Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, jestem teraz abonentem n i kończy mi się umowa. Chyba zrezygnuję z n i wezmę cyfre+. Zaciekawiła mnie ta promocja http://promocja.cyfraplus.pl/ ciekawie wygląda opcja pakiet komfortowy za 38 zeta przez 12 miesięcy. Na jaki okres podpisujemy umowę? Dekodery są za free czy za $$?

 

Umowa jest na 13 miesięcy dekodery tak jak w innych promocjach są wynajmowane bezpłatnie :jupi:

 

Co do zamawiania przez stronę CYFRY+ to nie ma możliwości wysyłki kurierem, Twoje zamówienie jest kierowane do jednego z dystrybutorów w pobliżu Twojego adresu i odbierasz sprzęt osobiście w sklepie lub dystrybutor przyjeżdża i montuje zestaw :D

 

tu macie odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Nie widziałem nigdzie na jaki okres trzeba zawrzeć tą umowę. Wydaje mi się, że na pewno na dłużej niż 13 miesięcy. Wie ktoś na ile?

Okresy umowy są trzy 13 , 18 , lub 24 mies w zależności od długości dostajesz od 8 do 12 mies zniżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Nie widziałem nigdzie na jaki okres trzeba zawrzeć tą umowę. Wydaje mi się, że na pewno na dłużej niż 13 miesięcy. Wie ktoś na ile?

Umowa na 13 m-c

2 pełne m-c CANAL+GRATIS (NASTĘPNE 11 MIESIĘCY W CENIE 29 ZŁ)

2 pełne m-c OPCJE HD GRATIS

Opłata uzupełniająca na pakiety, c+, opcje hd GRATIS (niepełen miesiąc )

Dekodery SD i HD wynajem 0Zł

Sprzedaż dekodera Philips DSR, Pace i Thompson, Strong za 79zł

PAKIETY: Powitalny+ w cenie 9,90 zł; Podstawowy+ w cenie 28 zł; Komfortowy+ w cenie 38 zł (przez pełne 12 miesięcy)

Wymagany dokument potwierdzający opłacenie innej platformy cyfrowej lub kablówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 pytania odnośnie aktualnej promocji:

1) Czy pakiet premium, który np. w przypadku umowy 13-miesięcznej jest gratis przez 3 miesiące + 4 za 50% trzeba mieć przez jakiś minimalny okres czy można po 4 miesiącu z niego całkowiecie zrezygnować nie tracąc pozostałych zniżek?

2) Czy w przypadku wybrania do pakietu premium opcji HD związanej z tym pakietem (np. C+ HD lub HBO HD) po rezygnacji z opcji premium automatycznie też jest wyłączana opcja HD bez utraty pozostałych zniżek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co Cyfra+ wymyśli za promocje na tzw. okres przedświąteczny. Przypominając rok temu rzucili CANAL+ gratis na 12 mies. Chciało by się więcej powiedzieć w tym roku. Jak wiemy konkurencja idzie cały czas do przodu oferując co raz to więcej korzyści. Sam prezes Cyfry+ twierdzi, że :z roku na rok działania w zakresie pozyskiwania nowych klientów są coraz bardziej agresywne. Jak widać, "chłop" jest nazwijmy to "obczajony" w sytuacji rynkowej i czy zaskoczy Nas wszystkich w tym roku z podobnymi bonusami na Święta ? :) O to jest pytanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum...

Mimo przykrych doświadczeń w "dawnych czasach" z CYFRĄ, obecnie też byliśmy zdani na cyrograf. Umowę popisałam pod koniec 2006 na 18mcy. W tym czasie zmienił się regulamin.

Obecnie mam KOMFORTOWY+.

Stwierdziliśmy, że można by jednak wziąć coś w promocji z HD (mąż się napalił).

Ta promocja ze słoniem wygląda całkiem sympatycznie.

We wrześniu wysłałam wypowiedzenie (zgodnie z zasadami sztuki ;-) wypowiadania umów).

Umowa kończy mi się w grudniu.

Troszkę się boję, że będzie problem ze zdaniem karty (dekoder mam własny). Oczywiście w ciągu 2 lat zniknął mój dystrybutor. Dzwoniąc do Cyfry powiedzieli mi, że kartę mogę zdać u nowego w moim mieście (o ironio umowę i dekoder nowy mogę sobie wziąć również w innych punktach).

Wczoraj po lekturach forum wymyśliłam sobie, że weźmiemy tą promo ze słoniem i w tym czasie przez 2 miesiące zejdziemy na powitalny za 19,9.

