Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy umowy "zawierane" z C+ przez telefon bądź internet na 19 bądź 25 miesięcy

można po 12 miesiącach wypowiedzieć zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów (...)?

 

Nie można wypowiedzieć wcześniej takiej umowy, z 2 powodów:

1. Umowa podpisywana jest u dystrybutora,

2. Ustawa nic nie mówi, by umowa podpisana np. na 24 miesiące mogła być rozwiązana, bez konsekwencji, wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa cyfrą+ na 25 miesięcy na prestiż HD wychodzi najlepiej z mulitiroomem.

Przyjmijmy iż zamawiamy poprzez internet wtedy mamy 12 misięcy abonament za 50 % + do tego multiroom za 1 pln.

Do tego zakupujemy dwa dekodery HD ( 2 po 100pln / 1 poln za dekoder + aktywacja 99pln)

 

I teraz najlepsze zrywamy umowę i płacimy karę 299pln

Na allegro sprzedajemy dekodery .

 

Wyliczenia przedstawiają się następująco :

 

Prestiż HD z Muliroomem 12x 85,45 = 1025,4

Kupno 2 dekoderów HD Philips = 2x2(zakup) x 99pln (aktywacja ) = 200

Zerwanie umowy przed czasem = 299

 

Wszytsko to kosztuje = 1524,4pln

 

Dzieląc to wszytsko przez 12 miesięcy 1524,4/12==127,03 pln na miesiąc

 

Po upływie umowy sprzedajemy dekodery na allegro po np. 400pln każdy – co daje nam przychód 800pln

 

O 1524,4 odejmujemy 800pln ( za sprzedaż dekoderów ) === 724,4

 

Tą kwotę dzielimy na 12 miesięcy i wychodzi nam rzeczywisty koszt PRESTIŻA przez 12 miesięcy :

 

724,4 / 12 miesięcy == 60,37pln !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Chyba lepszej promocji nie można Sobie wyobrazić

Trzeba pogłówkować a nie tylko narzekać

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gul A skąd takie info? A jeśli ulegnie zmianie okres -50% to na dłuższy czy krótszy?

 

Wg mojej wiedzy i wiarygodnych źródeł okres promocji już się nie zmieni. Jestem zdania, ze obecnie jest to najlepszy moment na podpisanie umowy. Pamiętajcie, że od dnia podpisania umowy abonament za grudzień jest za darmo. W dodatku multiroom za 1zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gul Tylko jest jeden problem w twoich wyliczeniach. Kto mi zagwarantuje , że te 2 dekodery HD będą za rok warte dalej te 400zl!? Jestem wręcz przekonany , że będą znacznie tańsze niż obecna cena rynkowa. Zauważ że we wrześniu dekoder Philipsa kosztował na allegro ok. 600zł. Teraz już można kupić za 400zł, więc pewnie za rok za ok. 200z-250zł będą do kupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś wystawia za 400 nie znaczy jeszcze że znajdzie jeleni. Przecież tego Phila to kupują sobie tylko abo Cyfry bo do czegoś innego to on się nie nadaje. A ci mogą sobie kupić u operatora za 249zł bez przedłużania umowy a z przedłużeniem jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźcie się, że będzie jeszcze jakaś promocja w grudniu. Właśnie widziałem reklamę promocji świątecznej, więc raczej nie będą nic zmieniać. Jeżeli zmiana to tylko na gorzej, na stronie Cyfry widnieje tylko belka "umowa na 25 miesięcy" Żeby tylko 19 miesięcznej nie zlikwidowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat i pare pytań dot owych promocji Cyfry.

 

1.Czy z konfiguratora to wyliczna umowę na 25 miesięcy czy na 19 miesięcy?

 

2.Czy pakiet Optimum HD + opcja Mulipremium HD to to samo co Pakiet Prestiż HD?

 

3.Co to oznacza okres minimalny przy Multiroomie, oraz Multiroom jest za 1zł / mieś. przy pakiecie Optimum HD i Presteż HD jeżeli rozumie dobrze tak?

