Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja przedłuzałem, odbieram normalnie nawet w ICA szybko zmienili mi płatności od stycznia, ale umowa mi potrzeban do odbioru sprzętu w punkcie cyfry tzn. multiroom i drugi dekoder, bez tego typ powiedział że nie da rady mi wydać sprzętu, umowę załatwiałem 30 listopada, chyba trochę dłużo nie może do mnie dojść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie: Podpisałem kilka dni temu umowę na pakiet Podstawowy+ 50% taniej przez 9 miesięcy i mam aktywny pakiet canal+ i HBO przez 4 miesiące gratis. Z tego co wiem to by nie płacić dodatkowo po tym czasie za canal+hbo musze zadzwonić do biura obsługi i poprosić o deaktywację tych opcji? i kiedy to zrobić?

I jeszcze jedno pytanie: Umowę mam na 13 miesięcy, abonament 50% taniej przez 9 miesięcy to jest 21.45zł. Czy w czasie trwania umowy operator może podwyższyć abonament lub zablokować jakikolwiek z kanałów dostępnych w moim abonamencie od tak sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zadzwonić do biura obsługi najpóźniej w kwietniu i poprosić o wyłączenie usługi od maja. Operator może zwiększyć abonament w czasie trwania umowy lub wyłączyć jakikolwiek kanał, ale wtedy masz możliwość wypowiedzenia umowy, ze względu na zmianę regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanie , jak piszecie wiadomosc do cyfry za pomoca formularza odpisuja wam bo ja juz wyslalem im z 8 e-mail i na zadnego nie odpisali co oni sa tak robota za[beep] czy o co chodzi ? , nalczyli mi 10zl wiecej za wynajem dekodera sd w oczekiwaniu na hd jak mam miec za darmo na 24miesiace , nie ma szans ze im zrobie wplate z 10zl nadwyzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie odpisali, i w moim przypadku było to albo tego samego dnia albo najpóźniej następnego.

 

Właśnie mnie to zastanawia. Jakąś przewagę powinna mieć antena większa i posiadająca podwójny konwerter nad

mniejszą anteną z jednym konwerterem.

Poszukam czy ktoś instaluje w moim miasteczku anteny za trochę mniejsze pieniądze.

Jeśli zdecyduje się na nową antenę to rozumie że wszystkie kable i uchwyty muszę wymieniać wraz z anteną ?

 

A ma, taką, że przy gorszej pogodzie będzie dawać trochę lepsze wskaźniki sygnału, i np. przy oberwaniu chmury na 60cm możesz już nie mieć sygnału a na 80cm jeszcze coś tam zobaczysz. Ale antenę z konwerterem możesz zmienić w każdej chwili, jak się okaże, że ta mniejsza nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał żeby dwie osoby z infolini dawały dwie różne oferty na ten sam pakiet? Dzwoniłem tam w odstępie kilku dni i dostałem 2 oferty.

 

Czy osoby z infolini mają dowolność w przedstawianiu ofert dla osób przedłużających abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się zdecyduję na taką standardową ofertę:

13 m-cy

9m-cy 50%

canal+ 4 m-ce free

hbo 2 m-ce free

5 x HD

pvr free

Więcej nic nie utarguje, bo wypowiedzenie upłynęło 30 listopada.

 

czy ta opcja pvr jest pewna bo jakoś ciężko mi uwierzyć że dadzą za free

 

Jak podpiszę dzisiaj umowę to dam znać.

 

Jestem już po podpisaniu telefonicznym aneksu na warunkach takich jak powyżej. Nie było łatwo, bo wypowiedzenie upłynęło mi 30 listopada, musiałem więc wysłać pismo z prośbą o wznowienie umowy (umowa na matkę). Wolałem już wznowić niż brać nową umowę, bo będę miał pvr za free, nowego 500 Gb (podobno niedługo wejdzie do sprzedaży) do tego dostałem C+ HD na 13 m-cy, HBO HD nie wziąłem, bo rzekomo, gdybym zrezygnował po 2 m-ch to straciłbym też 2 m-ce C+, bo to pakiet. Kanały już hulają wiec jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie umowy podpisywane na 18 m-cy, są niekorzystne głownie z powodu daty ich zakonczenia tj połowa 2011 roku - a wtedy nie ma ciekawych i światecznych promocji .

Lepszymi juz są umowy 24 m-czne, które kończą sie w grudniu 2011r. (święta) wprost na chyba najlepsze promocje w roku, a mozna dodatkowo uzyskać TV za 1 zł.

 

Nie rozumie tego postu ,mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym TV za 1zl?

Chce podpisać z c+ w tym tyg. umowę,czytam promocje na cyfra+ i mi wychodzi tak:

komfortowy z TV:

-2200zl+480 (za pvr hd) =2680zl (za 24 miesiące)

komfortowy bez TV (świąteczne doładowanie):

-18x49,90=898 (dodac do tego 6x49.90=300 czyli za 24 miesiące=1198)+24x10 =240 (za tuner pvr hd)=1438 zl

 

A wiec proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób TV jest za 1zl jak tu czarno na białym wychodzi ze 2680-1438=1242 za TV trzeba zapłacić i to za TV który kosztuje w hurtowni 700-750 zl ( detal około 900zl),bo albo ja coś pomyliłam albo TV jest nie za 1zl a za 1242zl

 

-Czy biorąc sama kartę bez tunera SD w pakiecie powitalnym dostane kanały HD czy kanały HD są dopiero od podstawowego (promocja świąteczne doładowanie )?

