Skocz do zawartości

Powolny upadek telewizji satelitarnej


djadijos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niezwykle istotny. Kto kupiłby Viaplay dla ich filmów czy seriali? Promil. Poza tym w sporcie najważniejsza jest jakość i niezawodność. Jak Ci serial czy film się zawiesi, to zawsze możesz wrócić później. Dla meczu najważniejsze jest to co dzieje się na żywo. Film i seriale- streaming, sport tradycyjna tv. Taki podział dla mnie byłby najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dogadania się Viaplay z kablówkami i jakaś część ich oferty sportowej np.wybrane mecze PL mogłaby być dostępne w tradycyjnej telewizji. Nie obyło się bez problemów, ale promocyjnie została udostępniona taka możliwość przy niektórych spotkaniach np. Bundesligii.

Już nie byłoby podziału, że jednym na Apple czy Tizen lepiej działa niż na Android TV, bo ktoś ma lepszy telewizor  itd..

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Arkon napisał:

Kto kupiłby Viaplay dla ich filmów czy seriali? Promil. 

Ja na przykład. I wiele innych osób. Pakiet Film/Serial jest w skandynawskiej wersji i odpowiednio tani. Na sporcie świat się nie kończy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a taki @Pawop od miesięcy dniami i nocami wszystkich uświadami że streeming to jedyny słuszny wybór.A wszystko inne jest bee😂Ja jak na streemingu skakam to mnie krew zalewa ile na to trzeba czasu. W tradycyjnej tv też często to praktykuje ale tu chwila juz jestem na innej transmisji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czerstwy napisał:

tam oferta filmowa to dno😂

Lubię skandynawskie produkcje. Filmy, seriale, a nawet te dokumentalne.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pakiet filmowy Viaplay to w Szwecji dodawany jest za friko do wielu kablówek i u innych operatorów,  mam znajomych w Szwecji więc orientuję się co tam w trawie piszczy. Właśnie podchodzę do szwedzkiego serwisu C More, pakiet Film/Serial/TV  jest dość tani tylko 49 kr i nie mam oporów, żeby uczciwie zapłacić, aby sobie skandynawską niszę obejrzeć. Każdy ma swoje hobby.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a taki @Pawop od miesięcy dniami i nocami wszystkich uświadami że streeming to jedyny słuszny wybór.A wszystko inne jest beeJa jak na streemingu skakam to mnie krew zalewa ile na to trzeba czasu. W tradycyjnej tv też często to praktykuje ale tu chwila juz jestem na innej transmisji. 
Dla mnie streaming to najlepszy wybór. Ktoś daje argumenty za tv, a ja daje za SVOD. Co w tym dziwnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się tacy którzy preferują satelitę lub tacy dla których najlepszym wyborem jest i będzie streaming i żadne argumenty tego nie zmienią.

Fani telewizji zostaną przy standardowym odbiorze a  "streamingowcy" będa nadal inwestować w kolejne platformy.

Tyle na temat.

Co nie zmienia faktu że można mieć i to i to lub dwa w jednym :)

Ja np. w SKY'u gdy mam ochotę oglądac sport lub film w telewizji to wlączam kanały satelitarne a gdy chcę obejrzeć sport lub film w streamingu to wlączam SKY'a w wersji online.

Decyzja należy do mnie czy chce na spontanie poogladać telewizję lub zapodać sobie z dziewczyną coś w streamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał:
11 godzin temu, czerstwy napisał:
No popatrz a taki @Pawop od miesięcy dniami i nocami wszystkich uświadami że streeming to jedyny słuszny wybór.A wszystko inne jest beeemoji23.pngJa jak na streemingu skakam to mnie krew zalewa ile na to trzeba czasu. W tradycyjnej tv też często to praktykuje ale tu chwila juz jestem na innej transmisji. 

Dla mnie streaming to najlepszy wybór. Ktoś daje argumenty za tv, a ja daje za SVOD. Co w tym dziwnego?