Tak dla pewności dzwoniłam wcześniej Biura Utrzymania Abonenta. Co mi zaproponowali - nędza obniżone abonamenty, ale bez dodatkowych pakietów, tyle że dekodery które oferują są bez HD.

Jak zwykle okazało się, że promocja dla "nowych" jest lepsza od oferty dla starych abonentów.

 

Wczoraj dzwoniłam, aby obniżyć abonament - i co, znowu kłania się czytanie umów:

- przejście z komfortowego+ na niższy (chyba prestiżowy) - ok. 25 zł

- przejście z komfortowego+ na powitalny za 19,9 - koszt ok. 59 zł

nazwali to "opłatą aktywacyjną" - WRRRR :evil:

 

Przeliczyliśmy z mężem i wyszło ok. 60 zł więcej przez te 2 miesiące, ale mając canal plus i nowy dekoder HD z PVR na wynajem

(pewnie znowu będzie problem ze zdaniem). Wzięli byśmy umowę na 13 mcy.

 

Mam pytanie - czy jeśli będę miała dekoder HD i drugi bez HD (mamy jakiegoś Fergusona), TV bez HD

- czy będzie można odbierać bez problemu kanały nie HD

- czy można będzie "dzielić sygnał" i puścić tak jak do tej pory na drugi dekoder

- gdzie jest haczyk w tej promocji, bo jakoś nie ufam temu "operatorowi"?

 

Tak w ogóle może czytaliście umowę tej promocji "Ze Słoniem", może

tam coś dziwnego wcisnęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście na niższy pakiet (do podstawowego) kosztuje nie 25 zł a 10zł. Na dekoderach uniwersalnych nie będzie problemu z odbiorem kanałów kodowanych, oczywiście jeśli dekoder czyta karty w Mediaguard lub masz moduł. Problem może być z uprawnieniami - często nie przechodzą i trzeba je ponawiać najczęściej raz na 2 miesiące. Z tym dzieleniem sygnału to chodzi ci o splitter? Jeśli tak to nie ma problemu powinno wszystko powinno działać. Co do haczyków to nie ma żadnych. Osobiście radził bym poczekać do grudnia, różne oferty dla przedłużających pojawiają się, więc przed podpisaniem zadzwoń na numer który przesłali ci z potwierdzeniem rozwiązania umowy i dopytaj się na jakich warunkach można przedłużyć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no troszkę przesadziłam z tymi żalami... :lol:

Wyżej pisząc o zmianie abonamentu z Komfortowego+ na niższy miałam na myśli oczywiście Podstawowy+ (nie prestiżowy+).

 

"Cyrograf" Słoniowej promocji podpisany.

Wszystko pięknie działa - HBO, Canal+ i inne.

Co do dzielenia sygnału - chodziło o splitter właśnie (rozdzielacz ?).

Mąż włożył nową kartę - wszystko ładnie chodzi na starych dekoderach (Ferguson i stary Pioneer).

Nowy Philips z PVR HD na razie nie podłączony. Kanały HD podobno też działają (mamy tylko złącze SCART),

tyle, że oczywiście format nie taki jak trzeba...

Rozmawialiśmy z mężem, że nie koniecznie będzie taka fajna promo na święta, bo ta to raczej reakcja na

konkurencję ze strony TVP, na święta być może będzie już wiadomo jak duże jest zainteresowanie nową platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmienia pakiet przez ICOA (zmieniałem pakiet Podstawowy w Prestiżowy HD+ w tym roku wiosną ) to się nie płaci Pakietowej Opłaty Aktywacyjnej ? Nie przypominam sobie żebym płacił a w regulaminie jest 59 zł (załącznik nr 1 punkt 1 podpunkt VII regulaminu) ? Poza tym kiedy wchodzę na ICOA i np. chciałbym teraz zmienić pakiet powrotnie na podstawowy to nie mam takiej opcji. Nie jest to dopuszczalne zgodnie z regulaminem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krispl - zmiana pakietu na niższy dostępna jest tylko przez telefon, albo przez formularz email, niestety ale przez ICA nie można tego zrobić. Obniżka pakietu jest płatna, natomiast podwyższenie jest za darmo (w tym do końca niepełnego miesiąca aktywują ci wyższy pakiet w cenie poprzedniego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcję bądź wyższy pakiet zamawiasz na kolejny miesiąc, znaczy się dzisiaj zamawiając bierzesz go od listopada, jednak C+ włączy ci go od razu i tak masz pakiet do końca października za darmo, natomiast za listopad musisz zapłacić, zrezygnować możesz dopiero od grudnia. Oczywiście obniżka pakietu wiąże się z opłatą, natomiast wyłączenie opcji jest darmowe.Wspominałem o tym w moim przedostatnim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...