Skocz do zawartości

Planeta zamiast Radiostacji


sattttt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Mi tam obojętne jaka będzie nazwa. Może być nawet "Radio Marysia", byle trzymali dotychczasowy poziom :) Radiostacja była dotychczas dobrym radiem, mam nadzieję, że będzie nadal się jej fajnie słuchać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda Eurozet właściciel rozgłośni złożył wniosek do KRRiT w sprawie zmiany nazwy ,a ta wyraziła zgodę nie wiadomo tylko kiedy ta zmiana nastąpi. :roll: ,apropos w Krakowie nadawała PLANETA na 101,3 i jakiś czas temu zmienili nazwę na ANTYRADIO z tego co pamiętam to nadawali sporo muzyki techno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Radiostacja kilka lat temu przed przejęciem przez Eurozet była dużo ciekawszą stacją, wtedy nie do pomyślenia były kawałki np. Brodki (taka muzyka pasuje do Zet albo RMF)... no ale komercja jest wszędzie i tamto już nie wróci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta to wlasnie techno dance i inna latwa muzyka...

 

RDST to RDST, nawet po pierwszych zmianach w wykonaniu Eurozetu miala klimat, ale potem zaczelo sie formatowanie, muzyka z komputera.... no i tak do dzis. Obecnie tylko BIS`ka z ogolno polskich prezentuje jakis tam poziom, choc nadal jest to komputer i rotacja A rownoznaczna z kawalkiem katowanym dzien w dzien co godzine....

 

Nie mniej zal Radiostacji bo nawet jako komercyjny gniot przewyzsza o setki lat swietnych Planete. Ale niestety tendencja ostatnio w narodzie, ze latwa muzyka wraca na piedestal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Planeta to fajna stacja. Jeśli to prawda, jestem za zmianą. Zobaczymy jak to będzie. Oby nie był to taki gniot jak Radiostacja, Eska, RMF Maxxx czy PR4-BIS.
niestety jest to p[odobny profil jedynym atutem tej stacji tzn planety to to ze ma jeszcze jakies oddzwieki lokalne mnie natomiast zastanawia ktory program bedzie emitowany na antenie bop wiem ze edycja z bielsko-bialej rozni sie ta ktora jest w katowicach i czy bedzie emitowana na satelicie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Radiostacja (obecnie format CHR) nieznacznie zmieni rodzaj granej muzyki, jednak nie będzie to format dance, w którym grają dotychczasowe Planety w Katowicach, Bielsku-Białej i Opolu (i przy nim pozostaną). Podobnie formatu (zbliżonego do AC) nie zmienią Planeta kielecka i stacje Flash. Radiostacja wraz ze zmianą nazwy zmodyfikuje tylko ramówkę, jednak nie zmienią się prowadzący programy. Nie będzie też jednego dyrektora sieci – dotychczasową Radiostacją kierować będzie Mateusz Kirstein (jej obecny dyrektor programowy), programowym dotychczasowych Planet pozostanie Jacek Pluta.

Jest to odpowiedz co sie stanie z Radiostacja ...

Całość można przeczytać tutaj

:arrow:http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=13817

mam tylko nadzieję ze pomysł ten nie upadnie, a planeta nie zostanie przekształcona w coś bardzo przypominającego RMF MAXX... stracą na pewno wiernego słuchacza w mojej osobie jesli stacja straci swoj lokalny charakter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...