Skocz do zawartości

Wybory w telewizji


Alek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bogdan Rymanowski jest według mnie jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, dziennikarzy telewizyjnych. Przygnębia mnie wylewający się na niego hejt. To jest już jakiś obłęd. Amok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wsród Twoich znajomych przemieszanych z botami? Co to ma do rzeczy...

Na twitterze i FB w zależności od zainteresowań znajdziesz hejt na dowolny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejt wylewa się z każdej strony. Nie ma co sobie tym głowy zawracać.

Panowie na rozchmurzenie i rozluźnienie atmosfery. Temat dotyczy wyborów, więc wkleiłem tutaj, jeśli złe miejsce to proszę o przeniesienie np. do humoru satelitarnego.

Potraktujmy to humorystycznie, takie obrazki zostaną z nami na dłużej i mam nadzieję przyczynią się do uśmiechów na twarzach, bez względu na sympatię polityczną :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Hejt wylewa się z każdej strony. Nie ma co sobie tym głowy zawracać.

Zgadza się. Tylko tu hejt wylewany jest na dziennikarzy. A Rymanowski z oczywistych powodów obrywa z obu stron. Naprawdę chciałbym, aby w polskim społeczeństwie istniały jakieś oczekiwania w stosunku do przedstawicieli tego zawodu. Gdyby istniało, byłoby mniej osób, którzy za dziennikarzy się tylko podają. Bo np. panowie Pereira i Lis to dziennikarze? Ludzie, którzy jawnie kłamią i agitują? No dla mnie jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jaszek napisał:

 Bo np. panowie Pereira i Lis to dziennikarze? Ludzie, którzy jawnie kłamią i agitują? No dla mnie jednak nie.

Zadajesz pytania czy Ci Panowie to dziennikarze, czy kłamią i agitują.

I sam temu zaprzeczasz.

A przekaz od Ciebie, rozumiem miał być taki, że to nie dziennikarze i jawnie kłamią i agitują. Nie logiczne to.

( edytuj i zamień "?" na "." w drugim zdaniu )?

Ja bym dodał do tego grona p. Holecką, p. Rachonia, p. Adamczyka i p. Ogórek. 

Jeśli oczywiście dobrze odczytałem Twój post.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec. Bez względu na oficjalny wynik jedno wiem - takiego bagna, jakie zafundowały nam dwie niby informacyjne telewizje TVP oraz TVN - nie widziałem jeszcze w życiu. To Wam drogie telewizje zostanie, na zawsze. Na mojej liście Was nie ma i nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wieczór wyborczy w TVN24 i potem w TVP Info z odtworzenia i bagna żadnego w TVN nie było. Rzetelna informacja o tym, że nie można określić wyniku, Kolenda z jakimś kolesiem ze sztabu Trzaskowskiego rozmawiała bardzo ostro. Całe przemowienie Dudy, całe Trzaskowskiego.
W TVP Info przekaz na podstawie tych samych danych "Andrzej Duda wygrał". Duda w calości, Trzaskowskiego 5 minut. Tak więc przestań między tym co robia obie stacji z łaski swojej stawiać znak równości, bo nic takiego nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News pokazał właśnie zdjęcia z chorwackiego Splitu - gigantyczną kolejkę do głosowania.

Relacjonują to też media chorwackie.

Świetny wieczór wyborczy w Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jedna z komercyjnych stacji przedstawiła na hologramie postać PAD jako niższą niż kandydat opozycji.

Ot, taki niby szczegół..nieładnie. ;-)

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobór zdjęć, mimika osoby na zdjęciu, nawet głupi wzrost... Jest to specjalnie dobierane, TVN24 z tego słynie od lat. Żeby zaraz nie zaczęło się "A TVP też", to napiszę ja - tak, TVP też.

 

Te dwie telewizje straciły w moich oczach prawo do nazywania się informacyjnymi. Ale to moje zdanie, więc nie próbujcie mnie przekonywać do swojego, bo to nic nie da, ja już sobie zdanie wyrobiłem :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie tego co napisał @Marek79 :).

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/towarzystwo-dziennikarskie-raport-wybory-wiadomosci-propaganda-na-rzecz-andrzej-duda-fakty-krytyczne-wobec-niego-propaganda-w-telewizji-polskiej

Między pierwszą a drugą turą wyborów prezydenckich w „Wiadomościach” o Andrzeju Dudzie były tylko pozytywne materiały, a o Rafale Trzaskowskim - negatywne. W „Faktach” krytykowano Dudę, a nie było negatywnych materiałów o Trzaskowskim, a w „Wydarzeniach” - krytyki obecnego prezydenta - wynika z analizy Towarzystwa Dziennikarskiego.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...