Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie tak... odcinki maja po 30 min... bo ktoś zapomniał że to nie będzie przerywane reklamami...  :rofl:

Ja dalej uważam że Disney+ to falstart. Jakość starszych bajek bardzo słaba, UI też ma wiele wad... a do tego powiedzmy szczerze - nowości Prawie ZERO.

Z tego co czytałem to rozkręcają się dopiero od połowy 2021 roku... oby tylko do tego czasu to nie padło... ;););) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, herman78 napisał:

To nie tak... odcinki maja po 30 min... bo ktoś zapomniał że to nie będzie przerywane reklamami...  :rofl:
 

Wiem że żart, ale gdyby zapomnieli że nie będzie przerywane reklamami to by trwały ok. 40 minut, jak większość seriali dramatycznych z amerykańskich stacji, które przerywają seriale reklamami  ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NobelM napisał:

Nie mów że nikt, bo ja np. te 7-8 zł miesięcznie będę płacił, głównie pod dzieciaki.


No tak... ale to mówimy o koncie dzielonym... bo standardowo będzie 34zł. Za 7 zł ze znajomymi aby "mieć" to też chyba wezmę... choć wolał bym aby u nas rozkręcił się Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nowości są, nie tylko filmy dla dzieci/młodzieży, ale też dokumentalne z NG, to że nie mają tłumaczenia i nie są jako Original nie oznacza że ich brak ;). Nad interfejsem też muszą popracować, bo w chwili obecnej wyszukiwanie czegoś to masakra, no chyba że wiesz dokladnie co potrzeba, ale od pewnego czasu skończyły się zupełnie buforowania co wcześniej się potrafiło przytrafić. Niektóre tytuły dostają nowe tłumaczenia, ale tylko grupa wymieniona na najbliższy start i czasami skandynawskie, więc chyba możemy chwilowo zapomnieć o szybkim starcie u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic by nie stało na przeszkodzie gdyby w czasie gdy HBO ma prawa jeszcze do premier Disney, w tym czasie zaoferowali w Polsce swoje archiwalne produkcje, dokumenty NG czy seriale z Baby Yodą ;)  na czele.

 

Nie dorabiałbym tutaj jakiejś większej ideologi. Po prostu Polska jest krajem, w którym ta usługa wystartuje w 2 albo 3 terminie i tyle. Tak jak to było z przykładowo Netflixem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎12‎-‎10 o 17:15, Pawop napisał:

D+ pojawi się u nas naj skońcża się prawa do Disneya HBO.

Oby jak najpóźniej, ponieważ nie cieszy mnie płacenie dodatkowo za część filmów, które obecnie oferuje HBO. Tak, wiem że się powtarzam, ale jeżeli D+ ma wejść na polski rynek, to mam nadzieję, że odniesie sukces bez konieczności odbierania praw HBO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walt Disney Company oraz Groupe CANAL+ podpisały umowę, w ramach której Disney+ we Francji wystartuje w marcu na wyłączność w CANAL+. Nie podano jeszcze szczegółów dotyczących ceny czy ofert. Jak widać, CANAL+ jest ładnie w pupie u siebie, skoro musi się ratować takimi umowami, aby przyciągnąć do siebie klientów.

 

źródło: The New York Times

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emil.1603 napisał:

The Walt Disney Company oraz Groupe CANAL+ podpisały umowę, w ramach której Disney+ we Francji wystartuje w marcu na wyłączność w CANAL+..

 

źródło: The New York Times

Czekam na taki sam ruch w naszym kraju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emil.1603 napisał:

. Jak widać, CANAL+ jest ładnie w pupie u siebie, skoro musi się ratować takimi umowami, aby przyciągnąć do siebie klientów.

 

źródło: The New York Times

Wpupie to oni tam są od dawna, od czasów kiedy weszła normalna konkurencja która zabrała Ligue1, Premier League, LM.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość GrubyBubu

Wygląda jakby Disney nie stosował już geoblokaby, od pewnego czasu nie używam VPN i wszystko działa bezproblemowo na wszystkich urządzeniach, ktoś jak może sprawdzić w wolnym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...