Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, co jakiś czas, podczas próby wylogowania się z forum, po przeładowaniu strony zamiast strony głównej wyskakuje mi takie coś:

 

Forum-SK-blad.png

 

Nie dzieje się tak za każdym razem, ale raz na jakiś czas. Wczoraj miałem tak chyba ze trzy razy. Dzisiaj "wyskoczyło" mi to po raz pierwszy. :roll:

 

 

Edycja - 26.04.2021r., godz. 2:10 :

Ooo, a teraz wyskoczyło mi ponownie coś podobnego, ale o innej treści, podczas próby wejścia do jednego z działów na forum:

 

Forum-SK-blad-02.png

 

Odświeżanie strony w przeglądarce nie pomogło. Musiałem całkowicie zamknąć przeglądarkę (Mozilla Firefox) i po jej ponownym otwarciu ponownie "wbić" na forum. :roll:

Edytowane przez Barti
Dodanie treści do postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście. U nas na stronie wszystko w porządku, ale...

Według Google: "Google tworzy tytuły i opisy stron (fragmenty) w sposób całkowicie automatyczny, biorąc pod uwagę zarówno treść strony, jak i odwołania do niej z innych miejsc w sieci."

Niedobrze, bo wygląda na to, że ktoś nam robi złe SEO - ja to rozumiem tak, że jakieś inne strony podają satkurier.pl wraz ze szkodliwymi metadanymi.

Czy ktoś wie, jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu mam problem z dodawaniem postów. Gdy kliknę "Dodaj odpowiedź" to wyskakuje komunikat" Zapisywanie" i nic się nie dzieje. Czekam minutę, dwie itd i dalej to samo. Muszę wyjść i wejść z powrotem i też nie mam gwarancji, że odpowiedź się pojawi w temacie. Dodam, że nie zawsze tak mam, ale dosyć często. Jak to naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...