Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Trudno mówić o weryfikacji w przypadku Głowackiego, jego walka to była jedna wielka farsa.

Co do Sulęckiego zgadzam się w 100%. To nie jest materiał na mistrza, Andrade, GGG, Alvarez czy Jacobs to półka wyżej. Ma za mało atutów niestety na walkę o najwyższe cele. Liczyłem po cichu na niespodziankę, spodziewałem się jednak porażki ale nie takiej. To była deklasacja, Sulęcki wyglądał przy Andrade jak bokser z 3. ligi. 

No cóż, z bokserów wzbudzających u mnie większe emocje podczas walki został tylko Kownacki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lanser123 napisał:

Głowacki znokautowany przez Breidisa, Sulęcki ośmieszony przez Andrade. Bolesna weryfikacja na tym poziomie. Szybko to mistrza świata mieć nie będziemy. 

Serio? Każdy kto się interesuję nawet lekko boksem wiedział,że Sulęcki to przegra..Brak argumentów na top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja dzisiaj wygrałem czteropak piwa,gdyż obstawiłem że przemądrzały pseudo bokser przegra.Nasz bokser przegrał i mój sąsiad zakład,także przegrał.Ciekaw jestem czy Szpilka po raz kolejny będzie planował kolejną swoją walkę o nokaut.Jak pamiętamy,to w USA też na dechach leżał i na noszach go wynieśli.Moim zdaniem to nie jest sport dla niego,tym bardziej,że widać iż jego ambicje biorą górę ostatnimi razami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

A ja dzisiaj wygrałem czteropak piwa,gdyż obstawiłem że przemądrzały pseudo bokser przegra.Nasz bokser przegrał i mój sąsiad zakład,także przegrał.Ciekaw jestem czy Szpilka po raz kolejny będzie planował kolejną swoją walkę o nokaut.Jak pamiętamy,to w USA też na dechach leżał i na noszach go wynieśli.Moim zdaniem to nie jest sport dla niego,tym bardziej,że widać iż jego ambicje biorą górę ostatnimi razami.

Jemu zostały  tylko walki w Polsce teraz w zasadzie. On popełnił gdzieś błąd na początku kariery od starcie z Jennigsem w zasadzie się do dziś się nie pozbierał, w międzyczasie dostał lanie od Wildera. Lał tych kelnerów i chyba za wcześnie uwierzył, że jest "wielki". Było widać, że ma potencjał ale też było widać braki, które dobrze bokserzy momentalnie wykorzystują . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mad85 napisał:

Jemu zostały  tylko walki w Polsce teraz w zasadzie. On popełnił gdzieś błąd na początku kariery od starcie z Jennigsem w zasadzie się do dziś się nie pozbierał, w międzyczasie dostał lanie od Wildera. Lał tych kelnerów i chyba za wcześnie uwierzył, że jest "wielki". Było widać, że ma potencjał ale też było widać braki, które dobrze bokserzy momentalnie wykorzystują . 

Tylko z kim ma walczyć. 12 rund z Wachem ? Zimnoch się musi odbudować. Te dwie walki przyciągnęły by widzów a co potem? No jeszcze jest Różański który wygrał z Ugonohem . Fury po przerwie stoczył walki sprawdzające siebie ,dopiero wszedł na ring z Wilderem a tutaj Szpilka po walce z Wachem rzucił się na głęboką wodę i wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masę w Polsce jest bokserów z którymi Szpilka mógłby walczyć, on ma głośne nazwisko (ludzie nie są obojętni wobec niego) więc dla nich to też szansa aby się pokazać szerszej publiczności.  Wiele bokserów tak robiło jak choćby Holyfield który obijał jakiś kelnerów dostając za to dobrą kasę. Bądźmy szczerzy ważniejszy od poziomu sportowego jest marketing, promotor itd. Nawet z najgorszego boksera da się zrobić dobrze zarabiającą maszynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z tym nie zgodzę, uważam że lepiej mógł poprowadzić swoją karierę. Czy zdobyłby pas ? Nie, ale mógłby być inaczej odbierany przez ludzi, choćby jak Fonfara i wielu innych bokserów którzy pasa nie zdobyli ale mimo wszystko dużo osiągnęli. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz gdyby nie te "gadki" i jego wielka buzia w social to nie byłoby walki z Jenningsem czy Wilderem..

Mógłby się stać takim Różańskim czy Łaszczykiem,czyli obijanie bumów i tyle..

Bo domyślam się,że te odbieranie przez ludzi to chodzi Ci oto,że spory szum jest i był o nim w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...