Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalne wytłumaczenie c+ na brak tvp sport:

w promocji otrzymuja państwo 14 kanałów dostępnych w pakiecie komf+ gdyż ci nadawcy pozwolili na promocyjne udostępnienie swoich kanałów w ramach reklamowych, natomiast TVP nie zgodziła sie na udostepnianienie TVP Sport bez dodatkowych opłat!!!!!!!!!!

i co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurandpif - ten twój cytat nie wygląda na oficjalny komunikat z C+.

Nie dość że słowo pokroju Państwo jest tu z małej litery, to jeszcze stosowany jest dziwny skrótowiec "komf+, rażą błędy w wyrazach "udostepnianienie" no i na koniec zastosowanych jest pełno wykrzykników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zastanawiam się nad rozwiązaniem starej i wzięciem nowej umowy z powodu wszystkim znanego. Chciałbym zapytać czy są aktualnie jakieś promocje w powiązaniu z innymi firmami (tak jak z Vobisem). Kiedyś były z BP ale na stronie Partner Clubu nic nie ma. A z Vobisem cóż - telewizora HD jeszcze nie mam a Filmoboxy niczym nie są w stanie mnie skusić więc 20% rabatu to przy zimowej promo blada propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie, a od kiedy będzie nowa promocja w czerwcu aktywna? Kiedy będzie można podpisać umowę na nowych warunkach?

 

A drugie pytanie:

Po ilu dniach mogę oddać kartę/zestaw bez żadnych opłat?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można w przeciągu iluś dni wypowiedzieć umowę bez podania przyczyny i nie będzie żadnych konsekwencji.

 

Ale interesuje mnie dokładnie kiedy do punktów C+ dojdzie nowa promocja?

To jest dla mnie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja nowa będzie najprawdopodobniej od czerwca.

50% taniej na wszystko przez 4 miesiące (umowa na 13 miesięcy) lub przez 6 (umowa na 18).

Rozwiązać umowę możesz w przeciągu 24 godzin od podpisania umowy.. lub 2 tygodnie ale to już inne kombinowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Taka możliwość istnieje tylko przy sprzedaży poza sklepem np. wysyłkowo :(

 

Jeśli podpiszesz umowę z C+ to zrezygnować możesz dopiero po okresie minimalnym lub przy zmianie regulaminu, więc zastanów się dobrze żebyś potem nie płakał :?

 

P.S. Nie ma żadnych 24 godzin na rozwiązanie, litości :(

 

Promocja z 6 miesiącami za 50% ceny już jest od ponad tygodnia !!! I to jest majowa promocja !!! :mrgreen:

 

 

Edycja tomekb1976: Prawie trzy lata na Forum, a piszesz posty pod sobą :!: Wstydź się :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przy tej promocji 20% zniżki, jeżeli chcę na 18 miesięcy umowę:

 

- jeżeli dzisiaj wezmę to mam za darmo czerwiec i potem 16 miesięcy upust 20%?

Bo byłem w punkcie i baba powiedziała, że pierwszy darmowy, potem 16 z upustem, i potem 2 miesiące po 100% płatne.

A mi się wydaje, że końcówka maja + czerwiec za darmo potem 16miesięcy z upustem i koniec umowy.

 

- kiedy mogę zmienić pakiet? Po jakimś okresie, czy przez okres trwania upustu nic nie można zmienić?

 

W ogóle mam wrażenie, że ja lepiej znam regulamin niż Ci wszyscy sprzedawcy.

 

Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka możliwość istnieje tylko przy sprzedaży poza sklepem np. wysyłkowo :(

Jeśli podpiszesz umowę z C+ to zrezygnować możesz dopiero po okresie minimalnym lub przy zmianie regulaminu, więc zastanów się dobrze żebyś potem nie płakał :?

P.S. Nie ma żadnych 24 godzin na rozwiązanie, litości :(

 

Promocja z 6 miesiącami za 50% ceny już jest od ponad tygodnia !!! I to jest majowa promocja !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorki, coś mi nie wyszło przy edycji :(

 

Co do promocji: maj to prorata jest za friko ale nie liczy się do okresu umowy, czerwiec masz gratis, potem pełne 16 mies z rabatem 20% i potem 1 miesiąc normalna opłata 8)

 

Pozdero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie ma żadnych 24 godzin na rozwiązanie, litości :(

 

W przypadku sprzedaży dystrybutor ma 48 ( a nie 24 pamięć mnie zmyliła) godzin na anulowanie kontraktu w systemie.

 

Promocja z 6 miesiącami za 50% ceny już jest od ponad tygodnia !!! I to jest majowa promocja !!! :mrgreen:

No tak promocja majowa a ja dzisiaj dostałem paczki z nowymi ulotkami i plakatami z nią, na 4 dni przed końcem, a w czerwcu znowu będą drukować wszystko od nowa? jeśli tak to ok nie wiem jaka będzie w promocja czerwcu. Mogą też dać 2 promocje, ale to wyjdzie w praniu.

 

kiedy mogę zmienić pakiet? Po jakimś okresie, czy przez okres trwania upustu nic nie można zmienić?

 

Zmieniać pakiet możesz kiedy chcesz. Jeśli zmienisz na mniejszy tracisz wszystkie promocje, jeśli na większy to nie tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta opcja jest tylko po to aby dystrybutor mógł anulować umowę w przypadku np. braku możliwości montażu przez swojego pracownika itd. a nie po to bo przyszedł klient i jednak CYFRA+ mu się nie spodobała, ta opcja jest tylko do celów wewnętrznych a nie do anulowania umów klientom, którym coś nie pasuje :crazy: Ratunkuuuuu... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz, że jak klient do 48 godzin (pomijając dystrybutora) zadzwoni na infolinie i powie, że chce anulować umowę bez podania przyczyny to nie anulują mu? To dziwne bo parę przypadków było i jakoś nikt nie robił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odejdę od wątku dyskusji a powiem coś o promocjach.Dzwoniłem do C+ i chciałem wyłaczyć HBO oraz Cinemax bo mi się darmowe miesiące kończą.

I nie wyłączyłem bo dostałem 50% upustu na HBO oraz Cinemax na 4 miesiące.Zamiast 39 PLN będę płacił 17 PLN (bo upust policzyli 50% z 29 oraz 50% z 15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...