Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, muza_tv said:

Żebyś później jęczał, że chcesz za free bo kupiłeś Canal+? :D

 

Popraw swoją wiedzę, bo od jęczenia i dyskusji o obniżkach 5 zł od abonamentu to tutaj są akurat inni, ja nigdy o tym nie pisałem.

Gdyby Canal+ miał ofertę lączona HBO + Netflix + Disney w usludze online to może bym im zapłacił za wszystko i przy okazji dostał w cenie ten ich pseudo pakiet "premium". I pewnie nie byłbym jedyny.

A tak - mam dostęp od znajomego a i tak nie pamiętam, kiedy skorzystałem dłużej niż minutę. Ostatnio sprawdzałem co tam w ofercie BBC, no to może było łącznie z 5 minut ;).

No ale wiadomo, przecież C+ nigdy nie chodziło o abonentów, tam panuje permanentne samozadowolenie co najmniej od czasów fuzji z Nką.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bgmnt napisał:

 

 

Gdyby Canal+ miał ofertę lączona HBO + Netflix + Disney w usludze online to może bym im zapłacił za wszystko

 A teraz płacisz za łączoną ofertę (Canal+ z Netflix + HBO) w Canal+ Online? :D

Bo jak nie, to chyba nie muszą się martwić :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba napisałem pod jakim warunkiem zaplaciłbym za usługę łączoną od C+.

Teraz płacę za Netflixa i HBO Max (a także Prime, Viaplay czy Apple Music) samodzielnie i tak samo zapłacę za Disney+.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że promocyjny pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+ ma kosztować 50 zł. Czyli za 50 zł mamy lajf-stajlowe kanały Polsatu, Polsat News, Wydarzenia24, CNN HD, kanały filmowe (AXN, ACM, Sundance, Cinemax, Paramount, pakiet Filmbox - niestety większość tylko z lektorem), seriale premium Polsatu dostępne tylko w tym serwisie (obecnie jest to "Mental") i całe badziewie Polsatu z "Kiepskimi" i z serialami na licencji GazProm Media ("Kuchnia", "Akademik", "Kowalski vs. Kowalski").

Obecnie sam pakiet Premium bez Disney+ kosztuje 30 zł, ale niektórym już pojawiają się nowe ceny 41 zł. 

Czyli za Disney+ zapłacimy 20 zł, a za Polsat Box Go Premium 30 zł. Oszczędność na D+ to 8,99 od ich ceny standardowej. Szału nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bgmnt napisał:

"Chciał"... tu nie ma chciejstwa a są negocjacje. I wydawałoby się, że lider 4K platforma premium tracąca prawa za prawami tutaj powinna mieć coś sensownego do zaoferowania kontrahentom i powinno jej zależeć, a jednak nie.

 

Bądźmy poważni. Canal plus nie zależy na klientach, a co dopiero miałoby im zależeć na biznesowych negocjacjach z takim medialnym potentatem, jak Disney... 😉Można powiedzieć, że to kolejna wtopa po utracie ważnych praw sportowych, a co do Polsatu? Dobry ruch wizerunkowy, wpływający na reputację. Natomiast Disney najwyraźniej uznał, że Polsat gwarantuje odpowiedni poziom w kwestii dostarczenia ich usług i jako grupa medialna po prostu "dał" Disneyowi więcej i bardziej im na wzajemnej współpracy zależało. 

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Chyba nie wykupię tej usługi w dniu premiery, poczekam tydzień może pojawi się jakaś oferta powiązania z canal+ lub T-mobile ;) 

"Na wyłączność" oznacza, że oferta jest wyłącznie w Grupie Polsat 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, gdybym chciał kupić w Polsacie pakiet sportowy(online, bez satelity) z Polsat Sport, PSP i Eleven, to ile musiałbym zapłacić razem z Disneyem, a ile bez? Bo choćby HBO Max w Canal+ online, to raptem 10 zł dodatkowo. Tu chyba nie wygląda to tak kolorowo. Świetną promocję miała też UPC na Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muza_tv napisał:

Pozamiatane! Disney+ w ofertach Polsat GO, Plusa i Netii.

"Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny w Polsce, który będzie oferował Disney+."

Widać kombinuja by zachęcać ludzi do przejścia na nowe pakiety. W starych pewnie nie będzie dostępny ten serwis albo cena będzie znacznie wieksza. Trzeba przyznać Polsat znowu mnie zadziwił.Inwestuja w ofertę i widać że im zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Arkon napisał:

Tak z ciekawości, gdybym chciał kupić w Polsacie pakiet sportowy(online, bez satelity) z Polsat Sport, PSP i Eleven, to ile musiałbym zapłacić razem z Disneyem, a ile bez? Bo choćby HBO Max w Canal+ online, to raptem 10 zł dodatkowo. Tu chyba nie wygląda to tak kolorowo. Świetną promocję miała też UPC na Viaplay.

W zapowiedzi prasowej jest tylko wzmianka, że pojawi się pakiet Premium z D+ za 50 zł. Pakiet sportowy nadal jest osobno i nie ma niego ofert łączonych - jego koszt obecnie 40 zł. Mogliby pożenić obydwa pakiety Premium i Sport oraz dorzucić do niego D+. I niech całość kosztuje promocyjnie powiedzmy 70-80 zł.

 

Zresztą D+ na wyłączność w grupie Polsat jest dobrą reklamą dla samego serwisu. Teraz pewnie całymi dniami będzie wyskakiwał Wojciech Mecwaldowski z uszami Myszki Mickey i zachęcał do przedłużania umów w Plusie/PB, aby brać "darmowy" serwis vod. Reklamy Plusa w kanałach Polsatu po taniości i D+ nic więcej nie musi dopłacać za obecność marketingową. Niezła umowa wiązana, z której każda ze stron coś zyskuje dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ już sporo wydał na marketing i bez Polsatu - są billboardy (śmiesznie to wygląda w centrum Warszawy przy Rotundzie, gdzie obok wisi tez reklama "Bily the Kid" w Viaplay), jest kampania telewizyjna, kinowa, radiowa.

Co prawda wielkiej imprezy jak w UAE, gdzie serwis startował tydzień wcześniej niż u nas nie będzie, ale tak czy siak sporo się dzieje.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał:

Jestem ciekawy co do oferty w Plusie.

Umowa z Plusem  kończy mi się dopiero w grudniu 2023 r, więc pewnie skorzystam z promocji " na powitanie" i za rok zobaczę jakie będą promocje . 😉

* chyba, że będzie niespodzianka np. 20 zł za miesiąc..bez wiązania się umową na 12 m- cy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, k05 napisał:

Oferta pakietu podstawowego (bodajże pakiet S), gdzie mamy wszystkie sportowe kanały Polsatu z Disney+ za 35zł wydaje mi się całkiem fajną opcją. Przynajmniej godną rozważenia. 

Są tam Polsaty Sport, PSP i Eleven? Za 35 zł z Disneyem, to byłaby super opcja, ale to chyba niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...