Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kończy mi się umowa BEZ kanałów hd do końca listopada br.

 

jaką wysokość rabatu za abonament warto przyjąć (czy 25% to ich ostatnie słowo + 5% za PZ :?: ) od nadawcy jeśli ma się 5% za polecenie zapłaty na cały rok jeszcze :?:

 

bo słyszałem, że w urodzinowej promocji nie ma już tego upustu 5% niezależnie od pakietu programowego :/

 

czy ktoś może podzielić się aktualnymi informacjami :?: ...dzięki z pomoc :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy NG i kanały Discovery dalej będą w podstawowym, czy będą też sprzedawć po staremu. W grudniu mam zamiar brać C+, ale urodzinowa promocja kończy się 11 listopada, to jutro bym miał ostatni dzień, żeby się na nią załapać i nie wiem teraz, co robić. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mamy 50% znizki przez 9 pelnych miechow - tuner sd wynajem 0zł ,antena 49 lub 98 zł , tunery bez zmian na własnośc mediasat i phil dsx za 1zł inne za 49 zł, hd za 499zł(promocja za 149zł hd pozostaje) lub 17 pelnych miesiecy 25% znizki -umowy na 18 miesiecy. i teraz opcje premium i hd do 5 miesiecy gratis- pakiety dalerj sa rozszerzone o tzw.+ . promocja na pakiet powitalny do 5 mies. z rabatem 50%-tuner 99zł, antena 49zł. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby cyfra zaczela walke o klienta ? Taka promocja na prawie cala umowe to poprostu znizka w abonamencie. Zawsze to jakis plus. Ciekawe czy do maja wytrzymaja z jakimis ciekawymi ofertami promocyjnymi . I jeszcze pytanie ? Czy PVR HD mozna kupic na wlasnosc jesli tak to w jakiej cenie? Nie mowie tu ofertach z allegro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richi - jesli chodzi o oferty z allegro znalazlem ostatnio kilka ( cena pvr hd od 590 zl w gore ) - skąd zatem ludzie maja na wlasnosc te dekodery sprzedaja je w oryginalnym pudelku cyfry zestaw identyczny . Jesli ktos ma na wlasnosc to jakim cudem jesli cyfra ich nie sprzedaje , jak kupie taki dekoder to cyfra aktywuje mi na nim vod czy hbo digital? Niby aukcje nie byly osuwane przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dekodery SD gratis na wynajem są nowe czy używane?

który z tych oferowanych jest najlepszy?

 

i jak jest z tymi umowami na 12 miesięcy są czy ich nie ma ????

 

zastanawiam się nad kupnem pakietu Komfortowy +

czy to dobry wybór - wychodzi ok. 45 zł. miesięcznie - a kablówka z Astera ok. 58 zł.? nie interesują mnie kanały sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fazafm - to sa tunery wystawione w nie legalny sposob bo cyfra nigdy nie sprzedawala ich na wlasnosc- jezeli bys cos takiego kupil to cyfra i tak nie wlczy ci hbo digital czy vod- nowa oferta. to sa tunery wyludzone i kupujac taki stajesz sie paserem - bo nie mozna powiedziec ze sie o tym nie wiedzialo w momencie kupna. i tak to wyglada- PVR w Cyfrze+ tylko dzierzawa.pozdrawiam

ps: sd sa nowe procz uzywanych thomsonow ts4 typ 26- w bialym pudelku- umowy tylko na 18 miesiecy(wylaczajac 13 miesieczne multipakiet -oraz 12 miesieczna gotowke z gory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem zaszalała nam Cyfra+ z tymi promocjami to już wg mnie druga udana po urodzinowej. Chyba w tym tygodniu powiem papa Cyfrowemu Polsatowi . Tylko tak interesuje mnie umowa na 12 miesięcy. Jaki wziąść najlepiej tuner na własność pod monoblocka czytałem że Pace obsługuje Diseqa. Jak wezmę np pakiet Podstawowy + Canal+ to przez 9 miesięcy będę płacił połowę z 79zł? a poźniej też tak jak w urodzinowej mogę za 10zł np zrezygnować z Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Tylko tak interesuje mnie umowa na 12 miesięcy. Jaki wziąść najlepiej tuner na własność pod monoblocka czytałem że Pace obsługuje Diseqa. Jak wezmę np pakiet Podstawowy + Canal+ to przez 9 miesięcy będę płacił połowę z 79zł? a poźniej też tak jak w urodzinowej mogę za 10zł np zrezygnować z Canal+?

 

Nie ma umów na 12 miesięcy z tego co ktoś wspominał.Znizka jest na pakiety bez opcji premium czyli płacisz polowę za podstawowy+ oraz 29 za Canal+.Przynajmniej tak było w urodzinowej bo również taki pakiet mnie interesował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Satkurier twierdzi że są. O co tu więc chodzi? I jak z tunerem HD za 149? Czy dalej nie można tej jego ceny łączyć z promocjami na pakiety?

 

PS. Jakoś to: https://satkurier.pl/news/43909/canal-do ... darmo.html przeszło bez echa. A na stronie Cyfry cisza o tym. Jakby wstydzili się tego że kto wcześniej dał się złapać na HBO lub Filmbox nie może z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...