Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu kończy mi się umowa z n-ka i mógłbym wziąć Cyfre+ z tej promocji ale po co. Telewizor dostaje mniejszy od mojego monitora do komputera i na dodatek przepłacam go kilka krotnie przez 2 lata umowy z C+. :D

 

Nie nie, ja nadal zostaje z n-ka. Słaba promocja Cyfry z tym telewizorem według mnie :]

Słaba??

Jakąkolwiek by nka miała promocję, to przy jej ofercie programowej zawsze będzie gorsza. Otwórz pierwszą lepszą gazetę i porónaj filmy na nfilm i na c+.

No i co znaczy, że przepłacasz tv kilka razy? To chciałeś dostać TV na darmowe raty od Cyfry i przy okazji full pakiet TV z Canalami, HBO, opcjami HD i multiroomem za darmo przy okazji zakupu na darmowe raty telewizora?

Dziwne bo na allegro stoi 1000 zł

Już nie ... :wink: Ceny zaczynają zjazd w dół za sprawą szczęśliwych posiadaczy tego TV za 1 zł. Już ktoś z "Promocyjnych" sprzedaje swój za 890 zł.

Jak może go sprzedawać, skoro go jeszcze nie dostał?

No chyba, że już zaocznie.

:lol:

a nie moglbym prosic o odpowiedz odrazu?

ponac ta oferta twra do dzisiaj a ja nie wiem do ktorej godziny wiec dla mnie liczy sie kazda minuta.

a na stronie cyfry+ jest tylko jeden glupi obrazek z tabelka, ktory owszem jest czytelny ale nie posiada jedynej informacji ktorej potrzebuje, mianowicie jaki moge wybrac najtanszy pakiet aby wzbogacic moj sprzet domowy o nowy telewizor full hp. Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Oczywiscie międzyczasie staram sie znalesc te informacje w tym niezwykle obszernym temacie ;/

Ktoś puścił ściemę w obieg, że promocja tylko do wczoraj i ludzie powariowali, a tymczasem promocja trwa nadal w najlepsze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że aby miec kanał HD trzeba go mieć najpierw w pakiecie głównym na pewno dotyczy to C+ HBO Filmbox, odnośnie 5xHD nie wiem. Najlepiej idż do dystrybutora lub infolinia.

Czy może ktoś już dostał kurierm ten nowy monitor/TV za złotówke to mógłby sie podzielic informacjami odnośnie tego dodatkowego regulaminu/umowy na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debos, jeśli system w dalszym ciągu nie będzie chciał temu dystrybutorowi "przepuścić" umowy z usługą multiroom to poprostu odstąp od tej umowy bo jak pisałem wyżej masz takie prawo w ciągu 48 godzin od jej podpisania. Później możesz zawsze spróbować zawrzeć umowę u innego przedstawiciela Cyfry+ lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię C+...

 

No nie tak do końca. Odstąpić można od umowy podpisanej zdalnie. Jesli podpisujesz umowę w punkcie sprzedaży, to wcale dystrybutor nie musi Ci jej anulować. To jest tak, jak w sklepie z ciuchami. Jeśli jest kartka po odejściu od kasy zwrotów nie ma, to zgodnie z prawem ich nie ma.

Jelśli chodzi o przechodzenie przez system, to jest ściema bo pewnie nie miał już modułów multiroom, albo robił coś błędnie. W Twojej sytuacji najlepiej wrócić do tego dystrybutora i poprosić o modyfikację umowy z dołożeniem opcji multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że aby miec kanał HD trzeba go mieć najpierw w pakiecie głównym na pewno dotyczy to C+ HBO Filmbox, odnośnie 5xHD nie wiem. Najlepiej idż do dystrybutora lub infolinia.

No przecież napisałem już, że można zamówić 5xHD do podstawowego+, wystarczy przeczytać regulamin lub wejść do ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debos, jeśli system w dalszym ciągu nie będzie chciał temu dystrybutorowi "przepuścić" umowy z usługą multiroom to poprostu odstąp od tej umowy bo jak pisałem wyżej masz takie prawo w ciągu 48 godzin od jej podpisania. Później możesz zawsze spróbować zawrzeć umowę u innego przedstawiciela Cyfry+ lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię C+...

