Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Najprawdopodobniej,  oni sami jeszcze tego nie wiedzą.  Jeden konsultant na ICOku piszę tai, drugi inaczej. 

Właśnie konsul na icok mówi że powinien mieć Disney+ a konsul z infolinii mówi że trzeba przedłużyć umowę

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Toma441 napisał:

Chodzi głównie o to, że na grubo przed oficjalnymi wiadomościami Forum było pewne, że to ciastko zje wspaniały Canal+, a tu się okazało, że platforma uważana przez wielu za *wielkiego gracza* po raz kolejny została ustawiona do pionu i tym razem przez Polsat, który wykonał bardzo sprytny ruch. 
„Nikt nie weźmie PB ze względu na D+” to jest tak samo prawdziwe stwierdzenie jak „W PL Disney + na pewno będzie współpracował z C+” (bo we Francji tak mają).

Bo tu tacy znawcy.Nic nie wie jeden z drugim a sieje tylko ferment i zamieszanie.

 

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Miałem brać D+ w tej promocji na 12 miesięcy ale teraz zastanawiam się czy warto. Za pół roku kończy mi się umowa z C+ w której za bardzo nic mnie nie trzyma, interesują mnie tylko kanały „zwykłe” + erotyki i ewentualnie HBO MAX także ta oferta w PB z D+ za 10 zł jest dla mnie atrakcyjna.

Oferty w PB raczej sa stałe i raczej się często nie zmieniają. Ale ten serwis to nowość które j właścicielem nie jest Polsat wiec różnie może być. Jak nie jesteś zainteresowany C+ to może i jest to jakaś alternatywa. Ja osobiście nie zmieniałbym C+ na PB. Tylko że ja nie mam takiego dylematu bo mam i to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Zapłacili miliony za dostęp do D+ i będą rozdawali dostęp bez cyrografu? Zawsze w podobnych przypadkach trzeba było przedłużyć umowę.

 

Jakie miliony? Polsat i rozdawanie milionów. Polsat już tam znalazł dobry sposób na rozliczanie się w tej kwestii :D

Grupa Polsat od dawna realizuje wizję usług na wielu płaszczyznach - największa telewizja satelitarna (Polsat Box), telewizja i internet kablowy (Netia), smartfony, mobilny internet (Plus), telewizja internetowa (Polsat Box GO, Interia) czy filmy Diesney`a (kanały Polsatu, VOD itd.). I tym wygrali w oczach Disney`a. Jedna umowa z dobrym partnerem i dostępność wszędzie i dla każdego :) A przy okazji można pograć dostępnością kanałów na satelicie. Zresztą Disney`owi z Polsatem po drodze od lat... :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, muza_tv napisał:

....Grupa Polsat od dawna realizuje wizję usług na wielu płaszczyznach - telewizja satelitarna (Polsat Box), telewizja i internet kablowy (Netia), smartfony, mobilny internet (Plus) czy telewizja internetowa (Polsat Box GO, Interia). I tym wygrali w oczach Disney`a. Jedna umowa z dobrym partnerem i dostępność wszędzie i dla każdego :)....

W Polsacie abonenci wszyscy mają taki sam dostęp do neta stacjonarnego, GSM i sat jak abonenci od innych operatorów, tyle, że płacą za te usługi w wiekszisci odrębnie. Taka różnica. 

Myślę, że opłaty za usługi u jednego operatora nie miały wpływu na to, że D+ zgodził się na wyłączność. Poprostu kupa kasy poszło od Polsatu do D+, który sobie ją ściągnie od abonentów zawierajac droższe aneksy na kolejne 2 lata.

Kasa robi kasę. 

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wyłączność czy dostępność, bo jak sam wiesz, Disney+ będzie można kupić osobno. Więc Polsat by nie przepłacał :)

Bardziej chodzi o promocję i marketing oraz stymulowanie sprzedaży. Mam trzy telefony w Plusie, wczoraj otrzymałem już SMS-a, że od 14 czerwca będę mógł dobrać u nich Disney+. I teraz zobacz... ktoś nie ma Polsat Box (ale ma np. Canal+ czy inną kablówkę), ale ma telefon w Plusie czy internet w Netii i ciach. Ma promocyjkę, jeśli chce.

 

Oczywiście, że Disney+ może poprawić sprzedaż Polsat Box, chociaż w tym przypadku bardziej chodzi o zatrzymanie kasy, czyli zatrzymanie odchodzących i zachęcenie obecnych, by nie płacili mniej. Czy tak się stanie? Nie każdy będzie chciał umowę na dwa lata na telewizję dla Disney+, gdy w sieci może włączać i wyłączać w razie potrzeb, a nie potrzebuje dekodera TV.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to ostatnio wahałem się czy zaabonować usługę w dniu startu, ale postanowiłem sprawdzić wybiórczo na dsny.pl, co też platforma ma do zaoferowania. Co mnie najbardziej zdziwiło, to jest kwestia starych krótkometrażówek Walta Disneya. Może nie było ich zbyt wiele, ale na ten moment (przynajmniej wedle tego, co możemy znaleźć w bibliotece na rynku holenderskim), jest zaledwie garstka krótkometrażówek dostępnych z polskim audio. Serio, to już chyba na vhsie miałem więcej kreskówek Disneya. Nie wiem, może we wtorek pula tych kreskówek będzie znacznie większa. Star z kolei, przynajmniej po zapoznaniu się z informacja prasową, przypomina mi zlepek Foxa i Fox Comedy. Zapewne takie same wrażenie odniosły osoby, które nie są "w temacie" jak my na forum, czy grupach poświęconych serwisowi na Facebooku. Wielkim fanem Marvela nie jestem, za Gwiezdnymi wojnami za bardzo nie przepadam, więc poczekam sobie na listę dostępnych produkcji zaraz po tym, jak serwis oficjalnie zawita w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Star z kolei, przynajmniej po zapoznaniu się z informacja prasową, przypomina mi zlepek Foxa i Fox Comedy.

Na tych kanałach były głównie produkcje 20th Century Fox/Studios, studia, które jest jednym z fundamentów zakładki Star. Oprócz tego będą produkcje Hulu/Star, FX, ABC Signature, Searchlight i Touchstone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że za pół roku lub za rok wyłączność się skończy i Disney+ trafi do innych operatorów, tj. Canal+, Orange TV i innych sieci kablowych etc. Dla mnie dziwne, że Polsat Box nie potrafił dotychczas dogadać się z Netflixem, który jakby nie patrzyć, jest u nas najpopularniejszym serwisem streamingowym.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Arkon napisał:

Oferta filmowa w HBO Max jest słaba? "Batman" 45 dni po premierze kinowej to jest zły wynik? Wielu filmów w Disneyu na początku nie będzie, choćby chwalonego "Ostatniego pojedynku", bo umowę ma Canal+.

Chodziło mi o treści disneya.  Że są wybrane tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...