Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się. Za to skoro mowa o porządkach zastanowiłbym się z kolei czy nadal potrzebne są posty z przepisanym programem telewizyjnym w wątkach kanałów takich jak Canal+ czy HBO.

Bo po pierwsze, jest to w 90% powielenie list premier, które są publikowane często miesiąc wcześniej przez innych użytkowników na forum, po drugie, każdy może we własnym zakresie skorzystać z teleman.pl czy naziemna.info czy 10 innych serwisów. Chyba każdy też w dzisiejszych czasach ma EPG ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawop napisał:

Akurat Prawa Filmowe Premium są potrzebne, bo to jedyny temat gdzie można porównać ofertę filmową usług abonamentowych bez wycinania postów

No nie wiem - często jest tak, że zamiast porównywania - powielają się informacje, które są już dostępne w innym wątku. Np. już była taka sytuacja nie raz, że w wątku usługi streamingowej pojawiała się informacja, że wkrótce jakaś pozycja filmowa będzie tam dostępna, po czym - kilka minut później ta sama informacja ląduje do tematu "Prawa filmowe premium". I znów mamy dubel. Poza tym pojawiają się tam newsy, które nadają się do wątku dotyczącego konkretnego nadawcy - jak np. zapowiedzi filmowe miesiąca. 

Oczywiście to tylko moje odczucie. Po prostu wydaje mi się, że przy sprofilowanych wątkach - taki ogólny nie do końca ma sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komuś, tylko mnie. I zwracam na to uwagę głównie dlatego, że najpierw kolega @k05 probował rozwalić temat premier premium ciąglymi zgłoszeniami treści do moderatrów, a teraz zaczyna tutaj ;).

A sam jest głównym producentem kilobajtów w bazach danych forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to zupełnie.Nie ma mnie całymi tygodniami w domu wracam sprawdzam wątek np C+ czy HBO i wiem co chcę zobaczyć na C+online.A nie będę czytał bzdury o 20 serwisach w innm wątku które mnie nie interesuja.Mało tego premiery były wymienione miesiac wcześniej i 10 stron wstecz.Nie mam czasu na szukanie i przeglądanie. Nie odpowiada nie czytaj i nie decyduj za innych co jest dla kogo odpowiednie.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawop napisał:

Jak ktoś ma ochotę, to niech takie listy umieszcza, ja z nich nie korzystam, ale mogą być dla innych pomocne.

 

14 minut temu, Kirk napisał:

Moim zdaniem te listy są potrzebne, bo nie każdy ma czas na to, by przeglądać portale z ramówkami telewizyjnymi albo EPG.

 

7 minut temu, czerstwy napisał:

Też korzystam  z tych list i sprawdzam co jest lub było i jest to mi pomocne jak cos chcę zobaczyć.A komuś jak nie odpowiada to niech tam nie zagląda a nie bije pianę od nie wiem kiedy.

 

Dokładnie - jak komuś się nie podoba - to po prostu może tego nie czytać. Są też sposoby, by tego nawet nie widzieć. :) 

Z resztą temat rozpisek był też dyskutowany z samą administracją, czyli @Anita Kaźmierska . W tym celu powstała specjalna ranga. Kiedyś była też ankieta w tej sprawie. 

Fajnie, że pojawiają się głosy, że rozpiska jest potrzebna.

Dzięki @Pawop @czerstwy @Kirk

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, czerstwy said:

Nie decyduj za mnie co jest bardziej wygodne. Dla mnie wygodne jest jak wejdę w wątek o C+ i sobie szybko sprawdzę jakie premiery były np w ostatnim miesiacu i wiem które to nowości w serwisie C+online.

Nie decyduje, tylko piszę o faktach. Jakbyś zajrzał pod link, który dałem to doskonale widać, że premiery masz z całego marca. I poprzednie, nawet kilkanaśce miesięcy wstecz też można sprawdzić.

Dlatego to co jest publikowane na forum jest na pewno bardziej zbędne, skoro już o tym rozmawiamy, niż wątek premier premium gdzie trzeba byłoby sprawdzić kilka rożnych serwisów i wątków, żeby to pozbierać do "kupy" informacje tam zawarte.

Ponadto w wątku premier premium pojawiają się informację, których nie można przepisać z programu tv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery premium to serwisy i kanały w jednym. Ja wchodzę w wątek  o C+ czy Netflixie i chcę czytać tylko te premiery.Nie interesuja mnie telemany czy naziemne bo wygodniej jest dla mnie zobaczyć takie premiery na forum w odpowiednich wątkach. Administracja zdecydowała co do tej sprawy więc nie wiem o co to dalsze bicie piany.Temat powinien być zakończony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawop napisał:

@k05 czasami coś się zdubluje w Prawach Filmowym Premium, ale ten temat musi zostać. Jak pisałem, jedynie tam jest możliwość w miarę swobodnej porównawczej dyskusji

Rozumiem. Po prostu ostatnio widocznie znów pojawiło się sporo dubli w porównaniu do innych tematów - serwisów streamingowych. I stąd też moje nawiązanie na ten temat w związku z Twoim postem o bałaganie w niektórych wątkach.

Oczywiście, jeżeli są osoby dla których taki układ pasuje i według nich wątek powinien pozostać to jestem jak najbardziej za tym, by pozostał. W końcu chodzi o to, by nam Wszystkim, jak najlepiej się z forum korzystało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...