Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, korni007 napisał:

Nie rozśmieszaj mnie. Na Playerze są seriale z canal+ też,i jest kilka ciekawych seriali które oglądam tam. 


No to ciesz się jeszcze... bo niebawem będzie rozwód Playera z Canal+... już głośno o tym... :) Player sam z siebie to tandeta...

Z resztą nie wiem czy wiesz ale TVN już nie jest Polski tylko Amerykański. Więc przestań już [beep]... bo plujesz sam na siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciekawe hipotezy, skoro "wszyscy" oglądają to i ja muszę a resztę o odmiennych gustach można wyśmiewać do woli, chyba będę musiał żonie zabrać pilota bo też ogląda seriale z TVN-u, ba są tu nawet fani seriali z Polsatu czy TVP, też wypadałoby się w tych wątkach poudzielać i poinformować ich kim są i co o nich myślę...a tak poważnie to osobiście też stawiam na chwilę obecną Disney'a wyżej niż Netflixa , którego i tak u mnie w domu głównie dziecko ogląda ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie powinienem wdawać się w zaczepki, ale skoro już to przypominasz mi obecnych polityków, zdanie wyrwane z kontekstu, przeczytaj jeszcze raz całość i może zrozumiesz, nie każdy siedzi 24h przed Tv, jeżeli ktoś jest beneficjentem mojej pracy czytaj wesołym bezrobotnym i ma tyle tego czasu to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, GrubyBubu napisał:

W sumie nie powinienem wdawać się w zaczepki, ale skoro już to przypominasz mi obecnych polityków, zdanie wyrwane z kontekstu, przeczytaj jeszcze raz całość i może zrozumiesz, nie każdy siedzi 24h przed Tv, jeżeli ktoś jest beneficjentem mojej pracy czytaj wesołym bezrobotnym i ma tyle tego czasu to super.

 

pamiętam dobrze że napisałeś że jak ktoś wymaga od canal+ premier w tygodniu to musi być szcześliwym bezrobotnym i jeszcze coś o dewiacjach ;). dla mnie znacznie większą jest oglądanie belle epoque w tvnie zamiast crown w netflixie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no super:), tylko jakbyś mógł napisać ile to tych osób jest co te premiery w tygodniu oglądały i  przede wszystkim skąd je brać skoro i tam C+ nie ma się zbytnio czym pochwalić jeżeli chodzi o ofertę filmową, a co do konkretnych tytułów to niestety ale nie kieruje się owczym pędem i nie oglądam tego co "wszyscy" , i tym bardziej na siłę. Miłego dnia życzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegi mam zapytanie. Ogląda ktoś na Samsung SmartTV... z USA? Choć myślę że z Holandii może być podobnie... 

Mam działające konto... na kompie odpalam przez VPN - wystarczy 5 sekund na VPN później już jadę na polskim IP. Jak to jest na TV ?? Jest na to jakiś sposób?? Da się oszukać TV??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinki powinny trwać tyle ile twórcy mają coś ciekawego do powiedzenia. Przy drugim sezonie "Castle Rock" są odcinki trwające 60 minut, ale jest też epizod mający 35 minut. Odliczając czołówkę, napisy końcowe i streszczenie poprzednich części wychodzi poniżej pół godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

No ostatni był chyba najkrótszy, a było z czego zrobić dłuższy, poprzedni odcinek miał 10 minut więcej a nic praktycznie się nie działo i chyba póki co najgorszy z odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się Mandarynian... i skończy się również fascynacja tą usługą. Do następnych "mega" produkcji trzeba będzie troche poczekać...

Więc gdzie tu konkurencja dla Netflix lub HBO GO ja się pytam? :) Aaaaa tym bardziej że ci najwięksi fani już serial dawno oglądają... :D:D:D 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że już nawet platformy DC Universe i ta od Star Treck'a (której nazwa mi nawet z głowy wyleciała) mają więcej premier jeśli by liczyć w minutach. No sorry Disney, ale nikt nie będzie płacił co miesiąc by oglądać w kółko Brygadę RR i Gumisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolis napisał:

Mam wrażenie że już nawet platformy DC Universe i ta od Star Treck'a (której nazwa mi nawet z głowy wyleciała) mają więcej premier jeśli by liczyć w minutach. No sorry Disney, ale nikt nie będzie płacił co miesiąc by oglądać w kółko Brygadę RR i Gumisie.

Od Star Trecka to CBS All Access i faktycznie, na tę chwilę to tam mają więcej premier niż Disney+.

 

Co do długości odcinków Baby Yody ;) to akurat uważam że to plus platform streamingowych. W telewizji linearnej trzeba dostosować długość odcinka do ramówki. W platformach można dostosować długość odcinka do koncepcji twórców. Jak chcą zrobić odcinek godzinny to będzie godzinny a jak będą chcieli żeby odcinek trwał 30 minut to też tyle będzie trwał. Podawałem już kiedyś przykład serialu The OA z Netflixa. Tam też są odcinki, które trwają około godziny, a zdarzył się też 30 minutowy odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...