 

No nie tak do końca. Odstąpić można od umowy podpisanej zdalnie. Jesli podpisujesz umowę w punkcie sprzedaży, to wcale dystrybutor nie musi Ci jej anulować. To jest tak, jak w sklepie z ciuchami. Jeśli jest kartka po odejściu od kasy zwrotów nie ma, to zgodnie z prawem ich nie ma.

Jelśli chodzi o przechodzenie przez system, to jest ściema bo pewnie nie miał już modułów multiroom, albo robił coś błędnie. W Twojej sytuacji najlepiej wrócić do tego dystrybutora i poprosić o modyfikację umowy z dołożeniem opcji multiroom.

 

Być może. W moim przypadku gdy chciałem przeczytać umowę przed jej podpisaniem to dystrybutor sam mi powiedział, że mogę to zrobić później w domu bo mam dwa dni na odstąpienie od umowy. Tym się zasugerowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś wie czy biorąc w tej promocji Multiroom można dostać na wynajem dodatkowy dekoder, jeśli tak to czy może to być PVR ?

op252

 

Tak dla ścisłości, bo pojawiają się tu różne interpretacje i opnie:

 

W promocji dla nowych abonentów jest opcja multiroom za darmo już od pakietu komfortowego z opcjami C+ i HBO utrzymywanymi przez cały okres umowy.

Można dołączyć drugi dekoder, ale tylko zakup na własność, czyli bierzesz np. PVR na wynajem i do tego Pace SD na własność za 79 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy tu gadacie? :shock:

To nie forum erotyczne :lol2:

 

A odnośnie promocji to Cyfra+ znowu ma najlepszą na rynku. Wszystkie kanały HD przez cały okres umowy gratis - super sprawa. Do tego przy 18miesięcznej umowie aż przez 9 miesięcy Canal+ za darmola.

Oczywiście są wady:

- w promocji nie uwzględniono Orange Sport

- w przypadku umowy 18 lub 24miesięcznej tańszy abonament jest tylko przez 11 miesięcy, co sprawia, że szczególnie umowa 24miesięczna jest skrajnie nieopłacalna

- jedynym dekoderem Cyfry, w którym można ustawiać dowolnie kanały jest Strong, a nie ma go w wersji HD czyli nie opłaca się go brać w tej promocji bo kanałów HD nie pooglądamy mimo że będziemy je mieli

 

Co nie zmienia faktu, że jest to najlepsza promocja na rynku. Chociaż kiedyś mieli lepszą - Canal+ przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie to co C+ zrobi w grudniu jak bedzie brakowac dekoderow PVR :)

tfu, tfu, sam mam zamiar go wziasc, wiec lepiej zeby tak nie bylo :wink:

Zrób tak, jak poradził mi kolega, który pracuje w jednym z wrocławskich punktów Cyfry. Zadzwoń w swojej miejscowości do jednego z dużych punktów lub pójdź tam, i powiedź że na początku grudnia chciałbyś w nowej promocji wziąć jakiś tam pakiet z dekoderem z nagrywarką, a słyszałeś, że obecnie, ciężko jest do nabycia, więc, czy mogliby ci go odłożyć, jak będą mieli w miesiącu listopadzie dostawę sprzętu do sklepu. Kolega powiedział, że w taki sposób ma zapisane na grudzień, już ponad 20 osób, które chcą mieć pewny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie o to mi chodzi.

Już w tej sprawie dzwoniłem ostatnio na Infolinię, i dostałem zgodę na podpisanie kolejnej umowy, w trakcie trwającej już jednej mojej umowy (mam umowę 18 miesięczną, do końca czerwca 2010), ale mi chodzi o co innego.

Dziwnę że nie którzy dostają zgodę, a nie którzy nie dostają.

 

Więc ponawiam pytanie, Czy w Cyfrze są jakieś promocje dla abonentów, którzy posiadając już jedną umowę, zdecydują się na zawarcie kolejnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...