Skocz do zawartości

Planeta zamiast Radiostacji


sattttt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mnie to akurat sie podoba :jupi: Bałem sie Radiostacja zmieni się w radio gdzie głownym nurtem bedzie techno, na szczeście pozostali przy nurcie bardziej housowym 8) Chociaz i tak za duzo tam kawałków rodem z Zet-ki typu np. Brodka albo Ewelina (gdzie moja) Flinta :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w zasięgu 2 Planet 104,5 i 99,6 i powiem że ta warszawska planeta to totalna Lipa jak dla mnie :/ . (Dawne Radio Flash ) 99,6 Planeta Konin jest o wiele fajniejsza tutaj już gości każdy Rodzaj muzyki od Disco Polo po rock jest też dużo informacji z Regionu i kilkanaście innych fajnych Audycji :) pozwoliłem sobie nagrać fragment Audycji Aparatem cyfrowym niestety BEZ RDS-u bo pogoda jest troszkę lipna i mam czyste Mono :)

http://pl.youtube.com/watch?v=EBzzeb7JKNg

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy na Planecie w Katowicach też będą te programy co na planetach po dawnej radiostacji?

Ten program to konkurencja do RMF Maxxx który ma program z Dj.Tiesto.

 

nie... Planeta Katowice, Bielsko i Opole sa i raczej beda niezalezne o reszty Planet. Nawet na stronie Planety jest to zaznaczone jako 3 inne Planety z wlasnymi programami, Dj`ami i wladzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie oprocz tych 3 wymienionych powinein tez byc Kraków, kiedys go słuchałem jak grali fajna techniczna muze teraz to nawet nie wiem czy ona nadal nadaje ale wiem ze byla na stronie nterentowej razem z bielskiem, katowicami i opolem.

 

To prawda, Planeta była w Krakowie lecz teraz na tej częstotliwości jest AntyRadio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Za długo Planeta sobie nie pograła, bo już EUROZET planuje w jej miejsce wstawić nowy projekt - Chilli Zet. Znaczy się, chilloutowa rozgłośnia zastąpi sieciową Planetę oraz Jazz Radio w Warszawie - reszta rozgłośni pozostanie bez zmian.

Link do tekstu: https://satkurier.pl/news/43583/chilli-z ... te-fm.html

 

Cieszy mnie jedynie fakt, że Planeta zniknie z Koszalina, gdyż rzucane często i bezsensownie wulgaryzmy na antenie całkowicie dyskwalifikują radio w mojej opinii, aczkolwiek robienie ambitnego radia z muzyką jazzową jest bardzo trudne, głównie ze względu na target takiej stacji. Znając podejście EUROZET-ki, będą chcieli to zrobić najmniejszym wysiłkiem. Obawiam się, że będzie to taka "popowa" wersja PIN-u, skierowana do mniej wymagającego słuchacza, ale oczywiście wszystko czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Niestety czasem brakuje radiostacji: tak jak pod wzgedem muzycznym i ludzi , którzy prowadzili tam audycje.Szkoda bo to było fajne radio, ale gdyby radiostacji nie kupiłoby radio zet to ta marka juz by dawno znikneła z rynku

 

Wydaje mi się, że Planeta FM była celowym zabiegiem aby zlikwidować Radiostację, tylko pośrednio. Od momentu kiedy przebranżowili Radiostacje na Planetę FM było coraz gorzej. Przynajmniej z mojej perspektywy, nadajnik 100W na Wrocław to był śmiech na sali, bo stereofoniczny odbiór mobilny z RDSem był ograniczony do jednej dzielnicy . Stacjonarnie można było odbierać spokojnie z większej części miasta, jednak wymagało to trochę zabawy. Teraz HilliZet nadaje 500W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
ChilliZet miałby być podpowiedzią na RMF Classic (muzyka jazzowa).

RMF Classic to zupełnie inna stacja. Trudno nazwać ją konkurencją do ChilliZET. Jeśli już to jest to konkurencja dla Programu 2 Polskiego Radia.

Planeta okazała się strzałem w 10. (...) JEJ CIĄGLE NÓWKI SZTUKI to do schrupania :D

Nówki sztuki są ściągnięte z Radiostacji dlatego nie identyfikuj ich z Planetą FM bo to w Radiostacji się najpierw pojawiły.

 

Radiostacja była dla mnie super radiem. Ale ta prawdziwa Radiostacja a nie ten [beep], który tworzył Eurozet i profanował markę Radiostacji. Aż łezka się kręci w oku. Muzyka, której nie było nigdzie indziej, najfajniejsza ze wszystkich "Inna lista", która promowała nieznane szerzej zespoły. Do tej pory mam muzę z "Innej listy" na kasecie TDK 90. Andrzej Szajewski i jego Potforum, później krótko prowadził poranek ale jakoś bardzo szybko po dwóch spóźnieniach zniknął. Monika Dąbrowska z prawdziwym hip hopem a nie promowanym wszędzie hip hopolo. Która inna stacja puszczała zespół SPEC? Z Radiostacji dowiedziałem się o istnieniu tego zespołu i o takich kawałkach jak Robbie Loe d'Amour (chyba tak się to pisało ale wiadomo, że chodzi o Robi loda mu), Logo, Rytmy częstochowskie, Dziewczyna. Nie wyobrażam sobie by ktoś inny puścił kawałek "S[beep]alaj s[beep]ielu okradłeś mnie" Sweet Noise. Słuchałem Radiostacji non stop aż przyszło Eurozet, rozwaliło wszystko i powstała druga Eska. Teraz w ogóle zrównali ją z ziemią. Chociaż może to i lepiej bo ile czasu można było profanować świętą dla mnie markę RADIOSTACJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Młodzieżowe radio Planeta FM zmienia swoją twarz w Internecie. Od kilku dni w sieci funkcjonuje nowa strona stacji na której można znaleźć radiowe kanały tematyczne oraz telewizję.

Od kilku dni w Internecie funkcjonuje (www.planeta.fm) pięć nowych kanałów radiowych sygnowanych marką radia Planeta FM . Obecnie w nowym serwisie internetowym stacji słuchacze otrzymali dostęp do kanałów: House, Progressibe House, Oldskul, RnB oraz Chic.

 

Inną nowością na nowej stronie internatowej jest między innymi dział Planeta TV, w którym można znaleźć pliki wideo, wśród nich wywiady z gwiazdami pojawiającymi się w studiu. Oprócz tego na stronie konkursy, „niusy” i informacje imprezowe.

 

Źródło: Media2.pl

 

Szkoda że Planety nie można już posłuchać w normalnym odbiorniku radiowym, ale z drugiej strony dobrze że się rozwija w internecie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...