Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wczoraj zgłoszenie na stronie cyfry odnośnie chęci podpisania umowy i zero odzewu ze strony operatora? Jak długo bedę czekał na rozmowę? Czy jeśli sam zadzwonie to otrzymam jeden miesiąc więcej za pół ceny?

W ubiegłym roku też wysłałem zgłoszenie, jednak po dwóch godzinach zadzwoniłem i oczywiście bez problemu dostałem dodatkowy 1 miesiąc. Natomiast, co jest śmieszne, w sprawie zgłoszenia internetowego zadzwoniono po 5 dniach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj zgłoszenie na stronie cyfry odnośnie chęci podpisania umowy i zero odzewu ze strony operatora? Jak długo bedę czekał na rozmowę? Czy jeśli sam zadzwonie to otrzymam jeden miesiąc więcej za pół ceny?

W ubiegłym roku też wysłałem zgłoszenie, jednak po dwóch godzinach zadzwoniłem i oczywiście bez problemu dostałem dodatkowy 1 miesiąc. Natomiast, co jest śmieszne, w sprawie zgłoszenia internetowego zadzwoniono po 5 dniach :lol2:

U mnie po zgłoszeniu o 21.00 przez internet już rano dzwonili po kilkanaście razy , żebym podpisał umowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po sprawie, akurat jak miałem wykonywać telefon, zadzwonił konsultant :)

 

 

to znaczy że maja prawie zero chętnych na tą swoją swiąteczną promocję dla nowych abonentów w porównaniu do roku wstecz - hehe ale co się dziwić w sumie .

Jak rok temu dałem zapytanie przez neta to chyba z ponad tydzień czekałem na odpowiedź konsultanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób na forum pisze, że Pace DSR 2221 jest najlepszy z dekoderów SD Cyfry+. Jednak on również ma swoje poważne wady (zawieszanie się, awarie wyświetlacza). Szczerze powiem, że czy wybierzesz Pace DSR 2221, Pace DSR 2231, Sagem SD czy Strong SRT 6880 to będzie w miarę to samo, bo klasa tych dekoderów jest porównywalna. Jeden jest lepszy pod tym względem, a drugi pod innym, decyzja należy do Ciebie. W obecnej promocji dla nowych abonentów ceny dekoderów SD w ofercie na własność nie są wysokie, więc bierz co chcesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zamierzasz tworzyć własnej listy kanałów i zależy Ci na odbiorze Hot Birda, ewentualnie również Astry 19.2°E, to z dedykowanych poleciłbym PHILIPS DSR 3201. Niestety bardzo prawdopodobne, że nie można go już dostać w którymkolwiek APS. W tej sytuacji najlepszym wyborem z pozostałych będzie PACE DSR 2221/2231.

 

Natomiast gdybyś chciał mieć własną listę kanałów i dostęp do większej liczby satelitów, to kup od Cyfry tuner za 1zł, sprzedaj z zyskiem na którymś portalu aukcyjnym, dołóż trochę gotówki i zaopatrz się w niededykowany tuner jakiegoś uznanego producenta. W żadnym razie nie bierz Stronga od Cyfry, stanowczo odradzam. Poczytaj sobie wątki dotyczące tych tunerów, a dowiesz się dlaczego. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...