersję.

Wystarczy tylko konkretny vpn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie skróty to pewnie połowy tych wyświetleń by nie było. 

Pomimo wrzucenia skrótów publicystyka wciąż "leży". 

Dla przykładu. Wczorajsza "Moc futbolu" Kanału Sportowego ma już ponad 100tys. wyświetleń. Tymczasem ich "Piłkarski młyn" i "Odprawa przedmeczowa" sprzed niemal tygodnia - niewiele ponad 10tys.

Bez porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku muzycznych serwisów streamingowych spora niespodzianka. Tidal chcąc być bardziej konkurencyjny obniża cenę droższego pakietu  wyrównując ją  do tańszego planu i pozostawia lepszą jakość droższej subskrypcji.

Na rynku usług VOD, OTT ciekawe czy czekać nas będą podobne działania? Podwyżki w przypadku np Netflixa chyba też nie będą tak częste i oferta serwisów będzie jeszcze bardziej elastyczna. Nie mam nic przeciwko temu, aby serwisy nie tylko konkurowały jakością, zawartością ale oczywiście też ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 20:24, Pawop napisał(a):

Ciekawe co z serwisem/kolekcją AMC+. Miał się pojawić w pierwszym kwartale zeszłego roku i cisza. Szkoda, bo omijają nas m.in. spinoffy TWD.
 

Mogliby iść drogą jak skyshowtime, który zachował się na plus dla widza. Nie ma ich serwisu na danym rynku, ale dadzą szansę oglądać udzielajac licencji.

 

A ci widocznie chcą utrzymywać pod tlenem rynek piracki. Pełny idiotyzm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od maja będę w delegacji w Niemczech i Austrii przez jakieś 8-12tyg. Chciałbym zabrać ze sobą Google Chromecasta 4k. I tu moje pytanko głównie do podróżujących czy po podłączeniu tego GC pod TV i WiFi będę mógł oglądać bez problemu wszystkie najważniejsze sVOD? Z własnego doświadczenia wiem, że na Słowacji bez problemu działały mi PBGO i HBO to w reszcie UE też będzie śmigać. Innych platform nie testowałem. Nie ukrywam, że raczej chciałbym pomijać zabawy z VPN`ami. O ile wg tego co wyczytałem to c+online czy viaplay bez problemu będzie działać w DE i AT ale już w Netflixie trzeba zmienić kraj po przeprowadzce wg tego co piszą tu Netflix za granicą . I jak zmienię kraj to wtedy moja rodzina w PL nie będzie mogła oglądać Netflixa? Dodam, że mam tańszego Netflixa przez c+online i nie mogę dokupić dodatkowego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Od maja będę w delegacji w Niemczech i Austrii przez jakieś 8-12tyg. Chciałbym zabrać ze sobą Google Chromecasta 4k. I tu moje pytanko głównie do podróżujących czy po podłączeniu tego GC pod TV i WiFi będę mógł oglądać bez problemu wszystkie najważniejsze sVOD? Z własnego doświadczenia wiem, że na Słowacji bez problemu działały mi PBGO i HBO to w reszcie UE też będzie śmigać. Innych platform nie testowałem. Nie ukrywam, że raczej chciałbym pomijać zabawy z VPN`ami. O ile wg tego co wyczytałem to c+online czy viaplay bez problemu będzie działać w DE i AT ale już w Netflixie trzeba zmienić kraj po przeprowadzce wg tego co piszą tu Netflix za granicą . I jak zmienię kraj to wtedy moja rodzina w PL nie będzie mogła oglądać Netflixa? Dodam, że mam tańszego Netflixa przez c+online i nie mogę dokupić dodatkowego usera.

HBO MAX chyba nie jest dostępny w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co sądzicie o pakiecie Polsat Box Go + Disney+ za 50zł/mies.? (bez promocji 60zł)
30zł - za Polsat Box Go, pakiet Premium
20zł - za Disney+

 

W każdej chwili można zrobić przerwę np. na 1 mies. lub więcej.

 

Już niedługo każdy kto w poprzednim roku, w czerwcu wykupił w promocyjnej cenie roczną subskrypcję Disney+ za 289,90 zł będzie miał dylemat. Nowa cena subskrypcji na rok wynosi 379,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 11:17, Gizior89 napisał(a):

Od maja będę w delegacji w Niemczech i Austrii przez jakieś 8-12tyg. Chciałbym zabrać ze sobą Google Chromecasta 4k.

Hbo max w de na wifi nie działa w de, tak samo skyshowtime na przystawce ( u mnie xiaomi mi box s 4k). Działa natomiast z telefonu hbo max, skyshowtime, viaplay i możesz np zrobić sobie udostępnienie obrazu na chromecast.  To napewno działa z wifi niemieckim czy austriackim.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącach spekulacji i domysłów odnośnie kolejnego posunięcia Paramount Global wydaje się, że niedawne rozmowy tego medialnego giganta na temat fuzji i przejęć nabierają kształtu :)

Paramount Global i Skydance Media zgodzili się na rozpoczęcie wyłącznego okresu negocjacji w celu przejęcia udziałów przez SkyDance Media.

Okres wyłączności będzie trwał 30 dni, podczas których obie strony będą próbowały dojść do porozumienia.

 

https://www.deadline.com/2024/04/paramount-skydance-exclusive-negotiating-window-for-merger-talks-1235875236/amp/

 

https://www.variety.com/2024/film/news/paramount-global-stock-redstone-sales-talks-skydance-1235959622/amp/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilkanaście dni temu wyszukałem na moim telewizorze Philips PUS9206 kanały pod identyfikatorem przesyłanie strumieniowe.Jest tam dostępny między innymi w języku polskim kanał Nature Time.Jest też kilkanaście innych ciekawych kanałów.Ktoś z Was również wyszukał te kanały?Czy one są na stałe czy to jakaś jednorazowa akcja?Po pierwszym wyszukaniu miałem tylko Trace Sports i Trace Urban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 21:38, Marek99 napisał(a):

Co sądzicie o pakiecie Polsat Box Go + Disney+ za 50zł/mies.? (bez promocji 60zł)
30zł - za Polsat Box Go, pakiet Premium
20zł - za Disney+

 

W każdej chwili można zrobić przerwę np. na 1 mies. lub więcej.

 

Już niedługo każdy kto w poprzednim roku, w czerwcu wykupił w promocyjnej cenie roczną subskrypcję Disney+ za 289,90 zł będzie miał dylemat. Nowa cena subskrypcji na rok wynosi 379,90 zł

Jeżeli interesują Cię seriale Polsatu to jest jakiś sens zakupu tego pakietu - bo premierowo one pokazywane są tylko tam, ale też bym wziął to pod uwagę jako aktywacja okazyjna, czyli raz na jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, aro napisał(a):

Kilkanaście dni temu wyszukałem na moim telewizorze Philips PUS9206 kanały pod identyfikatorem przesyłanie strumieniowe.Jest tam dostępny między innymi w języku polskim kanał Nature Time.Jest też kilkanaście innych ciekawych kanałów.Ktoś z Was również wyszukał te kanały?Czy one są na stałe czy to jakaś jednorazowa akcja?Po pierwszym wyszukaniu miałem tylko Trace Sports i Trace Urban.

Jak wykonać takie wyszukanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...