Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nadal istnieje opcja tańsza na opcje dodatkowe w zobowiązaniu na 19 miesięcy? Czy taniej można płacić tylko przy umowie 25 miesięcznej?

 

Tak, nadal istnieje.

 

 

To dlaczego w ulotkach dostępnych w hipermarketach i na stronie oficjalnej wyraźnie jest zaznaczone ze dotyczy to tylko umowy na 25 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie: czy jest możliwość kupić coś takiego? Umowa na 25 miesięcy, Optimum + Canal+HD (bez zobowiązania) + Multiroom za 1 zł + 2 dekodery Philips HD po 100 zł (1zł+99 aktywacja).
I nie będzie żadnego problemu jeżeli po 8 miesiącach promocyjnych wyłączę Canal+HD?

 

Jeżeli weźmiesz dekoder HD to nie będziesz mógł wyłączyć opcji Canal+ HD. Musi pozostać minimum jeden kanał HD :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem Cyfry. Pakiet Optimum + Multipremium HD + Multiroom. Umowa na 25 miesięcy z opcją rezygnacji z Multipremium po 8 miesiącach. Do tego 2 dekodery Sagem HD. Jestem bardzo zadowolony :) denerwuje jakość niektórych kanałów, np. Discovery (w N była lepsza) i Animal Planet, ale cała reszta jest ok. Umowa kończy się w styczniu 2013, więc liczę, że potem załapię się na jakąś świąteczno - przedłużeniową promocję ;)

Póki co wszystko fajnie (odpukać) ;)

 

P.S: później rezygnuję z Multipremium i biorę Canal Plus HD, a jak finanse pozwolą to zwiększe na Optimum HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli weźmiesz dekoder HD to nie będziesz mógł wyłączyć opcji Canal+ HD. Musi pozostać minimum jeden kanał HD :read:

 

Jak dekoder będzie miał na własność to może mieć pakiet jaki chce, nawet goły START.

Zresztą na wynajem też, tylko wtedy trzeba się o to bić, bo owszem, nie chcą wyłączyć opcji HD przy dzierżawie tunera HD. Trzeba im kazać wskazać punkt w regulaminie który to mówi i zmiękną. Co nie jest zabronione powinno być dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to zależy od sprzedawcy w cc+ albo na infolini, mając dek hd można zostać z pakietem bez opcji hd, ale oczywisćie na infolini będą wciskać jakaś opcje...

a jeżlei ktoś chce wziąść dek hd i nie brać opcji hd, to najlpeiej do gołego pakietu (oprócz start) dołożyć filmbox za 7,50 i po miesiącu go wyłączyć :D najtańcza wersja z dek hd.

 

jutro piatek i tydzieńdo wigili, ostatni czas na zmianę oferty przed świętami......... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Niestety wyszedłem na czekaniu na świąteczną promocję. jak wiadomo kto. W listopadzie Start był dostępny z C+ HD teraz można wybrać jedynie opcję C+ SD . Moje pytanie, czy jest sens czekać na zmiany, czy brać teraz to co mają. Może Cyrfa.tv coś podpowiesz? Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...