Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy nie żartuj. Chodzi tylko o porządek. Mi nie przeszkadza pisanie o bitracie, tylko o pisanie o tym wszędzie gdzie się da. Jak już pisałem są tematy poświecone aspektom technicznym każdego większego serwisu streamingowego i tam można o tym pisać, ewentualnie w dedykowanym temacie poświeconym temu zagadnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawop napisał:

Apple TV to nie jest właściwy wątek.

Wrzucanie zrzutów z parametrami streamu z Apple TV do tematu Apple TV jest złe? Moim zdaniem nie, bo Apple w tym samym temacie było chwalone, że dostaje lepszy stream co mnie zaintrygowało i myślę, że nie tylko mnie.

Pamiętam Viaplay, nie można było wrzucać ze skandynawskich, bo to o polskim (a w np. DAZN nikomu nie przeszkadzają zagraniczne wersje), porównywać do innych serwisów sportowych, pisać o Viaplay via Kodi i tak dalej, bo to nie podoba się kilku użytkownikom rozstawiającym innych po kątach i wchodzących jakby w buty administracji. Trochę więcej pokory i skromności życzę. Na forum dla wszystkich starczy miejsca. Tylko trzeba pisać merytorycznie zamiast atakować innych.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny robi się wątek, gdy kilka osób  pozaregulaminowo pragnie przekonywać innych co mają pisać, w jakich tematach itd, jakieś dziwne teorie spiskowe z tym związane.

Czy można dawać " polubienia"( aprobatę) czy nie i w jakich sytuacjach...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 4.01.2022 o 16:07, bgmnt napisał:

Bo to co się dzieje to jest powoli absurd. DZIWNYM OCZYWIŚCIE CAŁKOWITYM PRZYPADKIEM wszyscy nowozarejestrowani i aktywni też są tym samym zainteresowani i kibicują sobie nawzajem.

Tak się składa, że znowu jakimś dziwnym przypadkiem jest wysyp nowych kont i pewnie całkowitym przypadkiem udzielają się dokładnie w tych samych tematach :lol:

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt BitrateMultiKontoKurier? Nie zagalopowałeś się czasem? Zgłaszane przez Ciebie i innych użytkowników podejrzenia o multikonta są zawsze sprawdzane. Nic nie wskazuje, by te wymienione przez Ciebie były multikontami.
Myślę że chodzi o udowodnienie za wszelką cenę że jednak Pani Administrator była w błędzie, może mylę się, tylko tak jakoś przypadkowo układa się w ciąg logiczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Delta21 Zapewne w niewielu. O tym, że ktoś się w końcu zapomni przelogować itd już pisałem. Ale są też tacy co długo będa się pewnie tak bawić i w końcu się znudzą - to też już obserwuje, że kilka jeszcze bardzo aktywnych w grudniu nicków jakoś przestało pisać ;).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

@Delta21 Zapewne w niewielu, o tym, że ktoś się w końcu zapomni przelogować itd już pisałem. 

W moim na pewno. Reszta mnie nie interesuje :) Widzę co się dzieje, wiem też, że prawda zawsze prędzej czy później wychodzi :) 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to przedstawię propozycję odnośnie platformy Polsat Box, mianowicie chodzi mi o dekodery, które już nie są wydawane przez platformę Polsatu, proponuję wątki ze satrymi dekoderami Polsatu przenieść do działu "Archiwum" lub utworzenia nowego działu pt. "Stare dekodery platformy Polsat Box", chodzi mi o następujące dekodery:

 

Sagemy ISD 3275/4275/4285:

 

Samsung DSR-7000:

 

Thomson DSI 30 PO:

 

Echostar DSB-606:

 

Samsung DSB-S305G:

 

Echostar DSB-717:

 

Echostar DSB-616:

 

Echostar DVR-747:

 

Echostar HDS-400E:

 

Tunery: MINI D1/M100:

 

Familijny D2:

 

Familijny F300:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingofsouth słusznie dostał czasowego bana. A za co, to już informacja dla niego, nie będziemy tego rozwijać publicznie. W kwestii multikont -obserwujemy dalej. Jednocześnie przypominam, że jest to temat poświęcony dyskusji dot. forum, a nie rozważaniem, kto powinien dostawać nagrody. Dalsze posty odbiegające od tematu będą lądować w koszu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...