Skocz do zawartości

Polskie Radio


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dokładnie takiej jak pisałem. I co najważniejsze co już podkreślałem gdy się edukowałem przy okazji odmowy wpisania poprzedniej decyzji w sprawie TVP

Cytat

W momencie zaskarżenia orzeczenia straci ono ważność, więc wracamy do punktu wyjścia - tym razem ta sprawa trafi do sądu, a potem - ewentualnie - do jeszcze kolejnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Sędzia poddał w wątpliwość intencje postawienia spółki w stan likwidacji wskazując, ze chodziło o wymianę wladz, a nie likwidację spółki. Co ważne to o czym wspominał @Mr. MusicMusic sąd wskazuje, ze z każdą kolejną zmianą będzie stosowany ten manewr w celu zmiany władz. 

Sędzia chyba myślał że przyjdzie pan Stasiu z brzeszczotem i bedzię ciął nadajniki FM (jak likwidacja to likwidacja, ostatni gasi swiatło) A ekipa od rozbiurek budynków już wynosi przedmioty z siedziby radia, które będą wystawione na licytację.

A wiadomo że ta cała likwidacja to taki pic na wodę fotomontaż. Pewnie za jakiś czas ktoś z obecnej władzy wykona lub wykonał telefon do sędziego i go naprostuje w sprawie likwidacji. I zapodnie sprawiedliwa decyzja, lub właściwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk Słowik Nie, stan likwidacji nie ma na celu restrukturyzacji. Od restrukturyzacji jest - uwaga, uwaga, trudne i nieoczywiste - postępowanie restrukturyzacyjne.

 

@MariaEjchart Stan likwidacji nie musi kończyć się likwidacją, ma na celu restrukturyzację.

 

Jeszcze trochę a bedziemy swiadkami ogłoszenia upadłosci która nie musi sie kończyć upadłością :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem nowy zarząd Polskiego Radia likwiduje kontrowersyjny zakaz byłej prezes Agnieszki Kamińskiej dotyczący zakazu wypowiadania się dziennikarzy publicznego nadawcy w mediach: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polskie-radio-praca-zakaz-wypowiedzi-internet-social-media

Moim zdaniem to słuszne działanie gdyż to co zrobiła Kamińska w ogóle nie powinno mieć miejsca.

Miłą informacją jest też powrót Polskiego Radia do Radia Track: https://www. wirtualnemedia.pl/artykul/jak-mierzy-sie-radio-badanie-radio-track-polskie-radio

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się reakcji takiej samej jak w przypadku TVP. Nie dziwię się że Pan Przewodniczący KRRiT - Maciej Świrski boi się informacji niezgodnych z partyjną racją stanu, czyli (Jak to mówią złośliwy i twardy elektorat PiS oraz członkowie tej partii) "Proniemiecka propaganda Tuska" (ja tylko cytowałem).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może być coś na rzeczy bo Marek Suski (przewodniczący Rady Programowej Polskiego Radia) zrobił awanturę i ostentacyjnie wyszedł ze spotkania kierowanego przez siebie organu gdy na zebranie przyszło nowe szefostwo publicznego nadawcy: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polskie-radio-rada-programowa-marek-suski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna Matuszewska została nową dyrektor programową. Jej pierwszą decyzją było odsunięcie od prowadzenia piątkowego porannego programu osoby, która wcześniej prowadziła wywiady polityczne. Pani dyrektor chce wprowadzić różnorodność i oby to nastąpiło, bo ciężko się słuchało tego radia, a byłem jego słuchaczem przez lata.

 

Cytat

Z początkiem lutego dyrektorką programową Radia Gdańsk została Joanna Matuszewska. - Już dziś nastąpiła zmiana jakościowa na antenie. Osoby, które były politycznie zaangażowane zostały odsunięte od prowadzenia audycji – zaznacza dyrektorka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl i dodaje. - Nad nową ramówką będziemy pracować kolegialnie, bo całym zespołem musimy to radio zmienić.

 

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
54 minuty temu, Kiler napisał(a):

Kolejne wzmocnienie Polskiego Radia. Tym razem do Polskiego Radio 24 przechodzi Małgorzata Żochowska związana wcześniej z "Zetką". 

Dla mnie to zamiana siekierki na kijek gdyż Polskie Radio 24 w przeciwieństwie do Radia Zet nie jest stacją ogólnopolską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uznała, że tam ma lepszą perspektywę rozwoju i zawsze większą liczbę stacji radiowych, do których mogłaby ewentualnie trafić. Może w "Zetce" wcale nie jest tak kolorowo jak się wydaje? To wie sama zainteresowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Poland napisał(a):

Dla mnie to zamiana siekierki na kijek gdyż Polskie Radio 24 w przeciwieństwie do Radia Zet nie jest stacją ogólnopolską. 

W sensie profilowania swojego programu jest ogólnopolską, nie ma tam pasm regionalnych. Chyba że tu chodzi o zasięg, ale tu też się to nie zgadza, skoro mają pokrycie większości kraju, biorąc pod uwagę wszystkie formy nadania. Poza tym przy przechodzeniu z jednej stacji do drugiej raczej się nie myśli o takich sprawach, a bardziej o tym, czy można się lepiej samorealizować w danej rozgłośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie Radio przyłącza się do akcji zapoczątkowanej przez RBB. Zastanawia mnie czy jakieś środki z tytułu zagrania tej piosenki idą na Ukrainie? 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/give-peace-a-chance-24-luty-2024-rmf-radio-zet-polskie-radio-wojna-ukraina

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...