Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie można tak zrobić :lol2:

2. Nie musisz wcale korzystać z konfiguratora, bo to nic nie zmienia. Wchodzisz po prostu w zakładkę Cyfra+ i od razu bez wybierania pakietów itd. po lewej stronie wpisujesz swoje dane kontaktowe i wysyłasz.

3. Moduły są w ofercie w salonach Cyfry+. Powtórzę raz jeszcze, że umowy się nie zawiera przez internet, jedynie wysyłasz swoje dane kontaktowe (ew. całe zamówienie) i oni oddzwaniają i ustalają z Tobą, w którym salonie podpiszesz umowę.

4. Nie ma możliwości zmiany pakietu w trakcie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa w tym roku odpowiednik komfortowego z Canal+ ,kosztuje średnio 74zł bez paczki Filmbox .Rok temu razem z Filmbox oraz opcją na drugi telewizor ,kosztowało 49,90zł .Czy jest szansa na promocję w tym roku .OPTIMUM i Canal+ za 50zł ,bo jak nie to chyba wybiorę N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rabaty w aktualnej promocji sa takie same przy umowie 19 i 25 mcy ?

 

4. Nie ma możliwości zmiany pakietu w trakcie trwania umowy.

 

z tej strony

http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_48.html

tlumaczenie ceny w szarym prostokacie brzmi - "bez zobowiazania, wyzsza cena dla abonentow, ktorzy zachowuja mozliwosc zrezygnowania z opcji podczas trwania umowy.

 

rozumiem ze nie ma mozliwosci zmian pakietow, ze tak w przenosni powiem, podstawowych jak start, kompakt itd (chyba ze na wyzszy), natomiast opcjami dodatkowumi podczas trwania umowy mozemy sobie zonglowac jak chcemy ?

 

 

2. Czy zeby wziac opcje dodatkowa HD , trzeba wziac pakiet HD ?

 

ps - sory za posta pod postem, nieuwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Fergusona. Oni totalnie olewają swoich klientów (wystarczy popatrzyć na zamieszanie wokół Fergusonów 8800/8900). Ja już od nich żadnego dekodera nie kupię ...

Polecam ten:

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... on-hd-9600

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... on-hd-x550

 

a jak Ciebie stać to ten: http://www.hollex.pl/odbiorniki-linux/o ... 0hd-czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sorek21 - ja brałbym z umową Sagema SD za 1 zł- potem sprzedać go za jakieś 80. dołożyć 200 i masz całkiem przyzwoity i prosty sprzęt do C+. Polecam Arivę 100 -tania (ok 270 zł), szybko chodzi i wiele innych zalet. W końcu nie żenisz się z tym sprzętem: zawsze można sprzedać i kupić coś innego.

Na dziś to naprawę super sprzęt- tani, sprawny,prosty w obsłudze, spliter,nagrywanie (dodatkowe niespodzianki w ofercie) . (jakiś żartowniś poleca sprzęt za 1500. To co pokazuje C+ spokojnie obsłuży Ariva)

@tommiyacht - szansa jest ogromna, że te tzw. promocje zagoszczą na dłużej w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w APS Cyfry i u nich Ariva100 kosztuje 300zł ale sprzedawca odradzał bo ,,Cyfra nie chce na nich iść, bo zmienili cały system i wkrótce dekodery będą parowane" Nie chcę siać tu paniki,piszę co mi powiedzieli.Chyba wezmę od nich dekoder za 1zł a potem kupię coś normalnego w innym sklepie lub na Allegro.Proponowali też Sagemcom za 1zł przy umowie 25 miesięcy ale jak to przeliczyłem to wychodzi różnica prawie 600zł.Wziąłbym go jakby miał jeszcze dysk twardy ale niestety chyba nie ma.. Muszę się spokojnie zastanowić jeszcze.Z dekoderów sd od nich który najlepszy ? który daje możliwość ułożenia listy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wkrótce będą parowane" , ha ha - dobre, się uśmiałem. Nie wiesz, że sprzedawca wciśnie każdy kit i bzdurę ciemnemu klientowi, byle tylko sprzedać towar Cyfry. Bo cóż mu, że sprzeda Ci alternatywny tuner - prowizji od tego nie dostanie. Myśl trochę, a potem siej zamęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...