Pozdrawiam i proszę o wytłumaczenie mi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ella,takie telewizory przy realizacji tak dużych zamówień dla duzej firmy,są jeszcze tańsze.To zwykły chwyt marketingowy,na który zawsze złapie się pewna grupa ludzi.Jeżeli coś wydaje się niby atrakcyjne w ofercie promocyjnej dużej korporacji,to pewnikiem musi to być podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie to zastanawia. Jakąś przewagę powinna mieć antena większa i posiadająca podwójny konwerter nad

mniejszą anteną z jednym konwerterem.

Poszukam czy ktoś instaluje w moim miasteczku anteny za trochę mniejsze pieniądze.

Jeśli zdecyduje się na nową antenę to rozumie że wszystkie kable i uchwyty muszę wymieniać wraz z anteną ?

A ma, taką, że przy gorszej pogodzie będzie dawać trochę lepsze wskaźniki sygnału, i np. przy oberwaniu chmury na 60cm możesz już nie mieć sygnału a na 80cm jeszcze coś tam zobaczysz.

Ale antenę z konwerterem możesz zmienić w każdej chwili, jak się okaże, że ta mniejsza nie daje rady.

 

Pewnie ostatecznie wezmę nową antenę za 98zł i podwójnym konwerterem + instalacja.

Może uda się wykorzystać przynajmniej uchwyt i kablem ze starej anteny.

Dekodera HD nie dostanę od ręki więc pierwsze tygodnie pozostanę na dekoderze SD.

Później chyba bez problemu można dokupić antenę i zamontować jeśli się mniejsza nie będzie sprawdzała.

Cieszy mnie że jest opcja wynajęcia dekodera, 2 lata temu kupiłem na własność Echostar-a w CP i za 2 dni

mogę go pod śmietnik wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie opłaca się brać komfortowego z TV, lepiej wsiąść Prestiżowy+ i do tego darmowe opcje HD. Jeszcze nieco ponad tydzień temu Komfortowy+ z TV kosztował 30zł/mies mniej a to z powodu tańszego wynajmu PVR HD (10zł, zamiast 20zł), i darmowego Multiroomu (teraz odpłatny), a jeszcze w listopadzie wynajm wszystkich dekoderów w tej promocji był darmowy czyli kolejne 10zł taniej.

Jako że było zbyt duże zainteresowanie musieli jakoś zachamować popyt, musieli odjąć trochę gratisów przy najtańszej opcji z TV.

@ella zauważ że w tej promocji z doładowaniem nie uwzględniłaś opcji HBO (którą masz przy TV), no i że otrzymujesz Multiroom do promocji z TV.

A kanały HD są dopiero do pakietu podstawowego, oczywiście włączą ci je nawet jeśli weźmiesz samą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masterjs20 jak nie maja multiroomu daja druga karte abonencka , co w sytuacji braku multiroomow jest pomyslem bardzo dobrym na klienta nie musisz jej doladowywac co 6 godzin ;]

kindzal niektorzy juz maja dawno tv co podpisali 19,20listopad kwestia kiedy cyfra ci wysle tv i jak szybko profesjonalisci z opka ci ja przywioza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli za pare miesięcy Cyfra dołączy jakiś kanał HD to on też będzie gratis dla tych abonentów którzy teraz podpiszą umowę? Ciekawe :D

 

 

Obawiam się że nie (na umowie jest 5xHD) i dlatego poważnie rozważam ofertę N.Tam ewentualne nowe kanały HD zostaną dodane do istniejących pakietów za które jest stała cena 48 zł.

 

Cyfra dołączając np. w przyszłości TVP HD możne sobie za niego zawołać 5 złociszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ella

ta superowa promocja komfortowego z C+, HBO, wszystkie HD i filmox za darmo, multiroom za darmo, PhilipsHD 6201 za darmo uzytkowanie i TV za 1 zł. Wszystko średnio wychodziło 87,00 zł/mc przez 24 m-cy i TV LG za 1 zl. - skończyło sie to na poczatku grudnia. Jżeli chcesz TV to teraz nalepiej wychodzi pakiet prestrizowy, jeśli bez TV i multiroomu to nalepiej wychodzi świateczne doładowanie z umową na 13 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio wychodzi 123,16zł miesięcznie, za Prestiżowym+ z darmowymi opcjami HD, dekoderem PVR HD, Multiroomem i TV za 1zł. Do tego możesz dobrać drugi dekoder SD (Pace, Strong - 79zł, Sagem 1gr). Oczywiście przy założeniu promocji dla internautów (czyli dodatkowego 1 miesiąca zniżki na pakiet główny, bez niej wychodzi około 3zł miesięcznie drożej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...