 

4.Czy przy Multiroomie moge wziąść tylko dekoder HD Philips za 1zł a drugiego nie wezmę, bo chce kupić GM Unibox 9080CRCI HD PVR Combo

 

5. Oraz jak wygląda sprawa z Anteną, przy pakietach HD nie mogę wziąść tej anteny za 50zł? Antena jest na wynajem czy na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie, to nie to samo, brakuje Orange Sport, Filmboxa i Mezzo.

3. Okres minimalny, czyli okres na jaki podpisujesz umowę (Multiroom jest jeszcze przy pakiecie Optimum).

4. Możesz.

5. Możesz wziąć antenę jaką chcesz (ale do odbioru HD to raczej 80 cm, czyli ta za 98 zł). Antena jest na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie w tym roku nie ma promocji ,już 6 Grudzień .Ja mam jedno pytanie gdy zawieram umowę telefonicznie ,to zgodnie z prawem po roku mogę zrezygnować z Cyfry .Bo to jest umowa na odległość ,w N ponoć tak można a w Cyfrze ?.A co z przetargiem na Ekstraklasę ,kiedy rozstrzygnięcie.Bo tylko na tym mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaYo

Jak pokazała grudniowa promocja nie ma reguły na jaki okres podpisać umowę do tej pory wszystkie platformy w grudniu zawsze miały coś do zaoferowania w tym Cyfra olała wszystkich

 

Oridok

Umowy zawarte z cyfrą i tak są podpisywane w punktach sprzedaży wiec odpada to co w n gdzie masz dostawę kurierem i dodatkowo 10dni na zwrot dekodera. Do tej pory nikt nie wypowiedział się czy zrywał po 12 miesiącach wiec to jest loteria. Po za tym w cyfrze tylko dostajesz aneks, zmianę zasad do umowy którą masz już podpisaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do @cyfra.tv

 

Czy do pakietu Optimum mogę dokupić jeden kanał HD - National Geographic HD????? Według regulaminu który znajduje sie na stronie cyfry jest taka możliwość, a według konsultanta nie ma takiej możliwosci! Więc jak to wkońcu jest? Jeśli jest taka możliowść to jaki miesieczny koszt tego kanału?

 

Czy w ofercie jest jeszcze opcja 5 x HD?

 

Z góry wielkie dzieki za odpowiedz

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE czy jak sąsiad podpiszę w środę umowę na 19miesięcy to dostanie:

 

pakiet kompakt na 7 miesięcy ze zniżką 21,45zł potem 42,90 przez 12 miesięcy,, tak??

 

czy na 100% dostanie za 1zł philipsa hd ??z opcja bbc hd, a gdzie tu haczyk???

 

proszę o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE czy jak sąsiad podpiszę w środę umowę na 19miesięcy to dostanie:

 

pakiet kompakt na 7 miesięcy ze zniżką 21,45zł potem 42,90 przez 12 miesięcy,, tak??

 

czy na 100% dostanie za 1zł philipsa hd ??z opcja bbc hd, a gdzie tu haczyk???

 

proszę o szczegóły.

 

Dekoder HD za 1zł możesz kupić tylko w przypadku podpisania umowy na 25 miesięcy. Przy umowie na 19 miesięcy w/w dekoder możesz kupić za 49zł. Do obydwu cen musisz doliczyć koszt aktywacji dekodera HD w kwocie 99zł. Żebyś mógł kupić dekoder HD musisz chyba mieć aktywną przynajmniej jedną opcję HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. a czy mozna wziac tuner i go nei aktywowac ?

2. rozumiem ze konfigurator na stronie cyfry jest pod umowe 25 mcy ?

3. w wyborze spzretu (krok 3) nie ma modulow. czy tzn ze juz nie mozna ich dostac czy sa ale nei ma ich w ofercie ?

4. czy ktos mi jasno powie jak jest z mozliwoscia zmiany pakietow w trakcie trwania umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...