Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie takie coś przeraziło, jeśli chodzi o prezent w postaci kanałów HBO. Czy słusznie? To teraz już nie wiem.

 

Stronę wcześniej było już o tym mówione.

 

Promocja grudniowa, Canal+ bezpłatny do końca roku. Od stycznia Canal+ jest pełnopłatny (42,80za podstawowy+29,90 za Canal+ = 72,80). Wszystko się zgadza i nie ma dodatkowej opłaty za HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej było już o tym mówione.

 

Promocja grudniowa, Canal+ bezpłatny do końca roku. Od stycznia Canal+ jest pełnopłatny (42,80za podstawowy+29,90 za Canal+ = 72,80). Wszystko się zgadza i nie ma dodatkowej opłaty za HBO.

Tylko mnie przeraziło to, że te 72,80 zł jest policzone na kolejne miesiące, ale rozumiem, że ta sytuacja wynika z tego, że nie mam jeszcze wypowiedzianej umowy. Czyli mogę teraz zamówić HBO, na początku grudnia wypowiedzieć umowę i wraz z końcem stycznia kończy mi się umowa na Podstawowy+,Canal+ i promocja na HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko zamówiłem HBO. I tak z początkiem grudnia – to było już wcześniej ustalone - wypowiem umowę. Bo najlepsze jest to, że co świeże to świeże. Chyba, że jeszcze lepiej skuszą?

 

Ja właśnie robię to samo. 1 grudnia ślę wypowiedzenie umowy (promocja grudniowa 2008 + kupon Sodex). Wtedy dopiero zdecyduję czy przedłużam starą czy też podpiszę nową umowę. Pisałem już o tym przy innej okazji. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie bo wtedy jest największe pole manewru jeśli chodzi o "nowe warunki promocyjne"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie przeraziło to, że te 72,80 zł jest policzone na kolejne miesiące, ale rozumiem, że ta sytuacja wynika z tego, że nie mam jeszcze wypowiedzianej umowy. Czyli mogę teraz zamówić HBO, na początku grudnia wypowiedzieć umowę i wraz z końcem stycznia kończy mi się umowa na Podstawowy+,Canal+ i promocja na HBO?

 

 

Dokładnie tak jak piszesz sqnek. System nie wie, że planujesz być związany umową tylko do końca stycznia 2010, więc symulacja opłat uwzględnia już okres wykraczający poza okres minimalny umowy.

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie przeraziło to, że te 72,80 zł jest policzone na kolejne miesiące, ale rozumiem, że ta sytuacja wynika z tego, że nie mam jeszcze wypowiedzianej umowy. Czyli mogę teraz zamówić HBO, na początku grudnia wypowiedzieć umowę i wraz z końcem stycznia kończy mi się umowa na Podstawowy+,Canal+ i promocja na HBO?

 

Pamiętaj, że możesz także w grudniu zadzwonić do CTA i wyłączyć od stycznia opcję Canal+, aby zapłacić niższy rachunek jeśli planujesz wypowiedzieć umowę.

ps.Podczas ostatniej rozmowy z konsultantką z CTA uzyskałem informację, że opcje dodatkowe można także wyłączyć pisząc do Cyfry+ odpowiedni e-mail za pomocą opcji kontakt z poziomu ICA. To taka mała ciekawostka dla abonentów, którzy nie będą mogli dodzwonić się w grudniu do CTA bo na pewno łatwo nie będzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że możesz także w grudniu zadzwonić do CTA i wyłączyć od stycznia opcję Canal+, aby zapłacić niższy rachunek jeśli planujesz wypowiedzieć umowę.

Dzięki za radę, ale umowę podpisywałem dla Canal+, więc nie będę rezygnował. Jakoś przeżyję te 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że ten "telewizor" 23 calowy, który tak naprawdę jest monitorem do komputera z funkcją telewizora kosztuje niecałe 700zł.
Dziwne bo na allegro stoi 1000 zł :censored: .Poniżej są jego dane techniczne.Pozdrowienia PS ze strony porównanie cen masz od 937,00 do 2164,13 :censored: więc więc gdzie masz za 700 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie małe spostrzeżenie na przyszłość. Czy nie uważacie, że cyfra+ daje teraz kanały HD ZA DARMO, a w połowie przyszłego roku powrzucają te stacje HD w swoje standardowe pakiety jak to teraz ma "n" ? I wyjdziemy wtedy jak "Zabłocki na mydle" napalając się na HD za free.

I jeszcze jedno. Dajmy na to, że wezmę opcję "5xHD" i będę miał na rok GRATIS, to czy za jakiś czas cyfra+ dołączy nowy kanał HD to będę go mógł odbierać w tej opcji, co to ją wybrałem kiedyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...