Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 30.01.2022 o 18:03, kingofsouth napisał:

@Anita Kaźmierska , @Kirk, @Sentence , czy jest jest taka możliwość byśmy tutaj wszycy od prawa do lewa dostawali informację kto dostał bana za multikonta?

Pewnie trwa narada, ale podbijam to pytanie. To w zasadzie ukróci wszelkie spekulacje odnośnie multikont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czy może się do tego moderacja:

 
Odnieść. Powinno być jasno nam tutaj przedstawione. 
Podaje mój przykład:
  • kingofsouth [ multikonto : Zuziu ]
Zuzia no właśnie jakie miała multikonto?   I tak z każdym przypadkiem 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców jeśli chodzi o multikonta. Chciałbym jeszcze jedną sprawę poruszyć, a mianowicie zmian nicków. Zdarza się tak, że widzę jakiś świerzy nick, a okazuje się, że osoba jest na forum od 10 lat i ma kilka tysięcy wpisów. Przy zmianie nicków powinna być jasna informacja w odpowiednim temacie kto na jakiego nicka zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatne gdyż po moim miesięcznym niebycie :P Wracam a tutaj K05 nik jak się nie mylę, to jest Kamil205, wybacz jak przekręciłem poprzednie twoje wcielenie ;) 

Fajnie gdyby moderacja podeszła poważnie do tematu. I czekamy na odpowiedz,  nie udajemy , że nie ma tematu. ;) 

Chciałem jeszcze uzyskać jedną informacją, na jakich zasadach działa moderacja. Wy tam macie jakiś regulamin?  Czy jest na zasadzie " hulaj dusza piekła nieba"

Pytam poważnie. Czy moderator jest przez kogoś kontrolowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mamy regulamin. Każdy się na niego zgadza zostając Moderatorem, więc raczej powiedziałabym "hulaj dusza, piekło jest", czyli Moderator, który "leci w kulki" musi się liczyć z tym, że zostanie pozbawiony tej funkcji. Moderatorzy odpowiadają przez Administracją, więc jeśli są na nich słuszne skargi, tzn. rażąco łamią przyjęte u nas zasady, to długo miejsca nie zagrzeją. Co do Administracji, to ma władzę absolutną.

 

W kwestii wyświetlania poprzednich nazw - poszukam jakiegoś rozwiązania. Być może ten plugin, o którym pisze @bgmnt, ale dopiero muszę się temu na spokojnie przyjrzeć.

 

Uważam, że publikowanie przez nas, kto i jakie miał multikonta, kiedy nie zakończyło się to dożywotnim banem, nie jest właściwe. Myślę, że na ten temat powinien wypowiedzieć się sam zainteresowany, oczywiście jeśli ma na to ochotę, tak jak zrobił to @kingofsouth.

 

@djadijos To dobry pomysł. Uporządkuję to w wolnej chwili.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto zakłada multikonto powinien być banowany aż do momentu póki mu się to nie znudzi i po prostu przestanie to robić.

Na wielu forach internetowych taka praktyka jest stosowana. W końcu prędzej czy później komuś takiemu znudzi się robienie kolejnych kont i jest spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Myślę, że tak, jeśli w danym przypadku dożywotniego bana za multikonto będzie to kogoś interesowało.

@k05 Też praktykujemy coś takiego, ale najczęściej są to przypadki pojedynczego wybryku. Przy recydywie oczywiście jest ban dożywotni i każde kolejne konta są kasowane.

 

EDIT:

W związku z pytaniami @kingofsouth dotyczącymi konkretnego użytkownika, ogłaszam, że @Rudziol właśnie został dożywotnio zablokowany za multikonto pod nazwą @Pewnyon. Nosa w tej sprawie miał też @bgmnt.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał:

W związku z pytaniami @kingofsouth dotyczącymi konkretnego użytkownika, ogłaszam, że @Rudziol właśnie został dożywotnio zablokowany za multikonto pod nazwą @Pewnyon. 

Sprawna praca administracji. Dziękuje za informacje.

Miałem rację, że sytuacja jest dynamiczna a prawda zawsze wyjdzie na jaw.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2022 o 11:13, Darek z Ozimka napisał:

Ja za to przedstawię propozycję odnośnie platformy Polsat Box, mianowicie chodzi mi o dekodery, które już nie są wydawane przez platformę Polsatu, proponuję wątki ze satrymi dekoderami Polsatu przenieść do działu "Archiwum" lub utworzenia nowego działu pt. "Stare dekodery platformy Polsat Box", chodzi mi o następujące dekodery:

 

Sagemy ISD 3275/4275/4285:

 

Samsung DSR-7000:

 

Thomson DSI 30 PO:

 

Echostar DSB-606:

 

Samsung DSB-S305G:

 

Echostar DSB-717:

 

Echostar DSB-616:

 

Echostar DVR-747:

 

Echostar HDS-400E:

 

Tunery: MINI D1/M100:

 

Familijny D2:

 

Familijny F300:

 

Ja zaproponowałbym przenieść do działu "Archiwum" stare odbiorniki, które już nie są wspierane przez platformę Polsatu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie znalazłem takiej opcji :-D

Edit:

Już mam, tylko jaki jest tego skutek?

Czy to konto faktycznie nie będzie mnie obserwować?

A może jednak będzie otrzymywać powiadomienia?

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...