Jump to content
Frontowiec

TV8 (Włochy)

Recommended Posts

TV8 (dawniej MTV) jest to włoska stacja telewizyjna, która rozpoczęła nadawanie 1 sierpnia 2015 roku i należy do Sky Italia. W ramówce stacji są takie programy jak np. ''Italia's Got Talent'', ''Hell's Kitchen'', ''MasterChef'', ''X-Factor'' czy włoska wersja ''Saturday Night Live''. Pojawiają się również seriale (np. ''Współczesna Rodzina''), transmisje sportowe (np. Liga Mistrzów czy niektóre wyścigi Formuły 1 i Moto GP) oraz niektóre programy informacyjne Sky TG 24.

Twarzami TV8 są m.in. Claudio Bisio (prowadzi ''Saturday Night Live'' oraz jest jurorem ''Italia's Got Talent'') czy znana z serialu ''Violetta'' Lodovica Comello (prowadzi ''Italia's Got Talent'' oraz emitowany do 2017 roku ''Singing In The Car'').

TV8 jest dostępny poprzez Naziemną Telewizje Cyfrową we Włoszech oraz tamtejsze platformy satelitarne (Sky Italia, Tivusat).

Edited by Frontowiec

Jeszcze należy dodać ,że wersja HD dostępna jest wyłącznie w Sky Italia... :roll:

O kurka! Sky puści Oscary na darmowym kanale - SZOK! :shock:

Dla mnie kodowanie takiej bzdury jest w ogóle chore co jak widać zaczyna docierać do niektórych

• Upvote 1

Kto chce obejrzeć na Canal+ to i tak obejrzy. Streamy z transmisją C+ co roku jak zapisał mają bardzo dobrą jakość o tak późnej porze, bo tak naprawdę niewielu jest w stanie zarwać noc z niedzieli na poniedziałek. Toteż wcale te wstawki użytkowników nawet nie cieszą się jakimś wielkim zainteresowaniem. Kto będzie chciał jeszcze lepszą jakość wybierze amerykańskie streamy, których na reddicie jest na pęczki. Ja nie wyobrażam sobie oglądania gali Oscarowej w języku innym niż oryginalny lub polski komentarz dlatego wszelkie niemieckie, włoskie kanały omijam szerokim łukiem.  

Pro 7 od zawsze emituje galę w oryginale, a zamiast zrzędzenia w studiu są zajawki filmów i ew. reklamy ;).

Edited by bugmenot

Wierzę na słowo.

Dawno, dawno temu gdy jeszcze oglądałem niemieckie kanały w analogu (to te czasy co jeszcze TVP od czasu do czasu pokazywała Ceremonię live) to pamiętam, że natrafiałem na transmisję z niemieckim komentarzem dlatego dałem taki przykład.