To że się ośmieszasz i jak widać wcale ci to nie przeszkadza. A to że się ośmieszasz to wystarczy zobaczyć sport przez internet. Najlepszy wybór🤣 @Dadam to co kto preferuje to nie ma znaczenia bo i tak koniec końców wybierasz to co najlepsze. I w przypadku oferty filmowej nawet jak preferujesz tv tradycyjną to streamig to jest bardzo dobra alternatywa a nawet lepsza to w przypadku sportu już tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o streamingu mam głównie na myśli ofertę filmową, serialową czy dokumentalną. To Ty przy każdej możliwej sytuacji wyjeżdżasz, ze sportem.
Viaplay zainwestowało w sport i nic na to nie poradzisz. Jedyną alternatywą jest nie oglądać. Mało komu chce się bawić w zagraniczne platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to masz na myśli bo streeming to też sport😂 I taki znawca powinien to wiedzieć tym bardziej że są inne serwisy co pokazują też sport. I jak np dla ciebie najlepszym rozwiazaniem jest np serwis TVP Sport to nie mam pytań🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą już to było wałkowane, sport przez internet może dobrze wyglądać ( np. w UPC przez dekoder 4K), albo często źle jak właśnie w Viaplay. Niepotrzebnie jest to uogólniane.

Film czy serial również,  zależy to od serwisu i jego możliwości, łącza internetowego..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ale to nie zmienia faktu że jesteś skazany na Viaplay i tylko tam musisz oglądać ligę angielską, Bundesligę lub co tam Cię ineresuje.

Jeśli jakość sportu w Viaplay Ci nie odpowiada to masz dużo innych opcji.

Wystarczy trochę sie rozejrzeć.

Czasami  warto trochę pokombinować i wyłożyć więcej kasy by cieszyć się jakością a czy to będzie telewizja czy stream to już zależy tylko od Ciebie.

 

Jest dużo platform cyfrowych jak i streamingowych które nadają w UHD i HDR.

Sport nie kończy się na Viaplay :)

Ja osobiście nie byłem zadowolony z jakości Viaplay więc pokombinowałem i zdecydowałem się wyłożyć parę groszy więcej i teraz mogę sobie oglądac transmisje sportowe w UHD HDR i Dolby Atmos ale niech każdy sam decyduje co i gdzie chce oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A ja się cieszę,że jest telewizja sateliterna,naziemna, z platform cyfrowych i streaming.Jest wybór i oglądam to,co chcę. Wolałbym oczywiście,aby byłoby to jak dawniej( telewizja na kartę z eurosportem 1 i 2,polsatem sport.n-sport ),ale jest to już niemożliwe.Całe szczęście,że istnieją jeszcze darmowe przekazy,bo człowiek strciłby majątek na ich transmisje. Co do jakości,to spełniło się moje marzenie,aby można oglądać więcej niż trzy programy i nie latać co chwilę na dach, ustawiać antenę. I tak uważam,że obecnie za długo czasu spędzam przed telewizorem. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, czerstwy napisał:

Zabawny jesteś latać co chwilę na dach ustawiać antenę😂 Jak nie masz do tego pojęcia to się nie tykaj antenę jak masz odpowiednia to sie ustawia raz i zapomina na lata.

 Takie były kiedyś czasy( lata 70 i 80),trzy programy telewizyjne I bardzo duża antena,którą wiatr,bardzo często przestawial.Póżniej nastała era telewizji satelitarnej,mocniejszych nadajników telewizji naziemnej,platform cyfrowych i streamingu.Porównując to co było,a jest teraz,to jest szalona różnica.Dla mnie Full HD połączone z kinem domowymna w telewizorze 43 calowym całkowicie wystarczy.No,ale wszędzie są melomani i kinomanicy,którzy szukają czegoś więcej. I chwała im za to,bo dzięki nim rozwija się ta nasza telewizja.! 

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...